قیمت شیشه خم در قم به چه عواملی بستگی دارد؟

به صورت کلی یک سری متریال، در قیمت‌ شیشه خم تاثیر‌گذار هستند که باعث نوسان نرخ آن می‌شوند، در ادامه به بررسی این موارد مهم می‌پردازیم:

  • قطر شیشه
  • ابعاد
  • الگوی پیشنهادی مشتری
  • مدل و طرح
  • حجم پروژه
  • میزان سختی و راحتی نصب
  • هزینه ارسال

لازم نیست هیچ گونه نگرانی بابت قیمت شیشه منحنی داشته باشید، زیرا مجموعه شیکو متناسب با بودجه‌ی مشتریان خود، محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

قیمت شیشه خم در قم

سفارش شیشه خم در قم

برای سفارش شیشه خم در قم تنها کاری که شما باید انجام دهید، ارتباط با کارشناسان ما در مجموعه شیکو است. روند درخواست به این شکل است که ابتدا مشتری با مشاوران ما تماس حاصل می‌کند‌، سپس این متخصصان با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که مشتری دارد، سفارش او را به ثبت می‌رسانند. تمام هدف ما از این است که شما یک انتخاب هدفمند و مطمئن داشته باشید.

خرید شیشه خم در قم به چه شکل است؟

برای خرید شیشه خم در قم، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. مجموعه شیکو صفر تا صد طراحی‌، ساخت و اجرای شیشه خم را بدون هیچ گونه واسطی و با استفاده از نیروهای متخصص خود انجام می‌دهد، به همین منظور این کالا با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

ارسال شیشه خم به قم

با توجه به اینکه کارگاه تولیدی شیکو در تهران قرار دارد، این محصول با استفاده از پیک برای شما ارسال می‌شود که هزینه آن نیز به عهده مشتریان عزیز می‌باشد. در برخی پروژه‌ها با توجه به حجم کار، تیم فنی شیکو وظیفه حمل و اجرای آن را به عهده دارد. در این مواقع کارشناسان ما جهت بازدید، به مکان نصب محصول اعزام می‌شوند تا از نزدیک تمامی جوانب کار را مورد بررسی قرار دهند. طی یک تماس تلفنی که بین مشتری و متخصصان مجموعه انجام می‌شود، چگونگی حمل و نقل این کالا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال شیشه خم به قم

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه خم در قم

تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای شیشه خم  به صورت منظم و پشت سر هم انجام می‌شود تا هیچ گونه مشکلی در این روند به وجود نیاید، در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان مجموعه با مشتری

مرحله دوم: اگر حجم پروژه زیاد بود و اجرای آن نیاز به کارشناسی داشت، متخصصان ما جهت بررسی‌های لازم به مکان نصب محصول اعزام می‌شوند.

مرحله سوم: ثبت سفارش شیشه‌ منحنی توسط کارشناسان با تجربه‌

مرحله چهارم: تولید محصول در کارگاه شیکو با استفاده از بهترین متدهای روز

مرحله پنجم: ارسال شیشه خم به قم و سایر شهرهای حومه

سخن پایانی

قم یکی از شهرهای مهمی است که از پناسیل‌های زیادی برخوردار است و هر روز ساختمان‌های جدیدی در این شهر ساخته می‌شود که برای تزئین و جذاب کردن این سازها، استفاده از شیشه منحنی بهترین گزینه است. مجموعه شیکو انواع محصولات شیشه خم را با قیمت مناسب و کیفیت ساخت عالی به مشتریان عزیزی که در این استان سکونت دارند، ارائه می‌دهد. برای سفارش و خرید مدل‌های مختلف  شیشه منحنی، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.