انواع پارتیشن شیشه ای طرح دار

پارتیشن شیشه ای طرح دار در دسته‌بندی‌ها و مدل‌های گوناگونی عرضه می‌شود. هر یک از این پنل‌های شیشه با در نظر گرفتن نیازهای ساختمان و معماری فضا طراحی شده و در بخش‌های مختلف نصب می‌شوند. انواع دسته‌بندی‌های این پنل‌های شیشه‌ ای بر اساس سلایق و نظریات مشتریان دیزاین می‌شوند.

برای ایجاد طرح‌های مختلف بر روی این تجهیزات شیشه‌ ای از فناوری‌های مختلفی استفاده می‌کنند. عموماً این پنل‌ها در فضاهای فلت و ساده به کار می روند و فضاهای مختلف را در محیط ساختمان تفکیک خواهند کرد. بخش بندی قسمت‌های ورودی ساختمان، تقسیم بندی فضای اتاق خواب‌های بزرگ، تفکیک محیط سرویس بهداشتی و حمام با به‌کارگیری یک پارتیشن استاندارد به سهولت انجام می‌گیرد. برخی از محبوب‌ترین انواع پارتیشن‌های شیشه‌ ای به شرح زیر هستند:

پارتیشن‌های لاکوبل طرح دار

یک مدل پرطرفدار از انواع دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای، مدل‌های لاکوبل هستند که با روش‌های مختلفی دیزاین می‌شوند. در ساخت و طراحی آن‌ها از استیکرهای طرح دار برای دیزاین سطح کار استفاده می‌کنند. شیشه‌های لاکوبل با سطحی براق و شفاف عرضه می‌شوند و رنگ بندی متنوعی دارند. شما می‌توانید انتخاب مناسبی در میان این محصولات داشته باشید.

هر یک از دسته‌بندی‌های پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشن لاکوبل برای ساخت دیوارهای شیشه‌ ای، کابینت‌ها و… به کار می‌روند.

پارتیشن شیشه‌ ای ساتینا طرح دار

یک مدل کاربردی از پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی انواع پارتیشن ساتینا هستند که کاربردهای گسترده‌ای در این حوزه دارند. ساختار طراحی این پنل‌های شیشه‌ ای نیز برای ساخت و راه اندازی یک پارتیشن شیشه‌ ای استاندارد بسیار مناسب است. این پنل‌های شیشه‌ ای لوکس و رنگی در مکان‌های مختلف به کار می روند. مقاومت شیشه‌های رنگی ساتینا کمی کمتر از سایر مدل‌ها است. به همین خاطر برای مصارف حساس کمتر به کار می روند.

پارتیشن شیشه‌ ای لمینت رنگی

پارتیشن‌های لمینتی نیز قابلیت طراحی و دیزاین دارند و در مدل‌های مختلف آماده سازی خواهند شد. شما می‌توانید هر مدل از این پنل‌های شیشه‌ ای را برای نصب در محیط‌های پرتردد به کار ببرید. مقاومت بالای این پنل‌های شیشه‌ ای توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

انواع پنل‌های شیشه‌ ای لمینتی، لاکوبل و… با روش‌های مختلفی دیزاین و طراحی می‌شوند. برای دیزاین این سطوح شیشه‌ ای از روش‌های سند بلاست استفاده می‌کنند. این روش دیزاین برای طراحی انواع پنل‌های شیشه‌ ای به کار می‌رود.

دکوراتورهای حرفه‌ای طرح‌های مختلفی بر روی شیشه‌های پارتیشنی به وجود آورده و به سهولت سطوح شیشه‌ ای را دیزاین می‌کنند. روش سند بلاست سال‌های سال است که در خصوص طراحی و دیزاین این پنل‌های شیشه‌ ای به کار می‌رود.

پارتیشن شیشه ای طرح دار و فریم دار

پارتیشن شیشه ای طرح داربا استفاده از فریم و قاب نیز تولید و ارائه می‌شود. فریم و قاب بندی به کار رفته در هر یک از این تجهیزات برای زیباسازی ظاهر انواع پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشن به کار می روند. فریم و قاب پارتیشنی برای افزایش استحکام و کارایی این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فریم‌ها در مدل‌های چوبی، فلزی و… ارائه می‌شوند و هر یک از آن‌ها برای نصب در فضاهای مختلف به کار می روند.

عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن شیشه ای طرح دار

پارتیشن شیشه ای طرح دار باقیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شود. مهم‌ترین دغدغه مشتریان برای خرید و سفارش این محصولات، قیمت و هزینه تعیین شده برای این اقلام است. توصیه می‌کنیم در خصوص خرید هر یک از دسته‌بندی‌های پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی به قیمت روز این محصولات دقت داشته باشید.

قیمت هر یک از این اقلام ساختمانی در سال‌های اخیر دچار نوسان شده است. افزایش قیمت پروفیل‌های مخصوص ساخت پارتیشن، فریم‌ها و شیشه‌های به کار رفته در محصول سبب افزایش قیمت نهایی پارتیشن خواهد شد.

هر یک از مدل‌های متنوع پارتیشن با شیشه‌های رنگی و طرح دار نیز قیمت خاص خود را دارند. برای خرید بهترین مدل‌های پارتیشن شیشه‌ ای باید به طراحی و دیزاین پنل‌های شیشه‌ ای دقت داشته باشید. شما می‌توانید با خرید از گروه تولیدی شیکو هزینه‌های خرید خود را به حداقل برسانید.

در خصوص خرید و انتخاب پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی، توجه به روش‌های حمل‌و‌نقل این محصولات نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توصیه می‌کنیم برای خرید هر یک از این محصولات هزینه‌های اجرایی کار را نیز برآورد کنید. برخی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین قیمت پارتیشن شیشه‌ ای را در ادامه بررسی می‌کنیم:

انتخاب نوع شیشه

قیمت و هزینه نهایی پارتیشن شیشه ای طرح دار به نوع شیشه به کار رفته در این محصولات در میان انواع پنل‌های سکوریتی، خام، لمینتی و… مربوط می‌شود. هر یک از دسته‌بندی‌های پنل‌های شیشه‌ ای با ضخامت خاص، کیفیت و استحکام منحصر به فرد و… مورد استفاده قرار گرفته و ساختار پارتیشن شما را تکمیل می‌کنند.

شما می‌توانید هر یک از این شیشه‌ها را برای ساخت پارتیشن‌های مختلف به کار ببرید. قیمت خرید هر یک از این شیشه‌ها به صورت متر مربع تعیین شده و با هم متفاوت هستند. از این رو برای خرید بهتر باید به نوع شیشه‌ها و هزینه هر متر از آن‌ها دقت داشته باشید.

یراق‌آلات ساخت پارتیشن

قیمت نهایی پارتیشن‌های شیشه‌ ای بسته به کلیه ابزارها و یراق‌آلات به کار رفته در ساخت و اجرای آن‌ها در محیط تعیین می‌شود. هر پارتیشن شیشه‌ ای با استفاده از لوله‌ها، قطعات ریل، قاب و پروفایل‌های مربوط به آن، پیچ و بست و… در محیط نصب می‌شود. در برخی موارد برای نصب این پنل‌ها از خدمات رگلاژ نیز استفاده می‌شود که پنل‌های شیشه‌ ای را در محل نصب می‌کنند.

یراق‌آلات به کار رفته در هر یک از این مراحل متفاوت هستند. شما می‌توانید بسته به نیازهای پروژه موردنظر یراق‌آلات مصرفی را انتخاب و خریداری کنید. نوع یراق‌آلات پارتیشن شما تا حد قابل توجهی هزینه‌های کار را تحت تأثیر قرار می‌دهند. این یراق‌آلات باقیمت‌های متفاوت از برندهای تجاری ایرانی و خارجی عرضه می‌شوند.

یراق‌آلات مورد استفاده در پارتیشن‌ها همانند بسیاری از یراق‌آلات حمام شیشه ای یکسان هستند زیرا کابین دوش شیشه ای هم از فریم‌ها، درب لولایی و کشویی و… برخوردار است. بدین‌صورت نیز می‌توان گفت که حمام شیشه ای نوع کوچکی از پارتیشن شیشه ای به شمار می‌رود.

شرایط اجرای پروژه

برای نصب و اجرای هر یک از دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای طرح دار باید به شرایط اجرای این تجهیزات نیز دقت داشته باشید. اجرای هر یک از این پنل‌ها در محیط‌ها و فضاهای مختلفی انجام می‌گیرد. بر اساس سختی کار شرایط پروژه نیز متفاوت خواهد بود و هزینه‌های منحصر به فردی برای اجرای پارتیشن موردنظر تعیین خواهد شد.

شرایط اجرای پروژه در فضاهای مختلف بسته به نقشه کار تعیین می‌شود. مهندسین و کارشناسان اجرایی بر اساس نقشه‌های اولیه نحوه نصب و اجرای پارتیشن را مشخص می‌کنند. پروژه‌های پارتیشن بندی در محیط‌های سرباز و سربسته اجرا می‌شوند.

حمل و نقل پارتیشن شیشه ای طرح دار

برای اجرای پارتیشن شیشه ای طرح دار شرایط حمل و نگهداری از این تجهیزات نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. هر یک از این تجهیزات در مکان‌های مختلف نصب و اجرا می‌شوند. شرایط حمل و نقل این تجهیزات هزینه‌هایی نهایی کار را تحت تأثیر قرار می دهد. شما می‌توانید از انواع ماشین‌ها و وسایل نقلیه باربری برای انتقال این پنل‌های شیشه‌ ای به فضای مورد نظر استفاده کنید. هزینه نهایی این خدمات بسته به مسافت مربوط به حمل و نقل این تجهیزات تعیین می‌شود.

خدمات دیزاین و طراحی شیشه پارتیشن

برای اجرای پارتیشن شیشه ای طرح دار باید به روش‌های دیزاین و طراحی این محصولات دقت داشته باشید. طراحی پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی با روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد. خدمات دیزاین پنل‌های شیشه‌ ای با روش‌ها و فناوری‌های مختلفی انجام می‌گیرد.

شما می‌توانید هر یک از این روش‌ها را برای اجرای طراحی‌های روی پنل‌های شیشه‌ ای به کار ببرید. طراحی پنل‌های شیشه‌ ای، سوراخ‌کاری بخش‌های مختلف، اجرای برش‌های خاص و… با استفاده از ابزارآلات مختلف انجام می‌گیرد. هر یک از این خدمات طراحی برای زیباسازی پنل‌های پارتیشنی به کار می روند.

پارتیشن شیشه ای طرح دار با در نظر گرفتن خدمات دیزاین و طراحی این محصولات قیمت گذاری می‌شود. شما می‌توانید خدمات طراحی و دیزاین این تجهیزات را از کارگاه‌های صنعتی مربوطه دریافت کنید. قیمت ارائه این خدمات در هر یک از این مراکز متفاوت تعیین می‌شود.

خب! امیدوارم تا این بخش از مقاله به پاسخ سوالاتی که در ذهنتان در خصوص پارتیشن طرح دار شیشه ای وجود داشت رسیده باشید. در ادامه در خصوص نحوه سفارش پارتیشن شیشه ای طرح دار در مجموعه شیکو می‌پردازیم.

نحوه سفارش پارتیشن شیشه ای طرح دار

فرآیند ثبت سفارش و اجرای پروژه پارتیشن شیشه ای طرح دار محدوده فعالیت گروه تولیدی شیکو به شرح زیر می‌باشد:

مرحله اول: مشاوره تلفنی، حضوری یا آنلاین و نیازسنجی مشتریان توسط کارشناسان شیکو.

در این مرحله، کارشناسان شیکو با مشتریان ارتباط برقرار کرده و مشاوره تلفنی، حضوری یا آنلاین را انجام داده و نیازهای آنان را شناسایی می‌نمایند.

مرحله دوم: پس از موافقت کارفرما برای شروع تولید، کارشناسان شیکو با واریز وجه مورد نیاز، سفارش را ثبت نموده و به مراحل تولید پروژه می‌پردازند.

روند ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای طرح دار از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که ما با نیاز و خواسته شما بیشتر آشنا می‌شویم و با توجه به سلیقه‌ای که شما دارید اقدام به ثبت درخواستتان می‌کنیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه سفارش انواع پارتیشن‌های شیشه ای طرح دار می‌توانید با ما تماس حاصل کنید تا شما را در این زمینه به صورت کامل راهنمایی کنند.

نحوه نصب و اجرا پارتیشن شیشه ای طرح دار

برای استفاده بهتر از هر یک از دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای طرح دار باید به روش اجرا و نصب آن دقت داشته باشید. اجرای این تجهیزات نیازمند ترسیم نقشه‌های اولیه بوده و با در نظر گرفتن استراکچرهای اولیه کار راه‌اندازی می‌شوند. برای نصب هر یک از آن‌ها کارشناسان فنی به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند.

به این ترتیب کلیه فرایند اجرا زیر نظر تکنیسین‌های حرفه‌ای انجام خواهد شد. در ادامه مراحل اجرای پارتیشن را بررسی می‌کنیم:

مرحله جمع آوری تجهیزات اولیه

برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای طرح دار در بخش اول باید تجهیزات اولیه را فراهم کرده و بر اساس مدل انتخابی یراق آلات موردنیاز را خریداری کنید. فریم‌های آلومینیومی، یراق‌آلات و ابزارهای اتصالات و… در این مرحله فراهم می‌شوند.

نوع شیشه‌های پارتیشنی نیز در این مرحله انتخاب می‌شود و برای اجرای فرایند برش‌کاری آماده سازی خواهد شد. براساس این فاکتورها قیمت نهایی اجرای کار نیز مشخص خواهد شد.

کارشناسی و اندازه گیری

برای اجرای هر یک از دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای طرح دار باید به اندازه‌گیری‌های اولیه کار نیز دقت داشته باشید. ابعاد و اندازه هر یک از پنل‌های پارتیشنی با برآورد متراژ فضا مشخص می‌شود. شما می‌توانید از خدمات کارشناسی و مشاوره رایگان برای تعیین نقشه‌های اولیه کار استفاده کنید.

به این ترتیب مراحل اجرای کار حرفه‌ای انجام خواهند شد. نقشه کشی و کارشناسی محل اجرای پروژه نیز در این بخش انجام می‌گیرد و بر این اساس ساختار نهایی پارتیشن تعیین خواهد شد.

شما می‌توانید در خصوص نوع و مدل پارتیشن انتخابی از کارشناسان فنی راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. استفاده از ابزارهای دقیق و حرفه‌ای برای اجرای مرحله اندازه‌گیری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کیفیت نهایی کار را مشخص خواهد کرد.

حمل و نقل و باربری

برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای طرح دار مرحله باربری اجناس نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. حمل اجناس و تجهیزات نصب پارتیشن با استفاده از وسایل حمل و نقل مختلف و توسط نیروهای حرفه‌ای کارگاه انجام می‌گیرد. به این ترتیب مشکلی در فرایند اجرای پارتیشن به وجود نمی‌آید.

اجرای پروژه پارتیشن بندی

برای اجرای پارتیشن موردنظر از جدیدترین ابزارها و فناوری‌ها استفاده می‌شود که کیفیت کار را به میزان قابل توجهی ارتقا می‌دهند. به این ترتیب کارشناسان بدون نقص فنی این فرایند را اجرا خواهند کرد. در این بخش پنل‌های شیشه‌ ای بر روی استراکچر و اسکلت اولیه کار نصب می‌شوند.

در صورتی که تراز کردن پروژه و اندازه‌گیری‌های اولیه با دقت بالا انجام شده باشد در این مرحله هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید. کیفیت اجرای پروژه پارتیشن شیشه ای در گرو استفاده از ابزارآلات استاندارد و اندازه‌گیری‌های دقیق است.

نتیجه گیری

در این بخش در خصوص اجرای پارتیشن شیشه ای طرح دار در محیط‌های مختلف مواردی را بررسی کردیم. هر یک از دسته‌بندی‌های پنل‌های شیشه‌ ای طرح دار با استفاده از به‌روزترین فناوری‌های دنیا دیزاین شده و در ساختار پارتیشن موردنظر به کار می روند. شما می‌توانید این پنل‌های شیشه‌ ای را به صورت طرح دار با درج نوشته‌ها و اطلاعات برند اختصاصی خود سفارش داده و در محل مورد نظر نصب کنید.

نصب و اجرای هر یک از پنل‌های پارتیشنی به سهولت انجام می‌گیرد. شما می‌توانید از این تجهیزات برای زیباسازی محل زندگی یا محیط کاری خود استفاده کنید. دیزاین فضاهای کاری و اداری نیز با به‌کارگیری این تجهیزات به سهولت انجام می‌گیرد. در این بخش در خصوص قیمت خرید انواع پارتیشن شیشه ای طرح دار و پنل‌های مختلف آن نیز اطلاعاتی را بررسی کردیم. روند قیمت‌گذرای بر پارتیشن‌های شیشه‌ ای با در نظر گرفتن عوامل مختلف انجام می‌گیرد.