انواع مدل‌های پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای با ویژگی‌های ظاهری و کیفی به خصوصی ارائه شده و مزایای بی‌شماری برای مشتریان به همراه دارد. این سازه‌های پارتیشنی با کیفیت بسیار بالا تولید شده و از اجزا و متریال به خصوصی تولید می‌شود.

شما می‌توانید هر یک از این سازه‌ها را در قسمت‌های مختلف محیط منزل یا محل کار خود نصب کنید. هر یک از انواع دسته بندی‌های پارتیشن کرکره‌ای با مزایای زیر در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند:

پارتیشن شیشه‌ ای ضد لک

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای نظافت ساده راحت این سازه‌ها در محیط ساختمان است. با به‌کارگیری شیشه‌های ضد لک پارتیشن در فضا می‌توانید، از یک سازه قابل شست و شو استفاده کنید. بر روی هر یک از این سازه‌ها احتمال ایجاد گرد و غبار، لکه و انواع آلودگی‌ها وجود دارد.

به همین خاطر برای نظافت آن‌ها باید به برخی نکات دقت داشته باشید. شما می‌توانید با استفاده از چند تکنیک ساده این سازه‌ها را تمیز کنید. کلیه پروفیل‌ها و اجزای به کار رفته در قاب بندی و یراق آلات این سازه‌ها از جنس ضد زنگ بوده و کیفیت لازم را در برابر آب و رطوبت به همراه دارند.

به این ترتیب استفاده از این سازه‌های پارتیشنی بدون محدودیت در فضا انجام می‌گیرد. ساختار شیشه‌های براق پارتیشن در برابر لکه بسیار مقاومت دارد و به سادگی لک نمی‌شود. به این ترتیب خانم‌های خانه دار نیازی به نظافت روزانه نخواهند داشت. در صورتی که از پنل‌های شیشه‌ ای ضد لک برای ساخت این پارتیشن‌ها استفاده شود، نیاز به نظافت در محیط کاهش می‌یابد.

پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای دو جداره

یکی دیگر از مهم‌ترین مدل‌های پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای مدل‌های دو جداره این سازه‌ها است. شما می‌توانید با به‌کارگیری هر یک از دسته بندی‌های این سازه‌ها از نفوذ سر و صدا در محیط پیشگیری کنید.

عایق کاری صوتی با استفاده از این سازه‌ها به سهولت انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید این پنل‌های شیشه‌ ای را در محیط‌های حساس نصب کرده و بدون مشکل رفت و آمد صدا از آن‌ها استفاده کنید. این سازه‌ها مزایای کیفی بی شماری برای خصوصی سازی فضا در محیط‌های آموزشی و سازمان‌های اداری به همراه دارند.

پارتیشن کرکره‌ای لمینت

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ ای کرکره‌ای، مقاومت بالای این تجهیزات است که استفاده از آن‌ها را در میان مردم امروز بیشتر از همیشه کرده است. مقاومت بالای شیشه‌های لمینت در برابر شکستگی، خط و خش و… سبب افزایش میزان استفاده از آن‌ها شده است. شما می‌توانید این سازه‌ها را در هر فضایی نصب کنید.

استفاده از آن‌ها در فضاهای سرباز نیز میسر خواهد بود. شما می‌توانید آن‌ها را بدون بروز مشکل در خصوص تغییرات دمایی در هر فضایی نصب کنید. انواع پارتیشن‌های شیشه‌ ای با استحکام بالایی تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. پنل‌های شیشه‌ ای باکیفیت و قاب بندی مقاوم این سازه‌ها مورد توجه بسیاری از معماران و مهندسین داخلی قرار گرفته است.

پارتیشن کرکره‌ای سکوریتی

نصب و اجرای ساده پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی سکوریتی در فضا نیز بر مزایای استفاده از این سازه‌ها می‌افزاید. با به‌کارگیری آن‌ها دیگر نیازی به دیوارچینی با روش‌های سنتی و مصالح ساختمانی نخواهید داشت. هر یک از این سازه‌ها برای پیشگیری از آلودگی در محیط‌های ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و در فضا نصب می‌شوند.

این سازه‌ها در کوتاه‌ترین بازه‌های زمانی در فضای مورد نظر نصب می‌شوند. شما می‌توانید برای اجرای هر یک از آن‌ها در فضا از ساده‌ترین ابزارها استفاده کنید.

مدت زمان نصب آن‌ها بسته به سفارشات و خواسته‌های مشتریان مشخص می‌شود. شما می‌توانید این پارتیشن‌های شیشه‌ ای را در هر فضایی صرفه نظر از بزرگی یا کوچکی آن نصب و راه اندازی کنید. هر یک از مدل‌های این پارتیشن‌ها به صورت متحرک نصب شده و قابلیت جا به جایی دارند.

پارتیشن کرکره‌ای طرح دار

یکی دیگر از مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای تنوع بالای میان این سازه‌ها است که کارایی آن‌ها را در هر فضایی افزایش می دهد.

هر یک از انواع پنل‌های شیشه‌ ای با روش‌های مختلفی تولید شده و ساختار ظاهری منحصر به فردی دارند. به همین سبب در انواع طراحی‌ها و دیزاین‌های معماری داخلی از این سازه‌های پارتیشنی استفاده می‌کنند که کیفیت طراحی و دیزاین را به میزان قابل توجهی ارتقا می‌دهند.

هر یک از این سازه‌ها در رنگ‌های مختلف تولید شده و متریال متفاوتی دارند. قاب بندی به کار رفته در هر یک از این سازه‌ها نیز با هم متفاوت است. در ساخت و آماده سازی برخی از قاب بندی فلزی و چوبی استفاده می‌شود.

عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

پانل‌های پارتیشنی کرکره‌ای با نازل‌ترین قیمت‌ها در فضا نصب می‌شوند. با به‌کارگیری آن‌ها در محیط‌های مختلف دیزاین فضا به زیبایی انجام می‌شود.

پارتیشن شیشه ای در انواع مختلف با قیمتی مناسب‌تر از مصالح ساختمانی برای دیوارکشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت‌های به صرفه ساخت این سازه‌ها یکی از مهم‌ترین دلایل نصب و اجرای آن‌ها در محیط به شمار می‌رود.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در خصوص خرید و انتخاب انواع پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای مورد توجه قرار می‌گیرد هزینه‌های تعیین شده برای هر یک از آن‌ها است. انواع دسته بندی‌های پارتیشن کرکره‌ای با قیمت متفاوتی عرضه می‌شوند.

اگر برای ساخت و آماده سازی این سازه‌ها به طراحی و دیزاین خاصی نیاز داشته باشید، هزینه کار کمی افزایش می‌یابد. برخی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین قیمت این سازه‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

شرایط پروژه پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای با روش‌های به خصوصی در فضا نصب می‌شود. برای نصب و اجرای آن در محیط باید به وضعیت اجرایی آن دقت داشته باشید. وضعیت ساختمان مورد نظر و متراژ مربوط به آن برای تعیین قیمت و هزینه ساخت آن مورد توجه قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با در نظر گرفتن این فاکتورها قیمت و هزینه ساخت و اجرای پارتیشن را ارزیابی کنید.

در هر محیطی بسته به نقشه کار از نوع به خصوصی از پارتیشن و طراحی مناسب با فضا استفاده می‌شود. در این زمینه از نظرات کارشناسان معماری پروژه نیز استفاده می‌کنند. به این ترتیب دیزاین فضا با استفاده از پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی بسیار مناسب خواهد شد.

مدل پارتیشن شیشه‌ ای

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که بر قیمت نهایی این محصولات تأثیر می‌گذارد، مدل و نوع آن است. مدل‌های متحرک و ثابت هر یک از این سازه‌ها با قیمت به خصوصی ارائه می‌شوند. هر مدل از این تجهیزات با استفاده از یراق و ابزارهای به خصوصی در فضا نصب و راه اندازی می‌شوند.

شما می‌توانید با در نظر گرفتن این فاکتورها قیمت نهایی این محصولات را ارزیابی کنید. مدل‌های کرکره‌ای و ریلی با قیمت بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها اجرا می‌شوند.

کیفیت آن‌ها بسیار بالا است و جا به جایی و انتقال آن‌ها به سهولت انجام می‌شود. انواع پارتیشن‌های شیشه‌ ای کرکره‌ای با استفاده از پنل‌های شیشه‌ ای مختلفی تولید و عرضه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر یک از این سازه‌ها بر اساس سبک طراحی قیمت خاص خود را خواهند داشت.

کیفیت اجرای پارتیشن در فضا

برای نصب و اجرای هر یک از دسته بندی‌های مختلف پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای باید به کیفیت نصب آن نیز دقت داشته باشید. فرایند نصب هر یک از این تجهیزات در محیط‌های ساختمانی با هزینه به خصوصی انجام می‌گیرد. به همین خاطر قیمت‌های متفاوتی برای هر یک از این سازه‌ها تعیین می‌شود.

کارشناسان نصب و راه اندازی این پارتیشن‌ها با مهارت و تخصص بالا اجرای آن‌ها را در فضا تکمیل می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب یک مرکز مطمئن کیفیت نصب این سازه‌ها را افزایش داده و با نازل‌ترین قیمت‌ها نصب و اجرای آن‌ها را انجام دهید. پارتیشن‌های شیشه‌ ای با در نظر گرفتن نقشه‌های اولیه کار در فضا نصب خواهند شد.

سفارش پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

فرآیند سفارش و اجرای پروژه پارتیشن شیشه ای فریم دار در مجموعه شیکو، ابتدا از طریق خدمات مشاوره تلفنی یا حضوری با مشتریان تماس می‌گیرد و نیازها و توقعات آنها را بررسی می‌کند. پس از توافق و واریز وجه، سفارش به ثبت می‌رسد و کارشناسان به محل نصب می‌روند تا شرایط کلی پروژه را بررسی و ابعاد را اندازه‌گیری کنند.

سپس، پروژه بر اساس نقشه و الزامات کارفرما با دقت و کیفیت بالا توسط گروه تولیدی شیکو تولید می‌شود. در مرحله نهایی، تیم فنی شیکو پارتیشن شیشه ای فریم دار را با رعایت استانداردهای فنی نصب و اجرایی می‌کند، و اینگونه، فرآیند به اجرای موفق پروژه ختم می‌شود.

نصب و اجرا پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای روش نصب و اجرای ساده‌ای دارد. اما باید کلیه این مراحل به صورت تخصصی انجام شوند. برخی از این مراحل اجرایی را در زیر مشاهده می‌کنید:

انجام محاسبات دقیق پارتیشن کرکره‌ای

برای نصب و اجرای هر یک از این سازه‌ها باید به ابعاد و اندازه‌های دقیق کار دقت داشته باشید. اندازه گیری دقیق پروژه مورد نظر و قاب بندی و پنل‌های شیشه‌ ای مربوطه کیفیت اجرایی کار را به شدت ارتقا می دهد. شما می‌توانید با در نظر گرفتن ابعاد و متراژ فضاهای مختلف ساختمانی، ابعاد مناسبی برای پارتیشن‌های کرکره‌ای مشخص کنید.

آماده سازی نقشه اولیه پارتیشن کرکره‌ای

پس از تعیین قیمت‌ها و برآورد هزینه‌های مالی ساخت و اجرای پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای ، نوبت به آماده سازی نقشه‌های اولیه کار می‌رسد. این نقشه‌ها با استفاده از ابزارهای تخصصی و زیر نظر کارشناسان حرفه‌ای این حوزه تهیه خواهند شد.

با استفاده از هر یک از این نقشه‌ها کیفیت اجرای کار نیز به شدت افزایش می‌یابد. این پنل‌های شیشه‌ ای بر اساس نیازهای مشتریان طراحی شده و محل قرارگیری هر یک از بخش‌ها بر اساس نیازهای موجود تعیین می‌گردد.

آماده سازی شیشه‌های پارتیشن کرکره‌ای

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که در خصوص پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای مورد توجه قرار می‌گیرد، آماده سازی پنل‌های شیشه‌ ای است. در این زمینه تهیه اندازه‌ها و متراژ اولیه کار اهمیت دارد. پنل‌های شیشه‌ ای در محل کارخانه و کارگاه‌های مربوطه برش می‌خورند. ابعاد کار در این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

پنل‌های شیشه‌ ای پس از آماده سازی دیگر قابل تغییر نخواهند بود. در بخش بعدی این شیشه‌ها با استفاده از روش‌های استاندارد حمل و نقل برای افراد ارسال می‌شوند. در این بخش تعداد لایه‌های پنل‌های شیشه‌ ای پارتیشنی نیز مشخص می‌شود.

ارسال تکنیسین خبره به محل اجرای پارتیشن

یکی دیگر از مراحل اجرا و راه اندازی پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای ، ارسال تکنیسین‌های حرفه‌ای به محل اجرای کار است. این افراد به محل اجرا منتقل شده و نصب پنل‌های شیشه‌ ای در ساختار قاب بندی و اسکلت اولیه کار را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. شما می‌توانید از خدمات این تکنیسین‌های حرفه‌ای برای نصب بهتر و دقیق‌تر این سازه‌ها در فضا استفاده کنید.

تکمیل پروژه نصب پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای

برای نصب پارتیشن‌های شیشه‌ ای در فضا باید از یراق آلات و ابزارهای مخصوص هر پارتیشن استفاده کنید. این یراق آلات بسته به نوع و مدل هر یک از این سازه‌ها مشخص می‌شوند.

شما می‌توانید با استفاده از یراق آلات باکیفیت‌تر و صرف هزینه‌های بیشتر برای خرید آن‌ها، از بهترین کیفیت نصب این سازه‌ها در فضا بهره‌مند شوید. این پارتیشن‌های کاربردی قابلیت‌های ویژه‌ای در محیط اجرا خواهند شد.

نتیجه گیری

در این بخش در خصوص اجرا و راه اندازی پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای و سفارش خرید این سازه‌ها اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر یک از دسته بندی‌های این پارتیشن‌ها مزایای بی شماری برای نصب در فضاهای مختلف به همراه دارند. شما می‌توانید از هر یک از آن‌ها برای حفظ کیفیت تفکیک فضا استفاده کنید.

با به‌کارگیری هر یک از آن‌ها زیبایی مضاعفی به طراحی ساختمان شما اضافه می‌شود. انواع این پنل‌های شیشه‌ ای به صورت رنگی و بی رنگ در فضا اجرا می‌شوند.

پارتیشن شیشه ‌ای کرکره ‌ای در مدل‌های مات نیز تولید و آماده سازی خواهند شد. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را بسته به طراحی لوکیشن مورد نظر خود انتخاب کنید. برای خرید هر باید قیمت‌های روز این سازه‌ها را از کارشناسان فروش مربوطه استعلام کنید.