نمونه کار اجرا شده پارتیشن شیشه ای تک جداره

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره در مدل‌های مختلف تولید شده و دسته‌بندی‌های گوناگونی دارند. برای سفارش و استفاده از این پنل‌های شیشه‌ ای باید به تنوع وسیع بین این محصولات دقت داشته باشید. این پنل‌های شیشه‌ ای با درجه بندی‌های مختلفی تولید و ارائه می‌شوند. برند سازنده این شیشه‌ها با هم متفاوت است. برخی از انواع دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه‌ ای تک جداره به شرح زیر هستند:

پارتیشن تک جداره سند بلاست

یکی از انواع دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای تک جداره مدل‌های سند بلاست هستند که با ساختار ظاهری مات در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید هر یک از این پنل‌ها را برای نصب در محیط‌های اختصاصی، سفارش دهید. در ساخت و آماده سازی مدل‌های سند بلاست پارتیشن تک جداره از شن و ماسه استفاده شده که با فشار بالا به پنل‌های شیشه‌ ای برخورد می‌کنند. این پنل‌ها کاربردهای گسترده‌ای در این حوزه دارند.

پارتیشن تک جداره شفاف

یک مدل پرطرفدار از انواع دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای تک جداره، مدل‌های ساده و شفاف این محصولات هستند که با قابلیت‌های ویژه در فضاهای مختلف نصب می‌شوند. شما می‌توانید هر یک از این پنل‌های پارتیشنی را با قابلیت عبور نور صد در صد طبیعی در محل مورد نظر نصب و اجرا کنید. این پنل‌های پارتیشنی با ضخامت کمی تولید شده و شفافیت بالایی دارند. به همین خاطر ظاهر یکپارچه و یکدستی در محل نصب به وجود می‌آورند.

پارامترهای تعیین کننده قیمت پارتیشن های شیشه ای تک جداره

پارتیشن تک جداره رنگی

یکی دیگر از مدل‌های پارتیشن شیشه ای تک جداره انواع رنگی این محصولات است. این پنل‌ها با رنگ‌های متنوعی عرضه شده و برای محیط‌های آموزشی مخصوص کودک و فضاهای خاص کارایی خواهند داشت. شما می‌توانید این پنل‌ها را برای زیباسازی محیط بر اساس سبک معماری فضا انتخاب کنید. مدل‌های رنگی پارتیشن شیشه ای جنس به خصوصی دارند و با فناوری‌های به روز تولید و ارائه می‌شوند.

پارتیشن تک جداره فریم دار

مدل‌های فریم لس و فریم دار پارتیشن تک جداره همیشه در معرض توجه مشتریان قرار داشته‌اند. این پنل‌های تک جداره به صورت قاب بندی شده ارائه می‌شوند و ظاهر لوکس‌تری خواهند داشت. قیمت هر یک از این پنل‌ها بر اساس قاب بندی و پروفیل‌های به کار رفته در آن مشخص می‌شود. پنل‌های فلزی و آلومینیومی یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی‌های این محصولات به شمار می روند. شما می‌توانید این پنل‌ها را بر اساس نوع نیازهای خود انتخاب کرده و در فضا به کار ببرید.

برای انتخاب هر یک از دسته‌بندی‌های پارتیشن شیشه ای تک جداره باید به نظرات کارشناسان فنی این حوزه دقت داشته باشید و بر اساس فضای موجود یک مدل مناسب را انتخاب کنید. تنوع وسیع این سازه‌ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها در صنایع ساخت و آماده سازی پارتیشن به شمار می‌رود که قدرت انتخاب وسیع‌تری برای مخاطبین به همراه می‌آورد.

 

سفارش و خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره

عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

یکی از اساسی‌ترین چالش‌های انتخاب پارتیشن، قیمت و هزینه آن است. در هر فروشگاهی قیمت به خصوصی برای عرضه این محصولات تعیین می‌شود. به همین خاطر باید در این زمینه به اعتبار مرکز مورد نظر خود دقت داشته باشید. قیمت و هزینه نهایی هر یک از این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در زمان سفارش آن را بررسی کنید. برخی از این فاکتورها را در زیر مشاهده می‌کنید:

کیفیت جنس شیشه پارتیشن

پنل‌های پارتیشنی از برندهای تجاری مختلف و با میزان کیفیت به خصوص در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را با درجه بندی‌های کیفی به خصوصی تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. این پنل‌ها تعیین کننده قیمت نهایی محصول هستند و اصلی‌ترین رکن قیمت گذاری برای انواع پارتیشن‌های تک جداره محسوب می‌شوند.

پنل‌های شیشه‌ ای سکوریتی یکی از کاربردی‌ترین انواع دسته‌بندی‌های این محصولات هستند که با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و در اغلب ساختمان‌های امروزی به کار می روند. پنل‌های سکوریتی در مدل‌های تک جداره و دو جداره عرضه شده و ایمنی بالایی دارند. به همین خاطر قیمت سفارش آن‌ها به نسبت سایر مدل‌ها کمی به‌صرفه‌تر است.

اندازه پنل‌های شیشه‌ ای

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره بسته به ابعاد فضا با اندازه‌های مختلفی تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید هر یک از این محصولات را بر اساس نیازهای خود با اندازه‌های مختلف سفارش دهید. متراژ هر یک از این پنل‌ها به صورت مستقیم قیمت نهایی محصول را تحت تأثیر قرار می دهد.

این پنل‌ها با ابعاد مختلفی برش می‌خورند و به این ترتیب باقیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. شما می‌توانید این پنل‌ها را به صورت فریم دار و قاب بندی شده نیز تهیه کنید. هر چه ابعاد کار افزایش پیدا کند، میزان پروفیل مصرفی برای ساخت قاب بندی کار نیز بیشتر می‌شود. به این ترتیب قیمت کار با افزایش متراژ در همه زمینه‌ها افزایش می‌یابد.

نوع پارتیشن تک جداره

همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم پارتیشن شیشه ای تک جداره در مدل‌های متنوعی عرضه شده و هر یک از آن‌ها با هزینه‌ها و دستمزدهای به خصوصی تولید می‌شوند. بی شک مدل‌های شفاف این محصولات رنج قیمتی پایین‌تری نسبت به مدل‌های کار شده دارند.

برای ساخت و آماده سازی مدل‌های سند بلاست شده زحمت بیشتری کشیده می‌شود و به مراتب قیمت کار نیز افزایش می‌یابد. در صورتی که از مدل‌های مات این پنل‌های شیشه‌ ای برای پارتیشن بندی فضا استفاده کنید، هزینه‌هایی نهایی کمی بیشتر خواهند شد. این پنل‌ها به میزان دلخواه مشتریان با استفاده از روش سند بلاست مات می‌شوند. قیمت اجرای این فرایند در مراکز و کارگاه‌های مختلف متفاوت خواهد بود.

هزینه‌های حمل بار

در خصوص سفارش پارتیشن شیشه ای تک جداره باید به لوکیشن خود نیز دقت داشته باشید. برای نصب این پنل‌ها در محل مورد نظر باید پنل‌های شیشه‌ ای بزرگ تا مقصد مورد نظر مشتری حمل شوند. در این خصوص از انواع ماشین آلات باربر استفاده می‌کنند که بر هزینه‌های کلی اجرای پارتیشن بندی تأثیرگذار خواهد بود.

بررسی این هزینه‌ها به شما کمک می‌کند که برآورد قیمتی دقیق‌تری برای استفاده از این تجهیزات ساختمانی داشته باشید. هزینه‌های حمل بار بسته به متراژ و ابعاد پنل‌های شیشه‌ ای و موقعیت جغرافیایی شما متغیر خواهد بود.

اجرای پارتیشن تک جداره

در قیمت گذاری خدمات ارائه و نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره نحوه نصب و اجرای آن‌ها نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. هر یک از این سازه‌ها زیر نظر کارشناسان فنی مربوطه با بهترین کیفیت در محل نصب و اجرا می‌شوند. به این ترتیب هزینه و دستمزد مربوط به این کارشناسان نیز بر قیمت نهایی تعیین شده برای این تجهیزات محاسبه خواهد شد. تفاوت اجرای این نوع از پارتیشن با نوع دو جداره، در برخی از جزئیات و همچنین یراق‌آلات و میزان دو برابر شدن شیشه است که جهت اطلاع بیشتر می‌توانید از صفحه پارتیشن شیشه ای دو جداره نیز دیدن فرمائید.

با در نظر گرفتن نقشه‌های کار هزینه‌های اجرایی پروژه نیز متفاوت خواهد بود. نوع و سبک طراحی پارتیشن بندی محیط نیز تعیین کننده دستمزد نهایی کارشناسان خواهد بود. بهتر است در این خصوص از کارشناسان مربوطه مشورت گرفته و دستمزد اجرای کار را استعلام کنید.

مرکز عرضه پارتیشن شیشه ای تک جداره

برای سفارش هر یک از مدل‌های پارتیشن شیشه ای تک جداره باید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید. در غیر این صورت هزینه‌های کار برای شما به شدت افزایش می‌یابند. فروشگاه‌های معتبر اغلب باقیمت‌های مناسبی این محصول را به مشتریان عرضه می‌کنند.

در این زمینه حتماً به سو استفاده گران این حوزه نیز دقت داشته باشید و فریب افراد سودجو را نخورید. در سال‌های اخیر برخی از کمپانی‌ها با فریب مشتریان در زمینه ارائه پنل‌های پارتیشنی هزینه‌های سنگینی برای فرایند اجرا و نصب آن‌ها تعیین کرده‌اند. به این ترتیب هزینه نهایی بسیار بیشتر از حد معمول خواهد شد.

انواع مختلف پارتیشن شیشه ای تک جداره

نحوه سفارش دادن پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره از قابلیت‌های زیادی برخوردار است که این ویژگی سبب شده تا در مکان‌های مختلفی از آن برای جدا کردن دو بخش از یکدیگر استفاده شود. روند سفارش پارتیشن تک جداره در مجموعه شیکو به این منوال است که شما طی یک تماس تلفنی نیاز خودتان را با ما درمیان می‌گذارید، سپس کارشناسان مجموعه با توجه به نیاز و خواسته‌ای که شما دارید، اقدام به ثبت سفارش شما می‌کنند. بعد از درج درخواست شما در شیکو، این محصول در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای تک جداره و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با تماس بگیرید.

نحوه نصب و اجرا پارتیشن شیشه ای تک جداره

گذشته از انتخاب نوع و مدل این محصولات و تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره، مرحله اجرایی این تجهیزات یکی از مهم‌ترین بخش‌های استفاده از آن‌ها در محیط ساختمان‌های امروزی به شمار می‌رود. به همین خاطر توصیه می‌کنیم به این مراحل دقت داشته و برای اجرای هر یک از مراحل از ابتدا تا انتهای کار از کارشناسان حرفه‌ای این حوزه کمک بگیرید. نحوه اجرای آن‌ها با در نظر گرفتن نقشه انتخابی مشتری و نوع و مدل پارتیشن تعیین می‌شود.

به صورت کلی نصب و اجرای این پارتیشن‌ها ساده‌تر از روش آجرکشی قدیمی است که در گذشته برای جداسازی فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفت. به همین خاطر در بسیاری از ساختمان‌های امروزی از این فرایند برای بخش بندی و تفکیک فضاهای فلت و ساده استفاده می‌کنند. با نصب این پنل‌ها نیازی به پرداخت هزینه تخریب و هزینه‌های مصالح گران قیمت ساختمانی نخواهید داشت. برخی از مراحل نصب و اجرای این تجهیزات را در ادامه بررسی می‌کنیم:

اندازه‌گیری محل پارتیشن‌بندی

برای نصب و اجرای این سازه‌ها باید ابتدا اندازه گیری بخش‌های مختلف را به دقت بالا انجام دهید. ارتفاع کار، متراژ کلی فضا و… در این قسمت انجام می‌گیرد. تراز بندی محیط نیز برای نصب پنل‌های پارتیشنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این مرحله باید میزان بودجه خود را نیز مشخص کنید. پارتیشن شیشه ای تک جداره برای محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسته به نوع مصارف موجود در مدل‌های مختلفی خریداری خواهد شد.

جمع‌آوری یراق‌آلات مورد‌نیاز

برای اجرای این سازه‌ها در محل مورد نظر باید به یراق‌آلات مورد نیاز نیز دقت داشته باشید و این ابزارها را در پروژه نصب فراهم کنید. هر چه کیفیت یراق‌آلات مصرفی نظیر پیچ‌ها، بست‌ها و… بیشتر باشد، بی‌شک کیفیت نصب و اجرای کار افزایش یافته و مقاومت سازه‌ها در محل نصب چندین برابر خواهد شد. به همین خاطر این مرحله را زیر نظر کارشناسان این حوزه انجام دهید. برای تکمیل یراق‌آلات مورد‌نیاز باید به نوع و سبک طراحی پارتیشن ساختمان خود دقت داشته باشید.

نحوه خرید پارتیشن شیشه ای دو جداره

مراحل ساخت پارتیشن

برای اجرای این سازه‌ها باید مراحل ساخت پارتیشن با کیفیت بالا انجام شود. در این قسمت شیشه‌های مخصوص پارتیشن برش می‌خورند. فرایند برش آن‌ها با استفاده از دستگاه‌های صنعتی و در کارگاه‌های مربوطه انجام می‌گیرد. در این خصوص اندازه گیری‌های دقیق اولیه انجام می‌شوند.

قرارگیری کانال‌ها

در بخش بعدی کانال‌های نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای تک جداره در محل مورد نظر نصب می‌شوند که برای قرارگیری پنل‌های شیشه‌ ای به کار می روند. برای نصب این کانال‌ها از یراق آلات مخصوص استفاده می‌شود که کیفیت کار را چندین برابر می‌کند. هر یک از این کانال‌ها باید در محل مناسب بر اساس اندازه گیری‌های اولیه قرار بگیرند.

تکمیل فرآیند ساختار

در بخش بعدی ساختار کلی پنل‌های پارتیشن تک جداره تکمیل خواهد شد. همگام سازی ساختار این پنل‌های شیشه‌ ای نیز در این مرحله انجام می‌گیرد که با کیفیت بالا انجام می‌شود. کارشناسان فنی این فرایند را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.
قرارگیری فریم‌ها در پارتیشن
در این زمینه قرارگیری فریم‌ها در اطراف پنل‌های پارتیشنی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این فرایند بادقت بالا انجام می‌شود. اندازه گیری‌های اولیه برای نصب و اجرای این پنل‌ها برای قرارگیری فریم‌ها نیز مورد توجه قرار می‌گیرند. فریم‌های پارتیشنی با استفاده از پروفیل‌های فلزی، آلومینیومی و… ساخته می‌شوند و در اطراف کار نصب می‌شوند.

شما می‌توانید جنس هر یک از این قاب بندی‌ها و طرح و رنگ آن را بر اساس سلیقه خود و معماری فضای موردنظر انتخاب کنید. به این ترتیب نتیجه نهایی مطلوب‌تر خواهد بود.

نصب درب‌های پارتیشن

در بخش بعدی اگر پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشن شما برای اتاق کشی به کار می روند باید درب‌های مربوطه را نیز در محل نصب کنید. نصب درب در اتاقک‌های پارتیشن بندی شده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و با دقت بالایی انجام می‌گیرد. برای نصب این درب‌ها از لولاها و ابزارآلات مختلف استفاده می‌شود. استفاده از ریل برای نصب درب‌های ریلی نیز در این زمینه رایج است. بر اساس نقشه پارتیشن بندی فضا محل قرار گیری این درب‌ها متفاوت خواهد بود و بسته به نظر و سلیقه مشتریان انجام می‌گیرد.

در ساختار برخی از این پنل‌های پارتیشنی از پرده و کرکره نیز استفاده می‌شود که در بخش‌های بعدی به این مراحل نیز پرداخته خواهد شد. برای افزایش کیفیت کار کلیه این مراحل زیر نظر کارشناسان حرفه‌ای انجام می‌شود.

فرآیند خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای تک جداره

 

جمع بندی و نتیجه گیری

در این بخش با برخی از مدل‌های باکیفیت پارتیشن شیشه ای تک جداره آشنا شده و کاربردهای گسترده این محصولات را بررسی کردیم. شما می‌توانید هر مدل از این تجهیزات را برای خصوصی سازی فضای مورد نظر به کار ببرید. اشغال کم فضا با استفاده از پنل‌های پارتیشنی تک جداره یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این تجهیزات به شمار می‌رود. شما می‌توانید هر مدل از این اقلام را با ابعاد انتخابی خود سفارش دهید.

برای اجرا و راه اندازی این پنل‌های پارتیشنی حتماً از کارشناسان حرفه‌ای این حوزه کمک بگیرید. به این ترتیب کوچک‌ترین نقصی در اجرای پنل‌ها به وجود نمی‌آید. شما می‌توانید پنل‌های پارتیشن شیشه‌ ای را با روش‌های مختلف دیزاین کرده و به صورت شفاف و مات سفارش دهید. هر یک از این محصولات با قیمت به خصوصی عرضه می‌شوند.