عوامل مؤثر در قیمت شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت بالکن با رنج قیمتی متنوعی عرضه شده و تنوع در سبک طراحی آن سبب افزایش و کاهش قیمت محصول خواهد شد. برخی از مهم‌ترین فاکتورهای تأثیر گذار بر قیمت این محصولات کاربردی را در زیر مشاهده می‌کنید:
1- در ساخت و آماده سازی هر یک از این تجهیزات از یراق آلات به خصوصی استفاده می‌شود که هر یک با رنج قیمتی متفاوتی عرضه می‌شوند. هزینه تهیه هر یک از این یراق آلات تعیین کننده قیمت نهایی این محصولات خواهد بود.

2- ابعاد و اندازه‌های بالکن و به نسبت آن لت‌های شیشه ای خریداری شده نیز در تعیین هزینه‌های این محصولات تأثیرگذار خواهد بود. هر چه ابعاد کار بزرگ‌تر باشد، بی شک قیمت نهایی افزایش می‌یابد.
3- انواع لوازم جانبی مانند نرده‌های فلزی و قاب بندی‌های افزوده شده به پنل نیز در هزینه‌های نهایی تأثیر گذار خواهند بود. به همین خاطر سبک طراحی این تجهیزات نقش اساسی در هزینه آن‌ها ایفا می‌کند. شما می‌توانید هر مدل از این شیشه‌های سکوریتی را با در نظر گرفتن سلیقه شخصی و شرایط فضای بالکن سفارش دهید.

4- در بخش بعدی برای تعیین قیمت شیشه سکوریت بالکن به نقشه و فرایند اجرای آن توجه می‌شود. استاد کاران باتجربه رنج قیمتی متفاوتی برای نصب هر یک از آن‌ها در فضای ساختمان تعیین می‌کنند.
5- جنس شیشه‌های سکوریتی و میزان ضخامت آن‌ها برای نصب در بالکن متفاوت است. بی شک با افزایش ضخامت شیشه‌ها میزان مقاومت آن‌ها در برابر گرما و سرما افزایش یافته و قیمت بیشتری خواهند داشت. به این ترتیب در این زمینه در نظر گرفتن نوع سکوریت به کار رفته نیز اهمیت دارد.

نحوه سفارش شیشه سکوریت بالکن

با درک کامل اطلاعات مرتبط با شیشه سکوریت بالکن و انواع آن، امکان دارد که شما تمایل داشته باشید بفهمید چگونه می‌توانید این محصول را در مجموعه شیکو سفارش دهید و فرآیند ثبت سفارش این نوع شیشه بالکنی چگونه انجام می‌شود. به منظور تسهیل در فرآیند ثبت سفارش، روش‌های مختلفی برای شما فراهم کرده‌ایم.
تماس تلفنی: می‌توانید با تماس تلفنی، با کارشناسان ما در تماس باشید. در این تماس، ابعاد دقیق محل نصب شیشه سکوریت بالکن را بیان کرده و تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. جزئیاتی چون قیمت و شرایط اجرای پروژه نیز در این مکالمه بررسی می‌شود.

با خیالی راحت تمامی سوالات خودتان را مطرح کنید و این اطمینان را می‌دهیم که منصفانه ترین قیمت بازار را به شما خواهیم گفت زیرا مجموعه ما یک تولیدی شیشه بالکنی با سابقه بالایی است که متخصص اجرای این نوع سفارش هستیم.

ارسال اطلاعات آنلاین: ابعاد و نقشه‌های پروژه خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا یک پیشنهاد قیمت دقیق‌تر ارائه دهیم. در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد.
ملاقات حضوری: اگر تمایل به مشاوره حضوری دارید، می‌توانید به دفتر ما مراجعه کنید. کارشناسان ما آماده‌اند تا شما را در مورد جزئیات پروژه مشاوره دهند و به سوالات شما پاسخ دهند.
در نتیجه، برای شروع فرآیند ثبت سفارش شیشه سکوریت تراس، می‌توانید یکی از راه‌های ذکر شده را انتخاب کرده و با تیم ما در تماس باشید. ما به شما یک تجربه آسان و راحت و همچنین خدماتی با کیفیت ارائه خواهیم داد.

نحوه نصب و اجرا شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت بالکن در چند مرحله نصب و اجرا می‌شود. برای این منظور اغلب نصابان از نقشه‌های اجرایی استفاده می‌کنند که این پروسه را تخصصی‌تر می‌کند. برای اجرایی دقیق‌تر باید به محاسبات کار و اندازه گیری‌های مربوطه دقت داشته باشید. شیشه‌های سکوریتی پس از برش خوردن دیگر قابلیت تغییر اندازه ندارند.

به همین خاطر در تعیین اندازه‌های مربوط به آن‌ها باید از ابزارهای دقیق استفاده کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین مراحل نصب و اجرای آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

• در بخش اول از فرایند نصب این تجهیزات کارشناسان باید فضای مورد نظر را بررسی کرده و استانداردهای لازم را برای نصب پارتیشن در فضای تراس مشخص می‌کنند. در صورتی که شیشه‌های بالکن متحرک باشند، نصب آن‌ها ریزه کاری‌های بیشتری خواهد داشت. کارشناسان فنی کلیه نکات اجرای بالکن شیشه ای را در این مرحله برای مشتریان شرح می‌دهند.

• پس از تأیید کارفرما فرایند مونتاژ آغاز شده و ابزار آلات اولیه تهیه خواهند شد.

• در مرحله بعدی از نصب و اجرای شیشه سکوریت بالکن در فضا فرایند شاسی‌کشی آغاز شده و نصب و اجرای پارتیشن‌های شیشه ای فضای تراس با تراز کردن محل موردنظر انجام خواهد شد.

نوع قوطی‌های به‌کار رفته در هر یک از پروژه‌های نصب شیشه بالکن، بسته به استراکچر اولیه کار مشخص خواهد شد. در این مرحله توجه به کیفیت تراز محیط اهمیت دارد. هرگونه ناترازی مشکلات بسیاری در سایر مراحل به وجود می‌آورد.

• سپس ریل‌ها در محل خود در بخش سقف یا کف پیچ می‌شوند.
• در ادامه از فریم‌های ارتفاعی استفاده می‌شود.
• در بخش بعدی شیشه‌ها با دقت بالا در ریل‌ها جای می‌گیرند. در صورتی که در مراحل قبلی اندازه‌گیری‌ها به درستی انجام شده باشند، این مرحله با موفقیت انجام می‌شود.

نتیجه گیری

شیشه سکوریت بالکن یکی از جدیدترین تجهیزاتی است که در ساختمان‌های امروزی اجرا می‌شود. شما می‌توانید این شیشه‌ها را با در نظر گرفتن نوع نیازها در انواع مدل‌های قاب دار، بدون قاب، پنجره‌ای، نرده‌ای و… سفارش داده و تهیه کنید. هر یک از این پنل‌های شیشه ای در مراحل تخصصی با حضور کارشناسان فنی مربوطه در محل جای‌گذاری و نصب خواهند شد.

شما می‌توانید برای خریدی آگاهانه‌تر قیمت روز هر یک از این پنل‌های شیشه ای را برای نصب در محیط استعلام کنید. این روزها از پنل‌های شیشه ای در بخش‌های مختلفی از فضا استفاده می‌شود که سبب افزایش زیبایی و جذابیت محیط خواهد شد.