از جمله محصولات شیشه‌ ای است امروزه جایگزین محصولات فلزی و چوبی شده، میز تحریر شیشه‌ ای است. این میزها همانند انواع میز شیشه ای از لحاظ ظاهری، ساختاری و زیبایی بسیار محبوب عموم مصرف‌کنندگان است. برای محیط‌هایی که توجه به موضوع زیبایی و لوکس بودن از اهمیت بالا برخوردار است، این محصول بهترین انتخاب خواهد بود.

ساختاری یکپارچه که با خمکاری شیشه در کوره شکل خواهد گرفت، موجب شده تا بدون نیاز به متریال دیگر و تنها با شیشه یک تکه، میز تحریر شیشه ای داشته باشیم. به‌کار بردن میز تحریر شیشه ای به‌عنوان جایگزینی برای میزهای تحریر با دیگر متریال، امروزه مورد توجه خاصی قرار گرفته است.

استفاد از متریال جانبی مانند فلزات، چوب و پلاستیک در کنار شیشه به‌کار برده می‌شود که منجر به افزایش سطح کیفی محصولات از لحاظ کاربردی و زیبایی بصری آن‌ها است. این میزهای تحریر از نوع ساخت ابعادی و ظاهری بسیار شبیه به میز کامپیوتر شیشه ای هستند.

میز تحریر شیشه ای با کشویی

انواع میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه‌ای به‌صورت اختصاصی و سفارشی قابلیت تولید را دارد. مجموعه ما به‌عنوان یک گروه تولیدی میز شیشه ای مفتخر است تا هر مدل سفارش را تولید نماید. میز تحریر شیشه ای از نوع یکپارچه با شیشه خم گرفته تا مدل‌هایی با ترکیب متریال دیگر مانند باکس‌های MDF یا پایه‌های فلزی همگی قابلیت تولید را دارند.

این میزها هم به‌صورت رنگی و هم به‌صورت شفاف در ابعاد و ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شوند. شیشه‌های مورد استفاده در این میزها فلوت و وین‌لایت است که البته به‌ندرت کریستال هم استفاده می‌شود. علت استفاده کم از کریستال بالا بود هزینه آن است زیرا کریستال، گران‌ترین و شفاف‌ترین شیشه موجود در بازار است.

متداول‌ترین ضخامت این میزها 16 میلیمتر است. البته ضخامت‌های 12 و 20 میلیمتری هم گاهاً تولید می‌شوند اما استاندارد آن‌ها 16 میلیمتر می‌باشد. ارتفاع 75 الی 85، طول 100 الی 130 و عرض 60 الی 80 سانتیمتری از ابعاد استاندارد میز تحریر شیشه ای است.

میز شیشه ای هم به‌صورت یک طبقه و هم به‌صورت دو طبقه، به‌صورت U شکل یا L که در طرف دیگر با باکس چوبی مهار و ثبات خواهد داشت، ساخته می‌شود. میز شیشه ای اداری و یا میز مدیریت شیشه ای انواع دیگری از میزهای تحریر محسوب می‌شوند که از لحاظ ظاهری و نحوه ساخت به یکدیگر شبیه هستند. بناربراین انواع میز تحریر شیشه ای عبارتند از:

  • میز تحریر شیشه ای U شکل
  • میز تحریر شیشه ای U شکل با طبقه
  • میز تحریر شیشه ای یک طرف (L) با باکس کشویی

میز تحریر شیشه خم

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز تحریر شیشه ای

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم میزهای تحریر شیشه ای با ابعاد، ضخامت، رنگ، جنس و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. همگی این موارد از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی میز شیشه ای تولید شده هستند. در ادامه پس از جدول قیمت تقریبی میز تحریر شیشه ای به بررسی عوامل موثر در قیمت آن خواهیم پرداخت.

 

نوع میزطول (سانتیمتر)عرض (سانتیمتر)ارتفاع (سانتیمتر)ضخامت (میلیمتر)قیمت (تومان)
U شکل تمام شیشه1006075166/700/000
L با طبقه کشویی Mdf1106075166/500/000
L با طبقه کشویی Mdf1306075168/000/000
L با طبقه کشویی Mdf1106075125/350/000

قیمت‌ها تقریبی بوده جهت تولید میز با مدل و ابعاد سفارشی خودتان، تماس بگیرید.

 

اندازه و ابعاد

ابعاد میز با قیمت تمام شده نسبت مستقیم دارد یعنی با افزایش ابعاد قیمت نیز بالاتر خواهد بود. برای تولید میز تحریرهای بزرگتر، نیاز به صرف مواد اولیه بیشتری داریم. بنابراین اولین عامل مؤثر در قیمت، ابعاد میز است.

مواد و کیفیت ساخت

مواد اولیه تولید میز تحریر شیشه ای، درصورت U شکل بود تماماً از شیشه است. در مواردی که از میزهای L با باکس کشویی استفاده شود، هزینه چوب و ساخت کشو، یراق اتصال شیشه به باکس هم محاسبه خواهد شد. علاوه بر این موارد، کیفیت هرکدام که شیشه فلوت یا وین‌لایت باشد، چوب های‌گلس یا ام‌دی‌اف یا PVC باشد و کیفیت یراق اتصالی نیز تاثیرگذار است.

مدل‌ها و طرح

هرچند میزهای تحریر شیشه ای در مدل‌های استانداردی ساخته می‌شوند که هرکدام قیمت ساخت خود را دارند، اما در گزوه تولیدی شیکو هر مدلی که مدنظر شماست، تصویر آن‌را برای ما ارسال کنید تا تولید آن را انجام دهیم. درنظر داشته باشید پیچیدگی مدل تولیدی از دیگر عوامل مؤثر در قیمت میز خواهد بود.

میز تحریر شیشه ای

سفارش میز تحریر شیشه خم

ما آمادگی قبول سفارش انواع میز شیشه ای را داریم. هرچند در بین میز‌های شیشه ای شاید بتوان از میز شیشه ای جلو مبلی و یا حتی میز گوی دار شیشه ای و میز تلویزیون شیشه ای به‌عنوان پرسفارش‌ترین نوع میزهای شیشه ای نام برد اما میز تحریر نیز مورد توجه و اقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

برای سفارش میز مطالعه شیشه ای کافیست که از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما (شامل مراجعه حضوری، تماس تلفنی و در پیام‌رسان‌ها) نوع محصول موردنظر و حجم پروژه خود را با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن بررسی گردد و طی یک مشاوره جزئیات کاملی به شما اعلام شود.

میز تحریر شیشه ای

گروه تولیدی شیکو در فرآیند سفارش و اجرای پروژه میز تحریر شیشه ای، ابتدا نیازها و توقعات مشتریان محترم را دقیق بررسی می‌نماید. پس از توافق و واریز وجه، سفارش به ثبت می‌رسد. سپس، پروژه بر اساس نقشه و الزامات کارفرما با دقت و کیفیت بالا توسط گروه تولیدی شیکو تولید می‌شود.

ارسال میز تحریر شیشه ای

میز تولید شده را در بسته‌بندی با نایلون حباب‌دار یا فوم ضربه‌گیر در هرکجای کشورمان که باشید برای شما ارسال خواهیم کرد. همچنین چنانچه در تهران ساکن باشید می‌توانید از درب کارخانه و یا از محل دفتر گروه تولیدی شیکو میز خود را دریافت نمائید.

میز تحریر شیشه ای دو طرفه

سخن پایانی

میز تحریر شیشه‌ ای محصولی زیبا و کاربردی است که در بخش‌های مختلف مانند ادارات، شرکت‌ها و منازل شخصی کاربرد فراوانی دارد. برای سفارش این محصول کاربردی ابتدا بهتر است که شرایط و متراژ فضای خود را اندازه گیری کرده و سپس نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. ما با ابعاد سفارشی و اختصاصی شما میز مورد نیازتان را تولید می‌کنیم.

ما در گروه تولیدی شیکو علاوه بر تولید میز مطالعه شیشه ای، انواع میزهای شیشه ای مانند میز عسلی شیشه ای، میز ناهارخوری شیشه ای و… را تولید می‌کنیم. البته نوع دیگری از میزهای شیشه ای که مناسب منازل و اتاق خواب است یعنی انواع پاتختی شیشه ای نیز از محصولات پرسفارش ما به‌شمار می‌روند.

تهیه میز مطالعه شیشه ای از یک مجموعه معتبر این اطمینان را به شما می‌دهد که میز متناسب با آناتومی بدن شما ساخته و با رعایت اصول ارگونومی طراحی شده و بدون احساس کوچک‌ترین خستگی می‌توانید ساعت‌ها پشت میز نشسته و به انجام کارهایتان بپردازید. ما در گروه تولیدی شیکو این میزها را با قیمتی مناسب تقدیم شما خواهیم کرد.