نمونه کار پارتیشن شیششه ای دو جداره

انواع مدل‌های پارتیشن شیشه ای دو جداره

یکی از مهم‌ترین مزایایی که برای سفارش و انتخاب انواع پارتیشن شیشه ای دو جداره در اختیار دارید، قدرت انتخاب بالا در میان این تجهیزات است که توجه هر مشتری را به خود جلب می‌کند. این سازه‌ها با ده‌ها قابلیت ویژه تولید و طراحی می‌شوند که کارایی آن‌ها را در محیط‌های مختلف افزایش می‌دهند. برخی از مهم‌ترین دسته بندی‌های این مدل پارتیشن شیشه ای را در ادامه مشاهده می‌کنید:

انواع پارتیشن دو جداره ثابت

یکی از مهم‌ترین مدل‌های پارتیشن شیشه ای دو جداره دسته بندی ثابت این محصولات است که از حیث متحرک بودن یا نبودن طبقه بندی می‌شود. این پارتیشن‌ها به صورت رگلاژ شده در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند. به این ترتیب پس از نصب آن‌ها در فضا قابلیت انتقال آن‌ها را به فضاهای دیگر نخواهید داشت.

به علاوه این پنل‌ها را در محل نصب شده جا به جا نشده و باز و بسته نیز نخواهند شد. پارتیشن‌های دو جداره ثابت اغلب استحکام بیشتری داشته و نیازی به نگهداری خاصی نخواهند داشت.
استحکام و دوام پارتیشن شیشه ای دو جداره ثابت در محل نصب بسیار بیشتر از مدل‌های متحرک خواهد بود. چرا که با نصب آن‌ها در فضا جا به جایی صورت نگرفته و عمر و دوام یراق آلات و اتصالات به کار رفته کاهش نمی‌یابد. این پارتیشن‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی در متراژ مورد نیاز کاربران در محل نصب خواهند شد.

پارتیشن دو جداره ریلی

یکی از مهم‌ترین دسته بندی‌های پارتیشن شیشه ای دو جداره مدل‌های ریلی و متحرک این سازه‌ها هستند که با قابلیت حرکت در محل نصب ارائه می‌شوند. در ساخت و آماده سازی آن‌ها از همان متریال به کار رفته در مدل‌های ثابت استفاده شده است. با این تفاوت که در فرایند نصب آن‌ها از ریل‌هایی برای حرکت هر یک از پنل‌های شیشه‌ ای در فضا استفاده می‌شود.

به این ترتیب هر یک از پنل‌های شیشه‌ ای به سهولت در فضای مورد نظر شما حرکت می‌کنند و نیازهای مختلف را برآورده می‌سازند. این پنل‌ها در زمانی که از پارتیشن برای ساخت یک اتاق مجزا استفاده می‌کنید، بسیار کارایی خواهند داشت و نقش درب را ایفا می‌کنند. با به‌کارگیری پارتیشن‌های دو جداره متحرک امکان تغییر دکوراسیون نیز فراهم خواهد بود.

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره به چه عواملی بستگی دارد؟

پارتیشن دو جداره لولایی

پارتیشن‌های دو جداره با سبک لولایی دقیقاً مشابه با درب‌های معمولی طراحی می‌شوند. با این تفاوت که لوله‌ها به جای اتصال به دیوار به پنل مجاور متصل خواهند شد. این پارتیشن‌ها نیز کاربردهای بسیاری در محیط‌های اداری و مسکونی دارند. مدل‌های دو جداره این پارتیشن‌ها از استحکام و دوام بالاتری برخوردار خواهند بود. مدل‌های لولایی پارتیشن نیز در میان دسته بندی‌های متحرک قرار می‌گیرد و قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های ثابت دارند.

با نصب آن‌ها در فضا از یک اتاق مجزا بهره‌مند خواهید شد که نیازهای مختلف کاربران را برآورده می‌سازند. در ساخت و آماده سازی این سبک از پارتیشن‌ها از یراق آلات و اتصالات به خصوصی برای تکمیل کار استفاده می‌کنند. به این ترتیب فرایند نصب با کیفیت بیشتری همراه خواهد شد. این دسته از پارتیشن شیشه ای دو جداره در ساختمان‌های امروزی کاربردهای بسیار زیادی دارند.

نحوه سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره

با توجه به اطلاعات کاملی که در مورد پاتیشن شیشه‌ ای دوجداره و انواع آن به دست آوردیم، احتمالاً تمایل دارید بفهمید چگونه می‌توانید سفارش دهید و چگونه مراحل ثبت سفارش انجام می‌شود. به منظور راحتی در فرآیند ثبت سفارش، ما گزینه‌های مختلفی را برای شما فراهم کرده‌ایم.

درنظر داشته باشید که اجرای هر نوع پارتیشن چه دو جداره و چه پارتیشن شیشه ای تک جداره، نیاز به تخصص کافی نیروهای اجراکننده در این زمینه است تا کیفیت مونتاژ و نصب در بهینه‌ترین حالت ممکن باشد.

تماس تلفنی: شما می‌توانید با تماس به شماره تلفن ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در این تماس، می‌توانید ابعاد دقیق نیاز خود را بیان کنید و تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. اطلاعات بیشتری از جمله قیمت و شرایط اجرای پروژه نیز در این مکالمه بررسی می‌شود.

ارسال اطلاعات آنلاین: ابعاد و نقشه‌های پروژه خود را به صورت آنلاین به ما ارسال کنید. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا پیشنهاد قیمت دقیق‌تری ارائه دهیم. تیم ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهد داد.
ملاقات حضوری: اگر تمایل به مشاوره حضوری دارید، می‌توانید به دفتر ما مراجعه کنید. کارشناسان ما آماده‌اند تا در مورد جزئیات پروژه به شما مشاوره دهند و به سوالات شما پاسخ دهند.
در نتیجه، برای شروع فرآیند ثبت سفارش، می‌توانید یکی از گزینه‌های فوق را انتخاب کرده و با تیم ما تماس بگیرید. ما تضمین می‌کنیم که یک تجربه آسان و راحت و خدمات با کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

سفارش و خرید پارتیشن شیشه ای دو جداره

عوامل مؤثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره با قیمت‌ها و هزینه‌های متفاوتی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید هر مدل از این تجهیزات را بسته به نوع نیازهای خود انتخاب کرده و با روش‌های ساده‌ای سفارش دهید. در خصوص سفارش هر یک از این محصولات باید به رنج قیمتی تعیین شده برای هر یک دقت داشته باشید. هزینه اجرای این پروژه‌ها با در نظر گرفتن بسیاری فاکتورهای کمی و کیفی مشخص خواهد شد.

در این زمینه نوسانات قیمت اقلام ساختمانی را نیز مد نظر داشته باشید. به این ترتیب انتخاب هوشمندانه‌تری در این میان خواهید داشت. هر یک از این سازه‌های پارتیشنی در کمپانی‌ها و فروشگاه‌های مختلف با رنج قیمتی متفاوتی عرضه می‌شوند. به همین خاطر برای سفارش حتماً اعتبار مرکز مورد نظر را بررسی کنید.
در ادامه مهم‌ترین فاکتورهای تأثیرگذاری بر قیمت این محصولات را بررسی می‌کنیم.

نحوه نصب پارتیشن شیشه‌ ای

یکی از اساسی‌ترین نکاتی که در خصوص قیمت گذاری پارتیشن شیشه ای دو جداره ارزیابی می‌شود، فرایند نصب هر یک از این سازه‌ها است. برای نصب هر یک از آن‌ها از ابزارها و دستگاه‌های تخصصی استفاده می‌شود که هر یک برای مشتریان هزینه‌ای به دنبال دارند.

روش‌های نصب و راه اندازی پارتیشن بر اساس نقشه‌های از پیش آماده شده و سفارشات مشتریان تعیین می‌شود. پارتیشن‌ها اغلب به صورت متحرک و ثابت در محل نصب می‌شوند و هزینه اجرای هر یک از آن‌ها متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید برای نصب و راه اندازی پارتیشن انتخابی خود از مدل‌های لولایی و ریلی این تجهیزات استفاده کنید.

محل نصب پارتیشن شیشه‌ ای

این روزها از پارتیشن شیشه ای دو جداره در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود؛ استفاده از آن‌ها در سرویس‌های بهداشتی، بالکن و تراس، محیط اتاق خواب، فضای پذیرایی، بخش ورودی و… میسر خواهد بود. در هر یک از این مکان‌ها شرایط راه اندازی و اجرای پارتیشن متفاوت خواهد بود. در نتیجه هزینه‌های متفاوتی برای مشتریان ایجاد خواهد شد. بسته به محل نصب هر یک از این تجهیزات پیچیدگی و سختی‌های کار نیز کمتر و بیشتر می‌شود و این مسئله دستمزد اجرای این تجهیزات را تحت تأثیر قرار می دهد.

به طور کلی استفاده از یک پارتیشن شیشه ای دو جداره استاندارد بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از روش‌های قدیمی و سنتی است. در گذشته برای جداسازی هر یک از فضاها در محیط ساختمان از دیوارکشی با استفاده از آجر و سیمان استفاده می‌شد که آلودگی‌های بسیاری در محیط به وجود می‌آورد. با جایگزین شدن پارتیشن به جای این سازه‌های سنتی، دیگر خبری از ایجاد آلودگی و سر و صدا برای دیوارکشی در فضا نخواهد بود!

میزان ضخامت پارتیشن

برای تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره به تعداد لایه‌های شیشه‌ ای به کار رفته در این پنل‌ها نیز توجه می‌شود. در ساخت و آماده سازی پنل‌های شیشه‌ ای دو جداره از نوعی گاز در میان دو پنل شیشه‌ ای تک جداره استفاده شده که این پنل را به هم متصل می‌کند و سبب ایجاد ویژگی عایق در محصول نهایی می‌شود.

به این ترتیب هزینه ساخت و تولید این پنل‌ها به مراتب بیشتر از مدل‌های تک جداره و نازک است. قیمت پارتیشن‌های دو جداره در برابر مزایا و ویژگی‌های کمی و کیفی این سازه‌ها بسیار به صرفه ارزیابی می‌شود. به همین خاطر بسیاری از مصرف کنندگان با وجود قیمت بالای پنل‌های دو جداره، این محصولات را ترجیح می‌دهند.

شرکت خدمات‌دهنده

هزینه‌های اجرای این پروژه‌ها در شرکت‌های مختلف ارائه دهنده خدمات نصب و اجرا متفاوت خواهد بود. مراحل تولید پنل‌های شیشه‌ ای و قاب بندی پارتیشن نیز در این شرکت‌ها انجام می‌گیرد. برای این که با به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها این محصولات را سفارش دهید، باید به دنبال یک مرکز معتبر بگردید. شما می‌توانید در مجموعه ما با به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها پارتیشن انتخابی خود را سفارش داده و در کوتاه‌ترین بازه‌های زمانی آن را تحویل بگیرید.

پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم دار

نحوه اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره

گذشته از کیفیت اجزای به کار رفته در پارتیشن شیشه ای دو جداره فرایند نصب و راه اندازی این تجهیزات تا حد بسیار زیادی بر کیفیت و استحکام این سازه‌ها تأثیرگذار خواهد بود. برای اجرای هر یک از این تجهیزات در فضا از ابزار و یراق آلات به خصوصی استفاده می‌شود که برای ایجاد اتصالات مربوطه به کار می روند.

بررسی نوع و مدل پارتیشن انتخابی نیز فرایند نصب را تحت تأثیر قرار می دهد. برای نصب هر یک از دسته بندی‌های پنل‌های پارتیشنی از ابزار کار متفاوتی استفاده می‌شود. نقشه‌های مربوط به نصب پارتیشن‌های ثابت و متحرک نیز با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی فرایند اجرای این سازه‌ها در مجموعه شیکو می‌پردازیم:

تعیین هدف نصب پارتیشن

برای نصب و راه اندازی بهتر هر یک از این سازه‌ها پیش از هر چیز باید هدف خود را مشخص کنید. آیا پارتیشن را تنها برای زیبایی محیط به کار می‌برید یا با استفاده از آن قصد تفکیک برخی فضاها را دارید؟ بر این اساس انتخاب بهتری در میان این سازه‌ها خواهید داشت و در راه اندازی و اجرای آن نیز تخصصی‌تر عمل می‌کنید. در این زمینه به نظرات کارشناسان فنی این حوزه نیز دقت داشته باشید.

انتخاب متریال اولیه با توجه به بودجه

در بخش بعدی میزان بودجه مورد نظر برای نصب یک پارتیشن شیشه ای دو جداره را مشخص کرده و بر مبنای آن متریال اولیه را تهیه خواهید کرد. در این زمینه به همخوانی تجهیزات با یکدیگر دقت داشته و این فرایند را هوشمندانه انجام دهید. تعیین جنس به کار رفته در ساخت و آماده سازی هر یک از بخش بندی‌های پارتیشن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در کیفیت و دوام نهایی سازه تأثیرگذار خواهد بود.

تعیین اندازه گیری‌های اولیه

در بخش بعدی برای احداث و راه اندازی پارتیشن شیشه ای دو جداره باید اندازه گیری‌های مربوطه را انجام دهید. در این بخش ابعاد و ارتفاع مورد نیاز برای اجرای هر یک از این سازه‌ها را مشخص می‌کنیم. بر این اساس اندازه برش‌های به کار رفته در هر یک از پنل‌ها مشخص خواهد شد. در این زمینه با توجه به اهداف پروژه از مدل‌های بلند، کوتاه یا نیمه کوتاه پارتیشن استفاده می‌شود که هر یک از آن‌ها کارایی خاص خود را دارند.

طراحی پارتیشن دو جداره

در بخش بعدی برای راه اندازی و اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره به طراحی سازه مورد نظر نیز توجه می‌شود. برای طراحی این سازه‌ها باید حتماً از نظرات کارشناسان فنی و مدیران پروژه استفاده کنید. آن‌ها بر اساس محیط مورد نظر بهترین نقشه‌ها را ارائه می‌دهند.

ساخت پنل‌های پارتیشنی

در بخش بعدی پنل‌های اصلی پارتیشن با در نظر گرفتن اطلاعات به دست آمده در بخش‌های پیشین آماده سازی می‌شوند. در این مرحله کلیه برش‌کاری‌ها بر اساس اندازه گیری‌های اولیه انجام خواهند شد. به همین خاطر باید به مراحل اندازه گیری در ابتدای کار دقت داشته باشید و این فرایند را با استفاده از ابزارهای دقیق و حرفه‌ای انجام دهید.

فرایند انتقال پارتیشن در محل

پس از انجام برش‌های اولیه و ساخت پنل‌های پارتیشن شیشه ای دو جداره نوبت به نصب و اجرای آن‌ها در فضای مورد نظر می‌رسد. هر یک از این پنل‌ها پس از آماده سازی به محل مورد نظر انتقال داده می‌شوند. در این زمینه از وسایل حمل بار ایمن استفاده می‌شود تا پنل‌های شیشه‌ ای در فرایند جا به جایی آسیب نبینند.

فرایند نصب پارتیشن در محل

برای اجرای این پارتیشن‌ها از اتصالات محکم و قوی استفاده می‌شود. در این زمینه انواع ابزارهای اولیه که پیش‌تر آماده سازی کرده بودیم، مورد استفاده قرار می‌گیرند. استحکام این ابزارها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در فرایند نصب هر یک از پنل‌های شیشه‌ ای در بخش‌های تعیین شده در نقشه قرار می‌گیرند.

فرآیند خرید و اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره

نتیجه گیری

در این بخش به ارزیابی انواع ویژگی‌های کمی و کیفی پارتیشن‌های شیشه‌ ای در مدل‌های دو جداره پرداختیم. روش‌های نصب تخصصی هر یک از این پنل‌ها در شرکت‌های خدماتی حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. نصابان حرفه‌ای با استفاده از به‌روزترین تکنیک‌ها، اجرای این پروسه‌ها را انجام می‌دهند. در نتیجه هیچ مشکلی برای استفاده از این پنل‌های شیشه‌ ای در فضا به وجود نمی‌آید.

شما می‌توانید بسته به نوع نیازهای خود هر یک از مدل‌های متحرک و ثابت این پنل‌های شیشه‌ ای را به کار ببرید. پارتیشن شیشه ای دو جداره از بخش بندی‌های گوناگونی تشکیل می‌شود. شما می‌توانید طراحی هر یک از این سازه‌ها را بر اساس معماری فضا انتخاب کنید. تنوع بالا در میان سازه‌های پارتیشن شیشه ای دو جداره قدرت انتخاب مشتریان را برای تهیه این محصولات افزایش داده است.