درباره ما

استفاده از شیشه خم در تراس و بالکن

گروه تولیدی شیکو متشکل از متخصصین طراحی و تولید شیشه خم ساختمانی و دکوراسیونی در سال 1390 در تهران تاسیس گردید. سفارشهای شیشه خم پروژه‌های ساختمانی نظیر نرده‌ها، حفاظ‌ها، سقف‌ها و نیز دکوراسیونی مانند میز شیشه‌ای خمِ، میزهای مدیریت و… و مهمتر از آن افزایش تقاضا در حوزه ویلاسازی موجب شد تا خدمات خود را به سراسر کشور ارائه نمائیم.

هم اکنون در هر نقطه از کشور که نیاز به این صنعت مدرن از سمت شما عزیزان درخواست گردد، تنها با تماس شما نیروهای شرکت در آنجا حاضر شده تا مشاوره، اندازه گیری و طراحی را برای شما در محل انجام داده و پس از آن، در شرکت (واقع در تهران) اقدام به تولید محصول نمائیم و آن را برای شما ارسال کرده و یا خودمان برای شما نصب کنیم.

مفتخریم که کیفیت تقریباً بی‌نظیری از انواع شیشه خم را در کشور ارائه می‌کنیم. شاهد این ادعا نظرسنجی‌هایی است که پس از تحویل کار به مشتریان، از آن‌ها داشته ایم و اکثریت آنها (96.8%) از خدمات ما رضایت کاملی داشته اند.

مدیریت حسین شریف

 

ما که هستیم؟

بیشتر ما را بشناسید

افتخار همکاری با برندهای نام آشناو معتبر و نیز شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ بسیاری را در این چند سال فعالیت خودمان داشته ایم. خوشبختانه کیفیت کارها و محصولاتمان در حدی بوده است که درصد رضایتمندی بالایی را در نزد مشتریان محترم بدست آورده‌ایم بطوریکه تقریباً هر پروژه به یک همکاری مداوم و همیشگی مبدل گشته است. برای رسیدن به این نقطه فعلی مسیر پر پیچ و خمی را گذرانده‌ایم از سختی‌ها و نابلدی‌ها گذر کردیم و حالا در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که می‌توانیم این اطمینان را به شما عزیزان بدهیم که در صورت نیاز می‌توانید با خاطری آسوده، هر نوع خدمات شیشه خم را به گروه تولیدی شیکو بسپارید و تنها از نتیجه کار لذت ببرید… در زیر خلاصه آماری از ما و همچنین تعدادی از برندهای معتبری که افتخار همکاری داشته‌ایم را می‌توانید مشاهده نمائید.

900 +

پروژه اجرا شده

12

سال سابقه فعالیت

25

نفر نیروی کار

97 %

رضایت مشتریان

 

 

 

محصولات شیشه خم

چه محصولاتی را تولید می کنیم؟

انواع پروژه‌هایی که با شیشه خم و فلت قابلیت اجرایی داشته باشد را می‌توانیم با نهایت کیفیت، تولید و اجرا نمائیم. انواع پروژه‌های کوچک و بزرگ ساختمانی، درب و پنجره، سقف شیشه ای، نمای شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، قفسه و شلف، نرده تراس و راه‌پله، آسانسور شیشه ای و… همچنین انواع میزهای شیشه ای اداری، تحریر، کامپیوتر، غذاخوری، جلومبلی و… با شیشه خم و فلت، هر نوع شیشه رومیزی در ابعاد و رنگ‌های متفاوت و بصورت کلی هر نوع محصول ساختمانی و دکوراسیون داخلی که با شیشه خم و یا شیشه فلت قابل تولید بوده و کاربرد داشته باشد را قادر به طراحی، ساخت، نصب و پشتیبانی هستیم.

تمرکز ما بر روی محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی است و بعنوان مثال شیشه خم اتومبیل تولید نمی‌کنیم. بنابراین به استثناء شیشه اتومبیل، محدودیتی از نوع کالای تولیدی وجود نخواهد داشت!! کافیست شما هر طرح یا عکس مورد نظر را برای ما ارسال کنید و یا به طراحان خوش فکر و خوش ذوق ما که از فارغ التحصیلان برترین دانشگاههای کشور هستند و در زمینه طراحی، صاحب سبک و نظرند اعتماد کنید. گروه تولیدی شیکو با تسلط و تجربه بالا، آماده ارائه خدمات شیشه خم و فلت به شما کارفرمایان محترم است.