قیمت شیشه خم در کرمانشاه چقدر است؟

قیمت شیشه خم در کرمانشاه نرخ ثابتی ندارد و به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم:

  • حجم پروژه
  • جنس شیشه
  • ضخامت 
  • چگونگی ارسال
  • الگوی ساخت
  • مدل شیشه
  • سختی و راحتی نصب آن

ما در مجموعه شیکو تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای شیشه خم را بدون هیچ واسطی و با استفاده از نیروهای متخصص خود انجام می‌دهیم، این موضوع باعث می‌شود تا محصول تولید شده، با قیمت مناسبی به دست مشتریان برسد.

قیمت شیشه خم در کرمانشاه

سفارش شیشه خم در کرمانشاه

جهت سفارش و تهیه شیشه خم در کرمانشاه، تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این راستا راهنمایی کنند. ثبت درخواست محصول به این شکل است که ابتدا نیاز مشتری طی یک تماس تلفنی به خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با توجه به سلیقه‌اش، شیشه‌ی مورد نظر به وی پیشنهاد می‌شود. ما تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا محصول پیشنهادی، همسو با خواسته‌ی مشتریان باشد تا آنها یک انتخاب هدفمند و مطمئن داشته باشند.

خرید شیشه خم در کرمانشاه

خرید شیشه منحنی در کرمانشاه، جزء آن دسته از کارهایی محسوب می‌شود که تمامی مشتریان به راحتی قادر به انجام آن هستند. تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان شیکو است تا متناسب با سلیقه و نیازتان، بهترین شیشه خم در اختیار شما قرار گیرد. ما بر این باوریم که رضایت مشتری مهم‌ترین اولویت هر تجارتی است و از تمامی توان خود برای برآورده‌سازی آن استفاده می‌کنیم.

حمل و نقل شیشه خم به کرمانشاه

با توجه به اینکه کارگاه تولیدی شیکو در تهران قرار دارد، برای ارسال شیشه خم به کرمانشاه از پیک استفاده می‌شود. چگونگی حمل‌و‌نقل این محصول یکسان نیست و به چند صورت انجام می‌شود. به عنوان مثال اگر مشتری یک میز شیشه‌ خم را سفارش دهد، این کالا توسط پیک برای او ارسال می‌شود و استفاده کردن از آن به راحتی امکان‌پذیر است، زیرا نیاز به نصب ندارد.

ولی اجرای شیشه خم ساختمان، نیاز به دانش و تخصص دارد که تیم فنی و اجرایی شیکو قادر به نصب آن می‌باشد. برای حمل این حجم از شیشه، باید استاندارهای لازم رعایت گردد تا شیشه خم با سلامت کامل به مکان مورد نظر منتقل شود. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که هزینه‌ی ارسال، نصب و اجرای شیشه منحنی به صورت جدا محاسبه می‌شود و هیچ ارتباطی به نرخ مصوب محصول ندارد.

ارسال شیشه خم در کرمانشاه

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه خم در کرمانشاه

به صورت کلی پروسه تولید و اجرای شیشه خم باید با دقت بالایی انجام شود تا محصولی با کیفیت به مشتریان عرضه گردد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام کارشناسان شیکو به مکان مورد نظر مشتری در صورت لازم

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه منحنی با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای بین‌المللی

مرحله پنجم: ارسال محصول به کرمانشاه و سایر شهرهای حومه

سخن پایانی

اگر به دنبال این هستید تا دکور داخلی و نمای بیرونی منزل خودتان را با تغییرات شگرفی همراه سازید، استفاده از شیشه خم بهترین انتخاب است. مجموعه شیکو کلیه مدل‌های شیشه منحنی را با کیفیت ساخت مطلوب و قیمت مناسب، به تمامی مشتریانی که در استان کرمانشاه و حومه سکونت دارند، ارائه می‌دهد.