انواع نمای اسپایدر فین گلس

اولین نکته‌ای که در خصوص سفارش ساخت و اجرای نمای اسپایدر فین گلس در ساختمان‌های امروزی مورد توجه قرار می‌گیرد، انواع دسته بندی‌ها و طرح‌ها و مدل‌های این سازه‌ها است. مشتریان امروزی بسیار تنوع طلب هستند و در خصوص انتخاب هر یک از اجزای ساختمان خود به دنبال بهترین‌ها می‌گردند. از این رو نماهای شیشه‌ ای یک گزینه ایده آل برای ساخت ساختمان‌های مدرن امروزی به شمار می روند.

شما می‌توانید هر یک از دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ ای را با رنگ و طراحی انتخابی خود سفارش داده و با این روش یک دیزاین جذاب و ایده آل در محیط ساختمان خود ایجاد کنید. در این بخش می‌خواهیم برخی از مدل‌های پرفروش و پرطرفدار این سازه‌های شیشه‌ ای را در محیط ساختمان‌های امروزی بررسی کنیم.

نمای اسپایدر معمولی

یکی از دسته بندی‌های مهم و خاص از نمای اسپایدر فین گلس، مدل‌های معمولی هستند که ظاهری یکپارچه و یکدست را در محیط ایجاد می‌کنند. عدم استفاده از ابزار آلات در میان پنل‌های شیشه‌ ای تلالوی خورشید و نور طبیعی را در فضا افزایش می دهد. به همین سبب این سازه‌ها بیشتر از سایر دسته بندی‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند. این پنل‌های شیشه‌ ای در بخش نمای ساختمان‌های تجاری، هتل‌ها، موزه‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند و زیبایی دیزاین فضا را چندین برابر افزایش می‌دهند.
پیوستگی این نوع نما بسیار بیشتر از سایر دسته بندی‌های پنل‌های شیشه‌ ای نما است. به همین سبب شفافیت بیشتری نسبت به سایر پنل‌های شیشه‌ ای مخصوص نما دارد.

شما می‌توانید این سبک از نمای ساختمانی را با استفاده از دیتیل و جزئیات حرفه‌ای کار در محیط‌های مختلف اجرا کنید. باله‌های به کار رفته در این سبک نما به صورت عمودی بر روی پنل‌ها نصب و اجرا می‌شوند و کیفیت کار را چندین برابر خواهند کرد. شیشه‌های به کار رفته در این سبک نمای اسپایدر از نوع دو لایه یا سه لایه هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار دارند. به طور کلی نمای اسپایدر فین گلس در برابر فشار بالا به خوبی مقاومت کرده و استحکام اولیه خود را حفظ می‌کند. در این روش نصب از تیغه‌های شیشه‌ ای برای نصب نما استفاده می‌شود.

نمای اسپایدر با شیشه لمینت

یکی از دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ ای با سبک اسپایدر، مدل‌های لمینتی هستند که از مقاومت بی نظیری در محل نصب برخوردار هستند. یکی از مهم‌ترین دسته بندی‌های انواع نماهای شیشه‌ ای ساختمانی بر اساس جنس شیشه به کار رفته در این تجهیزات و ضخامت و مقاومت آن انجام می‌گیرد.

شما می‌توانید انواع دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ ای لمینتی را برای نصب در شرایط جوی مختلف انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. نمای اسپایدر شیشه‌ ای لمینتی اغلب با ضخامت متنوعی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. وزن هر یک از این شیشه‌ها بر شرایط نصب سازه‌ها در محل تأثیر می‌گذارد. پس با در نظر گرفتن نقشه‌های اولیه کار انتخاب این تجهیزات را هوشمندانه‌تر انجام دهید.

طراحی سبک نمای اسپایدر نیز تنوع قابل توجهی دارد که کیفیت کار را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در این سبک طراحی سازه از انواع پروفیل‌های فلزی و یراق آلات باکیفیت استفاده می‌شود که استحکام نمای شیشه‌ ای مورد نظر را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. در این سبک از دو روش میله‌ای و کابلی برای ساخت نما استفاده می‌کنند که هر یک از آن‌ها با در نظر گرفتن طراحی اولیه پروژه انتخاب خواهند شد. کیفیت جنس هر یک از این متریال بر کیفیت نهایی سازه تأثیر می‌گذارد.

نمای اسپایدر با شیشه سکوریت

شیشه‌های سکوریتی تحولی عظیم در صنعت ساخت و تولید تجهیزات شیشه‌ ای ایجاد کرده‌اند. ضخامت بالا و قیمت‌های به صرفه تعیین شده برای این سازه‌های کاربردی از ویژگی‌های مهم آن‌ها به شمار می‌رود. هر یک از انواع دسته بندی‌های شیشه‌های اسپایدر سکوریتی شیشه‌ ای با ضخامت‌های متفاوت در مدل‌های دو جداره، تک جداره و… تولید و عرضه شده و کاربری متنوعی دارند. شما می‌توانید این نماها را با رنگ و مدل انتخابی خود سفارش داده و با دیزاین ویژه بر روی شیشه‌ها در محل اجرا کنید.

نمای اسپایدر اسپیس فریم

یکی از دسته بندی‌های مهم و خاص از نمای اسپایدر فین گلس، مدل‌های اسپیس فریم هستند که ظاهری یکپارچه و یکدست را در محیط ایجاد می‌کنند. استفاده از ابزار آلات براق و درخشان در میان پنل‌های شیشه‌ای تلالوی خورشید و نور طبیعی را در فضا افزایش می دهد. به همین سبب این سازه‌ها بیشتر از سایر دسته بندی‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند. این پنل‌های شیشه‌ای در بخش نمای ساختمان‌های تجاری، هتل‌ها، موزه‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند و زیبایی دیزاین فضا را چندین برابر افزایش می‌دهند.

پیوستگی این نوع نما بسیار بیشتر از سایر دسته بندی‌های پنل‌های شیشه‌ای نما است. به همین سبب شفافیت بیشتری نسبت به سایر پنل‌های شیشه‌ای مخصوص نما دارد. شما می‌توانید این سبک از نمای ساختمانی را با استفاده از دیتیل و جزئیات حرفه‌ای کار در محیط‌های مختلف اجرا کنید. باله‌های به کار رفته در این سبک نما به صورت عمودی بر روی پنل‌ها نصب و اجرا می‌شوند و کیفیت کار را چندین برابر خواهند کرد.

شیشه‌های به کار رفته در این سبک نمای اسپایدر از نوع دو لایه یا سه لایه هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار دارند. به طور کلی نمای اسپایدر فین گلس در برابر فشار بالا به خوبی مقاومت کرده و استحکام اولیه خود را حفظ می‌کند. در این روش نصب از تیغه‌های شیشه‌ای برای نصب نما استفاده می‌شود.

نمای اسپایدر لوله‌ای

یکی دیگر از سبک‌های نصب و راه اندازی نمای اسپایدر فین گلس، سبک اجرای لوله‌ای است که کارایی قابل توجهی در اجرای نمای ساختمان‌های امروزی به همراه دارد. در نمای لوله‌ای از قوطی‌های فلزی برای اجرای کار استفاده می‌شود. وزن شیشه‌های به کار رفته در این سبک نماسازی تأثیر به سزایی در اجرای پروژه به همراه دارد. انتخاب یراق آلات مصرفی در اجرای این سازه‌ها تا حد قابل توجهی از این فاکتورها پیروی می‌کند. در این زمینه در نظر گرفتن محل قرارگیری پروژه و ساختمان مورد نظر نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طریقه چینش شیشه‌ها در این سبک نمای شیشه‌ای نیز بسیار مهم است و شکل ساختار نمای اسپایدر فین گلس را تغییر می دهد.

برای زیبایی بیشتر این سازه‌ها از یراق آلات براق و شفاف استفاده می‌کنند که کیفیت این سازه‌ها را نیز به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. شما می‌توانید از این تجهیزات کاربردی برای نماسازی ساختمان‌های مدرن امروزی استفاده کنید. در برخی از سبک‌های دیزاین معماری در قسمت‌های خارجی ساختمان از این سبک نمای شیشه‌ای استفاده می‌شود. استفاده از این نماهای شیشه‌ای به دهانه ساختمان نیز بستگی دارد.

نمای شیشه‌ای کابلی

نمای اسپایدر فین گلس و کابل از محبوب‌ترین نماسازی‌های ساختمانی در سال‌های اخیر به شمار می روند که هر یک با کیفیت و استحکام قابل توجهی در محل مورد نظر اجرا می‌شوند. در ساخت و اجرای دقیق این سازه‌های شیشه‌ای از کابل‌هایی برای نگهداری از شیشه‌ها در محل مورد نظر استفاده می‌کنند. این کابل‌ها شیشه‌ها را در ابعاد مختلف به خوبی در کنار هم قرار می‌دهند. با استفاده از این تجهیزات کاربردی نمای ساختمان شما استحکام بیشتری در محل نصب خواهد داشت. برای استفاده از این سبک نمای ساختمانی باید حتماً به کیفیت اجرای کار نیز دقت داشته باشید.

نصب و اجرای شیشه‌های کابلی با در نظر گرفتن محل تقاطع گیره‌های استیل به کار رفته در گیره‌های استیل انجام می‌گیرد. در این زمینه انتخاب دقیق یراق آلات و ابزارهای مربوطه به نصب نما نیز اهمیت دارد و یک مسئله بسیار مهم به شمار می‌رود.

نمای اسپایدر خرپا

از دیگر دسته بندی‌ها و مدل‌های نماهای شیشه‌ای سبک اسپایدر در ساختمان‌های کنونی، مدل‌های خرپا هستند که با در نظر گرفتن اندازه‌گیری‌ها و ابعاد دقیق پنل‌های شیشه‌ای در محل مورد نظر اجرا می‌شوند. نمای شیشه‌ای اسپایدر خرپا یک انتخاب ویژه در میان سازه‌های شیشه‌ای کنونی به شمار می‌رود که برای اجرای آن باید به اندازه گیری‌های اولیه دقت بالایی داشته باشید. به طور کلی اجرای این سبک از نماهای شیشه‌ای اسپایدر نیاز به دقت و توجه بالاتری دارد. استفاده از ستون‌های مربعی و ال شکل در ساخت و اجرای این سبک از نمای ساختمانی بسیار متداول است.

طراحی سبک خرپای نمای اسپایدر نیز تنوع قابل توجهی دارد که کیفیت کار را به میزان قابل توجهی به همراه می‌آورد. در این سبک طراحی سازه از انواع پروفیل‌های فلزی و یراق آلات باکیفیت استفاده می‌شود که استحکام نمای شیشه‌ای مورد نظر را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. در این سبک از دو روش میله‌ای و کابلی برای ساخت خرپاها استفاده می‌کنند که هر یک از آن‌ها با در نظر گرفتن طراحی اولیه پروژه انتخاب خواهند شد.

نمای اسپایدر ایکس

یکی از دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ای با سبک اسپایدر، مدل‌های اسپایدر ایکس هستند که از مقاومت بی نظیری در محل نصب برخوردار هستند. یکی از مهم‌ترین دسته بندی‌های انواع نماهای شیشه‌ای ساختمانی بر اساس جنس شیشه به کار رفته در این تجهیزات و ضخامت و مقاومت آن انجام می‌گیرد. شما می‌توانید انواع دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ای لمینتی را برای نصب در شرایط جوی مختلف انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. نمای اسپایدر ایکس شیشه‌ای لمینتی اغلب با ضخامت متنوعی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. وزن هر یک از این شیشه‌ها بر شرایط نصب سازه‌ها در محل تأثیر می‌گذارد. پس با در نظر گرفتن نقشه‌های اولیه کار انتخاب این تجهیزات را هوشمندانه‌تر انجام دهید.

عوامل مؤثر در قیمت نمای اسپایدر فین گلس

یک نکته مهم در خصوص ساخت و اجرای هر یک از دسته بندی‌های نماهای شیشه‌ ای در محیط ساختمان، قیمت‌ها و هزینه‌های کار است که در هر مجموعه‌ای با در نظر گرفتن شرایط پروژه مذکور تعیین می‌شوند. قیمت‌های اولیه ساخت شیشه‌ها، مراحل اجرایی و پایان کار پروژه این هزینه‌ها را در بر می‌گیرند. شرایط نصب و راه اندازی نمای اسپایدر تا حد زیادی به سبک اجرایی این سازه‌ها بستگی دارد. یکی دیگر از سبک‌های نصب و راه اندازی نمای اسپایدر فین گلس، سبک اجرای لوله‌ای است که کارایی قابل توجهی در اجرای نمای ساختمان‌های امروزی به همراه دارد.

در نمای لوله‌ای از قوطی‌های فلزی برای اجرای کار استفاده می‌شود. وزن شیشه‌های به کار رفته در این سبک نماسازی تأثیر به سزایی در اجرای پروژه به همراه دارد. انتخاب یراق آلات مصرفی در اجرای این سازه‌ها تا حد قابل توجهی از این فاکتورها پیروی می‌کند. در این زمینه در نظر گرفتن محل قرارگیری پروژه و ساختمان مورد نظر نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طریقه چینش شیشه‌ها در این سبک نمای شیشه‌ ای نیز بسیار مهم است و شکل ساختار نمای اسپایدر فین گلس را تغییر می دهد.
در این بخش به بررسی عواملی که سبب کاهش یا افزایش هزینه‌های ساخت و اجرای نمای اسپایدر می‌شوند، می‌پردازیم:

انواع اتصالات نمای فین گلس شیشه‌ ای

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در راستای نصب و اجرای نمای اسپایدر فین گلس مورد استفاده قرار می‌گیرد، اتصالات مورد نیاز برای اجرای این سازه‌ها هستند. در ساخت و اجرای هر یک از این تجهیزات از اتصالات مقاومی برای پایداری نمای شیشه‌ ای در برابر شرایط جوی نامساعد و سایر عوامل محیطی تخریب کننده استفاده می‌شود. هر یک از این اتصالات با قیمت ویژه‌ای در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. ابعاد و اندازه‌های پروژه و متراژ کار میزان نیاز به این اتصالات را مشخص می‌کند. بر این اساس میزان قیمت و هزینه‌های اختصاص یافته به این تجهیزات و تهیه آن‌ها برآورد می‌شود.

قیمت و هزینه اتصالات و یراق‌آلات مصرفی در سال‌های اخیر با نوساناتی همراه بوده است. برخی از این تجهیزات به صورت وارداتی در دسترس قرار می‌گیرند و هزینه بالایی دارند.
برای زیبایی بیشتر این سازه‌ها از یراق آلات براق و شفاف استفاده می‌کنند که کیفیت این سازه‌ها را نیز به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. شما می‌توانید از این تجهیزات کاربردی برای نماسازی ساختمان‌های مدرن امروزی استفاده کنید. در برخی از سبک‌های دیزاین معماری در قسمت‌های خارجی ساختمان از این سبک نمای شیشه‌ ای استفاده می‌شود. استفاده از این نماهای شیشه‌ ای به دهانه ساختمان نیز بستگی دارد.

محل نصب نما

بر قیمت و هزینه‌های نهایی نمای اسپایدر فین گلس هزینه‌های خدمات اضافی پروژه نیز محاسبه می‌شود. محل نصب پروژه تا حد قابل توجهی هزینه‌های اجرای کار را تحت تأثیر قرار می‌گیرد. در هر وضعیتی برای اجرای نمای اسپایدر شیشه‌ ای از انواع ابزار آلات و لوازم مصرفی استفاده می‌شود. به علاوه سختی کار در فرایند اجرایی در هر یک از پروژه‌های ساختمانی متفاوت است. به این ترتیب هزینه‌های متفاوتی برای اجرای نماهای شیشه‌ ای در ساختمان‌های امروزی تعیین خواهد شد.

شما می‌توانید در این خصوص از کارشناسان فنی مربوطه نرخ دقیق این هزینه‌ها را استعلام کنید.
نمای شیشه‌ ای اسپایدر یک انتخاب ویژه در میان سازه‌های شیشه‌ ای کنونی به شمار می‌رود که برای اجرای آن باید به اندازه گیری‌های اولیه دقت بالایی داشته باشید. به طور کلی اجرای این سبک از نماهای شیشه‌ ای اسپایدر نیاز به دقت و توجه بالاتری دارد. استفاده از ستون‌های مربعی و ال شکل در ساخت و اجرای این سبک از نمای ساختمانی بسیار متداول است.

ضخامت شیشه‌ها

شیشه‌های به کار رفته در ساخت و اجرای انواع نمای اسپایدر فین گلس با ضخامت و تعداد لایه‌های مشخصی تعیین می‌شوند. بر این اساس هزینه‌های اجرای پروژه نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بر این اساس برآورد بودجه مورد نیاز پروژه را مشخص کنید. ضخامت شیشه‌ها برای افزایش میزان مقاومت نمای شیشه‌ ای مورد نظر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به صورت استاندارد تعیین شود. بنا به صلاحدید کارشناسان نماسازی ساختمانی انواع شیشه‌های به کار رفته در نمای شیشه ای اسپایدر فین گلس از نوع دو جداره یا سه جداره انتخاب می‌شوند که ساختار نمای مورد نظر را با استحکام بیشتری همراه می‌سازند.

متراژ پروژه نمای شیشه‌ ای

برای استفاده از نمای شیشه ای فین گلس باید به تعداد طبقات ساختمان خود و ابعاد و متراژ نمای شیشه‌ ای به کار رفته در آن دقت داشته باشید. در برخی از پروژه‌های ساختمانی و نماسازی تنها بخشی از نمای کار با شیشه پوشیده می‌شود. اما در برخی ساختمان‌ها به صورت سر تا سری از پنل‌های شیشه‌ ای برای ساخت نما استفاده می‌کنند. میزان استفاده از این پنل‌های شیشه‌ ای برای اجرای بهتر و دقیق‌تر نما بررسی خواهد شد. متراژ کار در پایان پروژه تعیین کننده قیمت‌های نهایی نمای اسپایدر فین گلس خواهد بود. شما می‌توانید با در نظر گرفتن ابعاد پروژه برآورد قیمتی دقیقی در خصوص هزینه‌های پیش رو داشته باشید.

سفارش نمای اسپایدر فین گلس

پس از آشنایی با اطلاعات اولیه انواع سازه‌های شیشه‌ ای اسپایدر فین، نوبت به ثبت سفارش ساخت و اجرای انواع این سازه‌ها می‌رسد. ثبت سفارش ساخت و اجرای این سازه‌ها بسیار ساده است. در این زمینه می‌توانید از روش‌های تلفنی، حضوری، آنلاین و اینترنتی استفاده کنید. هر یک از این راهکارها به شما کمک می‌کنند سفارشات خود را با کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر از مشاورین فروش ثبت کنید. در مجموعه شیکو می‌توانید بهترین اطلاعات را برای انتخاب نمای اسپایدر با در نظر گرفتن معماری فضا و ابعاد پروژه به دست آورید.

نصب و اجرا نمای اسپایدر فین گلس

در بخش بعدی برای سفارش و اجرای نمای اسپایدر فین گلس، به نحوه نصب هر یک از این سازه‌ها در بخش‌های مختلف محیط توجه می‌شود که تعیین کننده کیفیت نهایی سازه مورد نظر است. روش‌های اجرای انواع سازه‌های شیشه‌ ای مخصوص نما در سال‌های اخیر با تحولاتی عظیم رو به رو شده است که شکل و ساختار سازه‌های کنونی را تغییر می دهد.

به جز روش‌های اجرای فین گلس سبک‌های دیگر اجرای نمای اسپایدر نیز مورد توجه قرار دارند. از میان آن‌ها می‌توان به نماسازی کابلی اشاره کرد. نمای اسپایدر فین گلس و کابل از محبوب‌ترین نماسازی‌های ساختمانی در سال‌های اخیر به شمار می روند که هر یک با کیفیت و استحکام قابل توجهی در محل مورد نظر اجرا می‌شوند.

در ساخت و اجرای دقیق این سازه‌های شیشه‌ ای از کابل‌هایی برای نگهداری از شیشه‌ها در محل مورد نظر استفاده می‌کنند. این کابل‌ها شیشه‌ها را در ابعاد مختلف به خوبی در کنار هم قرار می‌دهند. با استفاده از این تجهیزات کاربردی نمای ساختمان شما استحکام بیشتری در محل نصب خواهد داشت. برای استفاده از این سبک نمای ساختمانی باید حتماً به کیفیت اجرای کار نیز دقت داشته باشید. نصب و اجرای شیشه‌های کابلی با در نظر گرفتن محل تقاطع گیره‌های استیل به کار رفته در گیره‌های استیل انجام می‌گیرد.
برای اجرای نماهای اسپایدر فین گلس می‌توان بر اساس مراحل زیر عمل کرد.

بررسی شرایط پروژه

در بخش اول برای اجرای نمای اسپایدر فین گلس وضعیت فشار داخل و خارج ساختمان را در محوطه مورد نظر بررسی کرده و میزان ایجاد زلزله در منطقه را ارزیابی می‌کنند. به این ترتیب پروژه مذکور با کیفیت بالایی اجرا خواهد شد. کلیت صفحات شیشه‌ ای و نمای اسپایدر فین گلس بر اساس این اطلاعات اولیه مشخص خواهد شد.

ایجاد جداره‌های تمام شیشه‌ ای

در بخش بعدی برای اجرای پروژه از جداره‌های تمام شیشه‌ ای بدون سازه‌های فلزی استفاده می‌شود که کیفیت کار را به میزان قابل توجهی ارتقا می‌دهند. در این سیستم از تیرهای شیشه‌ ای برای نگه‌داشتن سایر اجزا استفاده می‌کنند.

نصب سازه‌های نگهدارنده

در بخش بعدی در دیزاین و اجرای نمای اسپایدر فین گلس سازه‌های نگهدارنده مشخص می‌شوند که کیفیت اجرای پروژه را تحت تأثیر قرار می‌دهند. در اجرای این سبک از نماهای ساختمانی از سازه‌های شیشه‌ ای نگهدارنده استفاده می‌کنند که یکپارچگی این نما را چندین برابر می‌کند. استفاده از قطعات نگهدارنده اسپایدر نیز در این سبک نماسازی بسیار رایج است. به این ترتیب اجرای این نما تقریباً تکمیل خواهد شد.

نصب لوازم جانبی

در نمای فین گلاس اسپایدر از لوازم جانبی ویژه‌ای در محل‌های مورد نظر اجرا خواهد شد. میله‌های تنشی کار برای کشیدن انواع لوازم جانبی در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. بر روی هر یک از فریم‌های فلزی از لوازم جانبی به خصوصی استفاده می‌کنند.
در هر یک از مراحل اجرای این سازه‌ها بررسی دقیق اندازه گیری‌های نمای شیشه‌ ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

محاسبات اولیه کار در اجرای این سازه‌های شیشه‌ ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. از این رو توصیه می‌کنیم حتماً از نظرات کارشناسان حرفه‌ای برای اجرای بهتر کار کمک بگیرید. استفاده از نظرات کارشناسان حرفه‌ای هزینه‌های اضافی شما را در روند اجرای کار به شدت کاهش می‌دهند. در این زمینه انتخاب دقیق یراق آلات و ابزارهای مربوطه به نصب نما نیز اهمیت دارد و یک مسئله بسیار مهم به شمار می‌رود.

نتیجه گیری

نمای اسپایدر فین گلس در سال‌های اخیر با محبوبیت قابل توجهی در میان مشتریان امروزی برخوردار است. شما می‌توانید هر یک از انواع دسته بندی‌های این نماهای ساختمانی را بسته به سبک معماری ساختمان خود انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. هر یک از این سبک‌های نماسازی با استفاده از یراق آلات و اتصالات ویژه‌ای نصب و راه اندازی می‌شوند.

برای افزایش کیفیت نصب هر یک از این تجهیزات در نظر گرفتن نقشه‌های اولیه نصب و اجرا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما می‌توانید در محیط‌های مسکونی و تجاری از نمای اسپایدر فین گلس استفاده کنید و ظاهری مدرن و جذاب در فضا ایجاد کنید. هر یک از این نماهای ساختمانی ظاهری شکیل در محوطه بیرونی ساختمان شما به وجود می‌آورند.