عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه خم پنجره

با توجه به اینکه گروه تولیدی شیکو صفر تا صد طراحی و ساخت شیشه‌ خم پنجره را بدون هیچ گونه واسطی و با استفاده از دانش و تخصص نیروهای خود انجام می‌دهد، این محصول را با نازلترین قیمت به مشتریان عرضه می‌کند. اما به صورت کلی یک سری موارد در تعیین قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

  • ابعاد و اندازه
  • قطر شیشه
  • الگوی مورد استفاده
  • کیفیت ساخت
  • حجم پروژه
  • میزان سختی و راحتی نصب محصول

نمونه کار پنجره شیشه خم

سفارش شیشه خم پنجره

برای سفارش شیشه خم پنجره تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان شیکو است تا با توجه به نیازی و سلیقه‌ای که شما دارید، اقدام به ثبت درخواست شما کنند. توجه داشته باشید که چگونگی ثبت درخواست شیشه‌ خم از اهیمت زیادی برخوردار است زیرا اگر به هر دلیلی روند آن به صورت درستی سپری نشود، این امکان وجود دارد که مشتری در انتخابش دچار اشتباه شود که این موضوع به نارضایتی وی ختم می‌شود.

خرید شیشه خم پنجره

شیشه منحنی پنجره محصول شیکی است که در بیشتر ساختمان‌های مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد و ظاهر جذابی را در نمای خارجی سازه ایجاد می‌کند. برای خرید شیشه خم پنجره، فقط کافیست با کارشناسان شیکو تماس بگیرید تا در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی شود. دقت داشته باشید که تمامی مراحل طراحی و اجرای شیشه خم باید زیر نظر بهترین متخصصان انجام شود تا خدمات با کیفیتی به مشتریان ارائه گردد.

خرید و سفارش شیشه خم پنجره

انواع شیشه خم پنجره

تنوع در تولید شیشه خم پنجره، از این بابت اهمیت دارد تا افراد با هر سلیقه‌ای امکان استفاده از این محصول را داشته باشند. در ادامه به بررسی انواع مدل‌های آن می‌پردازیم:

شیشه خم پنجره لمنیت

شیشه خم لمینت از آن دسته محصولاتی است که با توجه به مقاومت و استحکام بالا، گزینه مناسبی برای ساخت انواع پنجرها محسوب می‌شود. روش ساخت آن به این شکل است که ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد و اندازه یکسان بریده می‌شود سپس از یک لایه چسب PVB در بین این شیشه‌ها استفاده می‌شود تا مقاومت محصول تا حد زیادی افزایش یابد. این قابلیت باعث می‌شود تا در صورت شکسته شدن، از پاشیدن شدن ذرات شیشه جلوگیری شود.

شیشه خم پنجره لمینت

شیشه خم پنجره طرح دار

اگر شما دوست دارید تا بر روی شیشه خم پنجره طرح‌های مورد نظرتان ایجاد شود، این امکان وجود دارد. شیشه خم پنجره طرح دار از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است که یک نمای خیره کننده را در ساختمان به وجود می‌آورد.

شیشه خم پنجره شفاف

شیشه‌ی شفاف از دیگر محصولاتی است که از آن برای ساخت پنجره استفاده می‌شود. این محصول در انواع مختلف فلوت، کریستال، کلیر و سوپر کلیر ساخته می‌شود که هر کدام از این مدل‌ها دارای زیبایی منحصربه‌فردی هستند.

شیشه خم شفاف پنجره

شیشه خم پنجره مات

شیشه منحنی مات دارای یک ساختار کدر است  و بیشتر در پروژ‌هایی استفاده می‌شود که حفاظت از حریم خصوصی افراد اهمیت زیادی دارد. این محصول مقدار نور کمی را از خود عبود می‌دهد و باعث می‌شود تا بخش داخلی سازه تاریک به نظر برسد.

شیشه خم پنجره سکوریت

شیشه خم پنجره سکوریت از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است، به همین خاطر استفاده از این محصول در پنجره‌ای بزرگ با ابعاد زیاد گزینه مناسبی است. ساختار این کالا به شکلی است که در صورت شکسته شدن، قطعات آن از خم جدا نمی‌شود.

شیشه خم سکوریت برای پنجره

شیشه خم پنجره رفلکس

شیشه خم رفلکس به خوبی از بازتاب نور جلوگیری می‌کند، به همین خاطر از آن برای ساخت پنجر‌ه‌‌ی بناهای مختلف استفاده می‌شود. در واقع این شیشه خاصیت آینه‌ای دارد و با منعکس کردن نور، از دیده شدن بخش داخلی منزل جلوگیری می‌کند.

شیشه خم رفلکس پنجره

شیشه خم پنجره رنگی

شیشه منحنی رنگی با توجه به زیبایی و جذابیتی که دارد سبب می‌شود تا ظاهر سازه نمای خاصی را به خود گیرد و با تابش نور خورشید به این محصول، تناژ رنگی زیبایی به داخل ساختمانم منعکس می‌شود.این شیشه در رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شود که شامل طلایی، شامپاینی، برنزی، دودی و آبی است.

فرآیند طراحی و اجرای شیشه خم پنجره در مجموعه شیکو

توجه داشته باشید که هر گونه اختلال و مشکلی در پروسه ساخت و نصب شیشه خم پنجره، امکان وقوع خسارات جبران ناپذیری را فراهم می‌کند، به همین منظور مراحل آن باید به صورت حرفه‌ای و منظم انجام شود. در ادامه به برسی این پروسه می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه جهت بازدید و برسی مکان نصب محصول

مرحله سوم: ثبت سفارش شیشه منحنی پنجره

مرحله چهارم: تولید محصول توسط استادکاران زبردست مجموعه

مرحله پنجم: نصب و اجرای شیشه خم در نمای بیرونی ساختمان توسط نصابان توانمند شیکو

مراحل ساخت و سفارش شیشه خم پنجره

سخن پایانی

امروزه پنجر‌های ساختمانی در طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند تا جوابگوی پروژه‌های گوناگون باشند، شیشه خم پنجره یکی از محصولات پرطرفداری است که در بسیار از پروژه‌های شیک و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای سفارش و خرید این کالا، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید، بهترین مدل شیشه منحنی را در اختیارتان قرار دهیم.