در گذشته استفاده از میزهای فلزی و چوبی در طرح و رنگ‌های مختلف متداول بوده است. اکنون میز تلویزیون شیشه ای که در حالت خم و صاف تولید می‌گردد از انتخاب‌های بسیاری از مردم است زیرا این میزها به دلیل ساختار شفاف شیشه، نمای مدرن و مینیمالیسی به محیط داخلی می‌دهند.

چنانچه قصد دارید فضای داخلی لوکس و مدرنی داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم پس از میز جلو مبلی شیشه ای، میز تلویزیون شیشه ای را با آن ست کنید! البته میز تلویزیون‌های شیشه ای در رنگ، مدل و نوع جنس شیشه متنوع بوده و انواع گوناگونی دارند که می‌توان به کریستال، رنگی، طرح‌دار، با طبقه، ترکیبی با سایر متریال و… اشاره کرد.

گروه تولیدی شیکو با توجه به تجربه چندین ساله‌ در زمینه ساخت میزهای شیشه‌ خم تلویزیون این محصول را با بهترین تکنولوژی و متدهای روز دنیا تولید کرده و با بالاترین کیفیت‌ در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. هماهنگی میز شیشه ای تلویزیون با سایر میزها مانند میز ناهارخوری شیشه ای و یا میز کنسول شیشه ای فضای داخلی را بسیار دلپذیر خواهد کرد.

سفارش انواع میز تلویزیون شیشه ای

انواع میز تلویزیون شیشه ای براساس طرح و مدل

میز تلویزیون شیشه ای قابلیت تولید در سبک‌های مختلفی دارد. از میز تلویزیون تمام شیشه ای با شیشه خم گرفته تا میزهای شیشه ای با ترکیبی از متریال غیر شیشه که هرکدام با روش‌های مختلفی امکان تولید را دارند. میزها با ابعاد و ضخامت‌های مختلفی که متداول‌ترین آن‌ها 12، 16 و 20 میلیمتر است ساخته می‌شوند. در ادامه انواع این میزها را خواهیم شناخت:

میز تلویزیون شیشه خم

این نوع از میز تلویزیون شیشه ای، شاید مدرن‌ترین و پرسفارش‌ترین نوع باشد. میز تلویزیون شیشه خم دارای پایه‌های عمود بر زمین با زاویه 90 درجه بوده که در فرآیند خمکاری شیشه در کوره روی قالب‌های مخصوصی، تولید می‌شوند. این میزها یکپارچه تولید می‌شوند یعنی نیاز به یک عامل اتصال دهنده جهت پایداری و مقاومت میز ندارند.

میز تلویزیون شیشه ای که با شیشه خم تولید می‌شود، از لحاظ زیبایی، بسیار حرف برای گفتن خواهد داشت! حتی می‌توان آن‌ها را با متریال چوب، فلز و… ترکیب کرد و یک طرح جذاب، چشم‌گیر و مدرنی را خلق نمود. از آنجایی که این میزها زاویه 90 درجه تولید می‌شوند، پیشنهاد میکنیم تا صفحه مربوط به شیشه خم 90 درجه را مشاهده نمائید.

میز تلویزیون شیشه ای پایه استیل

براق بودن سطوح استیل و شفافیت شیشه موجب می‌شوند ترکیب این دو متریال خروجی چشم نوازی را خلق نماید. بنابراین میز تلویزیون شیشه ای پایه استیل، یک انتخاب بسیار لوکس و خاص برای سخت پسندان است!

میز تلویزیون شیشه ای کریستال

میز تلویزیون شیشه ای طبقه دار

اگر بخواهیم بین 3 مدل میز شیشه ای نام برده شده یک مورد که مورد تایید همگان خواهد بود را انتخاب کنیم بدون شک به میز تلویزیون شیشه ای با طبقه خواهیم رسید. بهترین جنس طبقه در این میزها نوع چوبی یا PVC آن است که باعث زیبایی دوچندان میز است. این طبقه‌ها میز را کاربردی‌تر خواهند کرد و وسایلی را می‌توان در آن‌ها قرار داد.

انواع میز تلویزیون شیشه ای بر اساس نوع شیشه

شیشه‌ها در جنس‌های مختلف و متنوعی قابلیت تولید دارند. از کریستال و سوپرکلیر گرفته تا فلوت و رنگی که بسته به ذائقه کارفرما هرکدام را می‌توان انتخاب کرد. تنها نکته مهم در قیمت آن‌ها است که تمامی اجناس گفته شده با تفاوت قیمت مواجه هستند که مثلاً کریستال گران‌ترین نوع آنهاست. در ادامه بررسی کامل‌تری در این مورد خواهیم داشت.

میز تلویزیون شیشه ای رنگی

میز تلویزیون شیشه ای رنگی در دو حالت رنگی قابل تولید است. حالت اول رنگی بودن خود شیشه است که از رنگ‌های دودی، برنزی، شامپاینی، آبی و… که دو طرف شیشه شفاف و قابل رویت است می‌توان نام برد. حالت دوم رنگ کردن یک طرف شیشه با پخت کوره ای است که در این حالت دو طرف شیشه شفاف نیست و حالتی آینه‌ای خواهد داشت.

روش تولید به این شکل است که یا با چسباندن استیکر و یا با رنگ آمیزی پیستوله‌ای، سطح داخلی رنگ می‌شود و سطح رویی که در مجاورت دست و اشیاء قرار دارد، شفاف است. در این حالت، انواع تناژهای رنگی قابلیت تولید را دارند

میز تلویزیون شیشه ای رنگی

میز تلویزیون شیشه ای شفاف

شاید شما نیز شنیده باشید، جنس میز تلویزیون شیشه ای فلوت، وین‌لایت، سوپرکلیر و کریستال باشد. در اینجا تفاوت در هاله اندک رنگ سبزآبی شیشه است. هرچقدر این هاله رنگی کمتر باشد، قیمت شیشه بالاتر است. میز تلویزیون شیشه ای کریستال شفاف‌ترین نوع از انواع میزهای شیشه ای است.

قیمت میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای با توجه به طرح و مدل و جنس شیشه قیمت‌گذاری می‌شود. شیشه‌های کریستالی به دلیل گران‌بودن چنانچه با متریال غیر شیشه نیز ترکیب شوند شاید قیمت آن‌ها از خود تلویزیون هم بیشتر شود. در چنین مواقعی پارامترهای مختلف وقتی در قیمت تاثیرگذار باشند، بهترین روش استعلام قیمت تلفنی از مجموعه تولیدی میز شیشه ای است.

شما می‌توانید با بررسی همه گزینه‌ها طبق سلیقه و بودجه خود، به انتخاب دلخواه برسید و با یک تماس قیمت آن‌را از ما جویا شوید. اما بصورت کلی قیمت تقریبی میز شیشه ای تلویزیون را جهت اطلاع شما مخاطبان محترم در ادامه خواهیم آورد. درنظر داشته باشید این قیمت‌ها ممکن است با قیمت اعلامی به شما به دلیل ابعاد، متریال و نوسانات بازار تفاوت داشته باشد.

 

نوع میز تلویزیونطول (سانتیمتر)عرض (سانتیمتر)ارتفاع (سانتیمتر)ضخامت (میلیمتر)قیمت (تومان)
شیشه خم ساده1105040164/500/000
شیشه خم ساده1706040167/000/000
شیشه خم با طبقه1105040165/900/000
شیشه خم با طبقه1706040169/100/000
شیشه خم با طبقه MDF1105040166/300/000
شیشه خم با طبقه MDF1706040169/700/000

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز تلویزیون شیشه ای

عوامل مختلفی در تغییر و نوسانات قیمت میز تلویزیون شیشه ای دخیل هستند. مثلاً طبقه در میز شیشه ای را می‌توان با چسب UV چسباند و یا با یراق اسپیگات و گیره‌هایی که از جنس‌های مختلفی هستند. در ادامه مهمترین آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

• اندازه‌ی شیشه

• ضخامت شیشه

• جنس و کیفیت ساخت

• مدل و طرح میز تلویزیون

• میزان پیچیدگی تولید

• هزینه حمل‌و‌نقل

قیمت و هزینه میز تلویزیون شیشه ای

سفارش میز تلویزیون شیشه ای

شما می‌توانید از انواع مدل‌های موجود در این صفحه جهت سفارش میز شیشه‌ای به ما اقدام نمائید. همچنین هر نوع مدلی که درنظر دارید کافیست تصویری از آن میز را برای ما ارسال کنید تا همان مدل را برای شما تولید نمائیم. شما می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه 9 الی 14 با حضور در دفتر شرکت، سفارش خود را ثبت نمائید.

همچنین تلفن‌های مجموعه تولیدی میز شیشه ای شیکو همه روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود. ما سفارشات میز تلویزیون شیشه ای را از سراسر کشور دریافت کرده و ارسال می‌نمائیم.

فرآیند تولید میز تلویزیون شیشه ای در مجموعه شیکو

مرحله اول ارتباط مشتریان محترم با گروه تولیدی شیکو است. در این ارتباط که به تمایل مخاطبان ما به‌صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین شکل خواهد گرفت. توضیح و اطلاعات لازم دریافت خواهد شد.

در مرحله دوم پیش فاکتور طبق اولویت‌ها و اطلاعات مخاطب صادر شده و پس از واریز بخشی از مبلغ پروژه، کار در فرم تولید قرار خواهد گرفت.

در مرحله سوم تولید میز با توجه به نقشه‌های تایید داده شده کارفرما آغاز می‌شود. با توجه به زمان تحویل مقرر شده در فاکتور، پروژه تحویل کارفرما می‌گردد.

مراحل سفارش میز تلویزیون شیشه ای

سخن پایانی

انواع بسیاری از میز‌ تلویزیون شیشه ای در گروه تولیدی شیکو تولید شده است. همگی این موارد گفته شده از رنگ، جنس، ضخامت و… با بهترین کیفیت و قیمتی کم‌نظیر قابل ارائه است. ما با پشتوانه نیروی ماهر و کاربلد مجموعه و بهره‌مندی از ماشین‌آلات روز، هر نوع میز شیشه ای نظیر میز تلویزیون یا میز تحریر شیشه ای و میز شیشه ای عسلی و… را تولید ‌می‌کنیم.