انواع شلف دیواری

شلف‌های دیواری بر اساس مدل، نحوه‌ی اجرا و نوع شیشه انواع مختلفی دارند که در ادامه به برسی آنها می‌پردازیم:

1) شلف دیواری بر اساس طراحی و نحوه‌ی اجرا

طراحی و نوع اجرای شلف دیواری اهمیت زیادی دارد و مراحل آن باید به صورت دقیق و حساب شده‌ای انجام شود، مدل‌های مختلف شلف شیشه‌ ای بر اساس طراحی و اجرا عبارتند از:

2) شلف دیواری پایه ثابت

در این مدل از شلف با استفاده از پایه‌هایی مخصوص طبقه شیشه ای بر روی دیوار نصب می‌شود. روش پیاده‌سازی آن به این شکل است که ابتدا پایه‌های ثابت بر روی دیوار نصب شده و سپس طبقه‌هایی از جنس شیشه بر روی این پایه‌ها قرار می‌گیرند، توجه داشته باشید که امکان جابه‌جایی این طبقه‌ها وجود دارد.

شلف دیواری

3) شلف دیواری توکار

یکی دیگر ازمحصولات دیواری مجموعه شیکو شلف توکار است و روش پیاده‌سازی آن به این صورت است که ابتدا مکان نصب مورد نظر بر روی دیوار مشخص می‌شود و سپس با بخش بخش کردن این فضا، طبقه‌های شیشه‌ای را داخل آن قرار می‌دهند تا بتوان از آن برای قرار دادن وسایل تزئینی و کتاب استفاده کرد.

4) شلف دیواری شیشه ای ثابت

اگر تمایل دارید تا از یک شلف دائمی در یک مکان خاص استفاده کنید، شلف دیواری ثابت گزینه مناسبی است. روش نصب آن به این شکل است که ابتدا تعداد پایه آهنی یا پلاستیکی به دیوار وصل می‌شود تا این محصول امکان جابه جایی نداشته باشد، سپس شلف شیشه ای مورد نظر با استفاده از اتصالات فلزی به این پایه‌ها چفت و بس می‌شود

5) شلف دیواری پیش ساخته

همانگونه که از اسم این محصول مشخص است این کالا امکان جایه جایی دارد و می‌توان از آن در هر مکانی به راحتی استفاده کرد.

شلف دیواری بر اساس طرح و مدل

• گرد

• مربع

• مستطیل

• نیم دایره

• بیضی

• و…

انواع شلف دیواری شیشه ای

شلف دیواری شیشه ای بر اساس جنس شیشه

• شلف شیشه رنگی

• شلف شیشه لمینت

• شلف شیشه سکوریت

• شلف شیشه کوارتز

• شلف شیشه لاکوبل

• و…

مدل های متنوع شلف شیشه ای

قیمت شلف دیواری

استفاده از شیشه در چیدمان داخلی منازل و محیط‌های کاری یک آیتم پر کاربرد محسوب می‌شود، به این خاطر شلف دیواری با توجه به ساختار شفافی که دارد می‌تواند با تمامی متریال‌های همجوار مانند سنگ، گچ، آخر و… یک هماهنگی متقارن ایجاد کند. قیمت این محصول به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل ابعاد، جنس، مدل، الگوی پیشنهادی، حجم پروژه و… که با توجه به این موارد نرخ نهایی آن مشخص می‌شود. لازم نیست در این باره نگران باشید زیرا مجموعه شیکو با توجه به نیاز مشتریان شلف شیشه‌ای دیواری را با قیمت مناسبی در اختیار آنها قرار می‌دهد.

خرید شلف دیواری

برای خرید شلف دیواری تنها کافیست با کارشناسان شیکو تماس حاصل کنید تا با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید این محصول را در مکان مورد نظر نصب و به شما تحویل دهند. مجموعه شیکو با توجه به اینکه تمامی کارهای ساخت و نصب این محصول را بدون هیچ گونه واسطی و با استفاده نیروهای متخصص خود انجام می‌‌دهد با قیمت مناسبی شلف شیشه‌ را به شما عرضه می‌کند.

خرید شلف دیواری با بهترین کیفیت

سفارش شلف دیواری

شلف دیواری شیشه ای جذابیت زیادی در محیط داخلی خانه و محل کار ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تا یک نمای لذت بخش خلق شود. سفارش این محصول به این صورت است که مشتری طی یک تماس تلفنی خواسته خود را با کارشناسان شیکو در جریان می‌گذارد، سپس با توجه به نیاز و سلیقه مشتری درخواست او به ثبت می‌رسد.

فرآیند اجرای پروژه‌ی شلف دیواری در مجموعه شیکو

پروسه سفارش، خرید و نصب شلف شیشه‌ ای در مجموعه شیکو به این صورت است:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان شیکو

مرحله دوم: مشاوران مجموعه در این مرحله‌ اقدام به ثبت سفارش مشتری می‌کنند

مرحله سوم: اعزام کارشناسان جهت برسی محل نصب محصول

مرحله چهارم: ساخت شلف دیواری توسط استادکاران با تجربه در کارگاه شیکو

مرحله پنجم: نصابان زبده شلف را در مکان مورد نظر به صورت حرفه‌ای نصب می‌کنند

مراحل خرید و سفارش شلف دیواری

سخن پایانی

شلف دیواری شیشه ای یک محصول کاربردی و شیک است که از آن برای تزئین و نگهداری وسایل شخصی استفاده می‌شود. مجموعه شیکو با بهره‌گیری ازپیشرفته‌ترین ابزار و تکنولوژی‌های روز دنیا شلف‌های دیواری را در مدل‌های مختلفی تولید و به مشتریان عزیز عرضه می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را در این راستا راهنمایی کنند.