مدل‌های برتر از نظر تولید کننده سقف شیشه ای

تولید کننده سقف شیشه ای برترین مدل‌های سازه‌های سقفی شیشه ای را در دسترس مشتریان قرار می دهد. خدمات ارائه شده در مجموعه شیکو روز به روز گسترده‌تر می‌شود و رضایت مشتریان را در پی داشته است.

شما می‌توانید هر یک از این سازه‌ها را با در نظر گرفتن شرایط پروژه مورد نظر خود سفارش داده و از نمای بی نظیر و زیبای آن‌ها در فضای مورد نظر خود استفاده کنید. در سال‌های اخیر تحولی عظیم در صنایع دیزاین داخلی ساختمان‌ها ایجاد شده است.

انواع سازه‌های جدید و به روز برای دیزاین فضاهای خارج و داخل ساختمان به کار می روند. پنل‌های شیشه ای همواره در میان به‌روزترین تجهیزات تزیینی در ساختمان‌های امروزی دسته‌بندی‌شده‌اند.

سقف‌های شیشه ای بصورت صاف و با شیشه خم امکان تولید دارند. نوع دیگری از سقف با نام گنبد شیشه ای نیز از پرسفارش‌ترین و محبوب‌ترین سقف‌های شیشه ای خصوصاً جهت استفاده در ویلا و آلاچیق محسوب می‌شوند.

هر یک از این پنل‌ها با طراحی منحصر به فرد و کیفیت و استحکام بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این بخش به برخی از مدل‌های پرطرفدار مرکز تولید کننده سقف شیشه ای می‌پردازیم. این موارد را در زیر مشاهده می‌کنید:

سقف شیشه ای جمع شونده

یکی از مدل‌های باشکوه سقف‌های شیشه ای امروزی، مدل‌های جمع شونده و کاربردی هستند که به سهولت در محل ساختمان شما حرکت می‌کنند. مرکز تولید کننده سقف شیشه ای اجرا و راه اندازی این سازه‌ها را با بهترین کیفیت و مرغوب‌ترین ابزارها و یراق آلات اولیه انجام می دهد.

این سازه‌های متحرک برای آب‌بندی بهتر و هواگیری مطلوب‌تر در محیط ساختمان‌های امروزی نصب و اجرا می‌شود و قابلیت‌های ویژه‌ای برای زیباسازی محیط به همراه دارد.

شما می‌توانید این سازه‌های شیشه ای باکیفیت و مقاوم را در مکان‌هایی که نیاز به نورگیری بیشتری در فضا دارند، نصب و اجرا کنید. هر یک از این سازه‌های سقفی در مکان‌های مختلفی قابل اجرا خواهند بود.

اجرای آن‌ها در ساختمان‌هایی که به صورت فصلی به سازه‌های شیشه ای در بخش سقف نیاز دارند، بیشتر توصیه می‌شود. مدل‌های متحرک سقف‌های جمع شونده، خود دارای دسته‌بندی‌های گوناگونی است و با استفاده از قطعات مختلفی تولید و طراحی می‌شوند.

شما می‌توانید بسته به سلیقه و نیازهای خود هر یک از این سازه‌ها را برای محیط‌های مختلف انتخاب کنید. در خصوص نصب و اجرای هر یک از این تجهیزات ساختمانی باید حتماً به شرایط پروژه و محل نصب آن‌ها در ساختمان دقت داشته باشید. در برخی از پروژه‌ها کارشناسان پروژه زیرسازی‌های کار را پیش از اجرای سقف انجام می‌دهند.

سقف شیشه ای تاشو

در مرکز تولید کننده سقف شیشه ای شیکو، خدمات آماده سازی سقف‌های تاشوی ساختمانی نیز با کیفیت بالا ارائه می‌شوند. این سازه‌های سقفی نیز بخش مهمی از تجهیزات نوین ساختمانی را تشکیل می‌دهند و از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار هستند.

حرکت آن‌ها برای باز و بسته شدن، اغلب به صورت ریلی است و به همین سبب استفاده از آن‌ها به سهولت انجام می‌پذیرد. در زمان نیاز در زمان بارش باران و برف نیز این سازه‌ها به سهولت باز و بسته خواهند شد.

در ساخت و آماده سازی برخی از دسته بندی‌های این سازه‌های سقفی از ریموت کنترلی نیز استفاده می‌شود. این مرکز هر یک از این خدمات را بر اساس قطعات به کار رفته در آن‌ها با قیمت‌های به خصوصی ارائه می دهد. اجرای هر یک از این تجهیزات نیز بسته به نوع سازه انتخابی متفاوت خواهد بود.

سقف شیشه ای پنجره‌ای

مرکز تولید کننده سقف شیشه ای انواع پنجره‌های سقفی کلاسیک را نیز برای نصب شیشه در بخش بالایی ساختمان ارائه می دهد. این سازه‌ها به صورت پنجره‌ای و با پنل‌های مربعی شکل تولید و آماده سازی شده و نمای جذابی در محیط دارند. شما می‌توانید در برخی از فضاها و دیزاین‌های داخلی ساختمان از این سبک شیشه استفاده کنید.

شیشه‌های پنجره‌ای سقف با رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی عرضه می‌شوند و هر یک کارایی خاص خود را در فضا به همراه دارند. این سازه‌های سقفی مزایای قابل توجهی در محل نصب دارند. ابعاد مربع‌های به کار رفته در هر یک از آن‌ها بسته به صلاحدید مشتریان انتخاب می‌شود.

برای استفاده از این سبک سازه‌های شیشه ای سقفی باید به محل اجرای پروژه دقت داشته باشید.

در خصوص اجرای این سازه‌ها از قاب بندی‌ها و فریم‌های فلزی در اطراف پنل‌های شیشه ای استفاده می‌شود. به همین سبب تنوع بیشتری در میان این سازه‌های شیشه ای مخصوص سقف ایجاد می‌شود که انتخاب را برای مشتریان ساده‌تر می‌کند.

این سازه‌ها با قاب بندی‌های محکم در محل مورد نظر نصب می‌شوند. دوام و ماندگاری این سبک از سازه‌های سقفی شیشه ای بسیار بیشتر از سایر مدل‌ها است.

سقف شیشه ای اسکای لایت

یکی از مدرن‌ترین ایده‌های ساخت و اجرای سقف شیشه ای، نمای اسکای لایت است که با قابلیت‌های ویژه در محل مورد نظر مشتری نصب می‌شود. این سازه‌های سقفی برای ایجاد نور بیشتر در فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اجرای انواع تزیینات در بخش‌های مختلف این پنل‌های شیشه ای نیز میسر خواهد بود. برای ساخت و آماده سازی پنل‌های شیشه ای اسکای لایت از جدیدترین فناوری‌های تولید شیشه استفاده می‌شود.

شیشه مصرفی در ساخت و آماده سازی این سازه‌ها اغلب از نوع سکوریتی انتخاب می‌شود که بهترین کیفیت تولید سقف شیشه ای به شمار می‌رود.
شکوه و زیبایی سازه‌های سقفی اسکای لایت بسیار بیشتر از سایر مدل‌ها است و این ویژگی سبب افزایش استقبال از این سازه‌ها شده است. در ساخت و آماده سازی برخی از مدل‌های این سازه‌های سقفی از قوس‌ها و زاویه‌هایی در میان پنل‌های شیشه ای استفاده شده است که زیبایی و نمای کار را چندین برابر می‌کنند.

نورگیرهای سقفی

این راهکار عالی برای استفاده بهینه از نور طبیعی محیط در برخی از ساختمان‌های امروزی اجرا شده و مزایای بی شماری به همراه خواهد داشت. در این سبک از سازه‌های سقفی به صورت یک در میان از پنل‌های شیشه ای استفاده می‌شود. برای این منظور بخش‌هایی از سقف برش خورده و به جای آن از شیشه استفاده می‌کنند.

شیشه‌های ضخیم و چند لایه در میان سقف نمای فوق‌العاده‌ای در محیط ساختمان ایجاد خواهد کرد. به همین سبب در بسیاری از ساختمان‌های امروزی از این سبک نورگیر استفاده می‌شود.

برای اجرای نورگیرهای شیشه ای سقفی از پنل‌های شیشه ای کمتری استفاده می‌کنند. این سبک نورگیرها اغلب هزینه‌های به‌صرفه‌تری برای مشتریان به همراه دارند. در اجرای آن‌ها اغلب از فریم و قاب استفاده نمی‌شود که هزینه تهیه متریال اولیه را به شدت کاهش می دهد.

عوامل تأثیرگذار بر کیفیت در کارخانه سقف شیشه ای

در مرکز تولید کننده سقف شیشه ای هزینه ارائه خدمات مربوط به این سازه‌ها به‌صرفه‌تر از سایر مراکز تعیین شده است. صرفه نظر از مؤلفه قیمت، کیفیت هر یک از این تجهیزات در پروژه‌های ساختمانی مختلف مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

برای ساخت و آماده سازی هر یک از این تجهیزات شیشه ای از انواع متریال و ابزار آلات استفاده می‌شود که هر یک از آن‌ها کیفیت اجرای این سازه‌ها را در محل مورد نظر تحت تأثیر قرار می‌دهند. گذشته از این موارد برخی از شرایط پروژه مذکور نیز این میزان کیفیت را تحت تأثیر قرار می دهد. برخی از این فاکتورها را در زیر بررسی می‌کنیم:

ضخامت پنل‌های شیشه ای سقفی

تولید کننده سقف شیشه ای کیفیت ساخت و آماده سازی این تجهیزات را بسته به سفارشات مشتریان به حد ایده آل می‌رساند. در این مجموعه می‌توانید، بهترین‌ها را سفارش دهید. این سازه‌ها با استفاده از مقادیر مشخص پنل شیشه ای اجرا می‌شوند.

هرچه ضخامت به کار رفته در این پنل‌ها بیشتر باشد، بی‌شک کیفیت و استحکام نهایی محصول موردنظر نیز افزایش می‌یابد. در این راستا می‌توانید از پنل‌های دو جداره و دو لایه سکوریتی یا لمینتی استفاده کنید که تست‌های کیفیت و استحکام را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

این سازه‌های شیشه ای از برندهای تجاری مختلفی وارد بازارهای فروش می‌شوند و میزان مقاومت بالایی در برابر انواع عوامل آسیب زای محیطی به همراه دارند. هر یک از این پنل‌ها در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی عرضه شده و انتخاب را برای مشتریان ساده‌تر می‌کنند.

محل اجرای پروژه

اتاقی که می‌خواهید، سقف شیشه ای را در آن نصب کنید شرایط به خصوصی دارد که بر کیفیت نصب و اجرای این سازه‌ها تأثیر می‌گذارد. مرکز تولید کننده سقف شیشه ای برای ارائه خدمات خود در هر یک از پروژه‌ها ابتدا کارشناسان فنی را به محل مورد نظر اعزام می‌کند.

سپس در خصوص تعیین قیمت‌ها و ابزارهای مورد استفاده در فرایند نصب و… تصمیم گیری می‌شود. در خصوص نصب این پنل‌ها در اتاق‌های مختلف باید به شرایط نورگیری محیط دقت داشته باشید.

در صورتی که نورگیری اتاق بالا است، کل سقف اتاق را با استفاده از پنل‌های شیشه ای پوشش ندهید؛ با استفاده شیشه در سر تا سر اتاق، میزان دما و گرمای محیط اتاق شما در فصل‌های گرم سال افزایش می‌یابد. در صورتی که بخواهید کل محیط اتاق را با استفاده از پنل‌های شیشه ای پوشش دهید، حتماً از پنل‌های رنگی سکوریتی استفاده کنید.

این پنل‌ها از نفوذ اشعه‌های مضر آفتاب به محیط پروژه پیشگیری می‌کنند. به این ترتیب کیفیت اجرای این سازه‌ها در محل مورد نظر شما به شدت ارتقا می‌یابد.

توجه به تهویه هوا در اجرای سقف شیشه ای

در مرکز تولید کننده سقف شیشه ای به خدمات اجرای این سازه‌ها نیز توجه می‌شود. برای اجرای بهتر و دقیق‌تر هر یک از این سازه‌ها در نظر گرفتن تهویه محیط نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که شرایط تهویه در محل مورد نظر به حد استاندارد نرسد، بی شک مشکلات بسیاری در خصوص ورود و خروج هوا ایجاد می‌شود.

در این زمینه کارشناسان حرفه‌ای تیم تولید کننده سقف شیشه ای شیکو، راهکارهای متعددی ارائه می‌دهند. البته در صورت استفاده از پنل‌های شیشه ای سقفی متحرک این مشکلات به کلی از بین می روند.

کیفیت درزگیری سقف شیشه ای

یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و اجرای سازه‌های شیشه ای سقفی، درزگیری و آب بندی کامل سقف است. در صورتی که به این مرکز در میان خدمات اجرای سازه‌های شیشه ای توجه نداشته باشید، احتمال نفوذ باران و برف و رطوبت به محیط ساختمان افزایش می‌یابد.

در این خصوص باید به نحوه نصب سقف شیشه ای و طرح و مدل آن نیز دقت داشته باشید. هر یک از مدل‌های سقف شیشه ای با روش‌های به خصوصی در محل ساختمان شما اجرا می‌شوند.

به این ترتیب برای درزگیری و آب بندی کار باید از روش‌های به خصوصی استفاده کنید. در این زمینه از انواع متریال و مواد درزگیری استفاده می‌شود که باید در دسترس نصابان پروژه قرار بگیرند. مرکز تولید کننده سقف شیشه ای برنامه ریزی‌های دقیقی در خصوص اجرای هر یک از این خدمات دارد.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تولیدی سقف شیشه ای

هزینه‌های ارائه این خدمات در مرکز تولید کننده سقف شیشه ای به صورت دائمی تغییر می‌کند. در واقع نوسانات هزینه‌ بازارهای فروش سازه‌های شیشه ای در سال‌های اخیر قیمت انواع تجهیزات ساختمانی را تحت تأثیر قرار داده است.

از این رو توصیه می‌کنیم به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت هر یک از این سازه‌ها به نمایندگان فروش این مجموعه معتبر مراجعه کنید. برخی از فاکتورهایی که همواره هزینه این تجهیزات را تحت تأثیر قرار می‌دهند به شرح زیر هستند:

متراژ اتاق برای نصب سقف شیشه ای

برای نصب و راه اندازی هر یک از این سازه‌های شیشه ای در طرح‌ها و مدل‌های مختلف پیش از هر چیز متراژ فضا برآورد می‌شود که کارشناسان در این خصوص، از ابزارهای اندازه گیری دقیق استفاده می‌کنند.

به این ترتیب میزان متریال شیشه ای و فلزی به کار رفته در پروژه مشخص شده و به دنبال آن هزینه‌های نهایی کار نیز مشخص خواهد شد. به این ترتیب می‌توان برنامه ریزی دقیق‌تری در خصوص بودجه‌های مورد استفاده در پروژه انجام داد.

هزینه و دستمزد اجرای کار

یکی از مهم‌ترین بخش‌های قیمت گذاری در خصوص ارائه خدمات نصب پنل‌های شیشه ای دستمزد کارکنان و نصابان پروژه است. در کارخانه سقف شیشه ای بهترین کیفیت انواع پنل‌های شیشه ای سقفی ارائه می‌شوند. سپس فرایند اجرای کار زیر نظر بهترین کارشناسان انجام می‌گیرد.

در این زمینه با انتخاب یک مجموعه معتبر می‌توانید هم در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و هم کیفیت نصب و اجرا را افزایش دهید. مرکز تولید سقف شیشه ای شیکو این هزینه‌ها را برای شما به حداقل می‌رساند.

جمع بندی

در این بخش توضیحات دقیقی در خصوص روند کار و خدمات تولید کننده سقف شیشه ای ارائه دادیم. اگر می‌خواهید ساختمان شما نمای مدرن‌تری داشته باشد، حتماً از انواع سازه‌های شیشه ای سقفی، پارتیشنی و… در محل زندگی خود استفاده کنید.

در مرکز تولید کننده سقف شیشه ای شیکو از بهترین فناوری‌ها برای ساخت و آماده سازی اجزای مختلف این تجهیزات استفاده می‌شود. شما می‌توانید انواع خدمات اجرای سازه‌های شیشه ای را با بهترین کیفیت دریافت کنید. کارشناسان حرفه‌ای حاضر در این مجموعه به کلیه سؤالات شما در خصوص انتخاب هر یک از انواع تجهیزات شیشه ای سقفی پاسخ می‌دهند.