قیمت‌گذاری شیشه خم در شیراز

نحوه‌ی تعیین قیمت شیشه خم در شیراز یکی از مولفه‌‌های مهمی است که ما توجه‌ ویژ‌ه‌ای به آن داریم و تمامی سعی خود را می‌کنیم تا مشتریانی که در این استان سکونت دارند از مدل‌های مختلف این محصول، با نازلترین قیمت استفاده کنند. به صورت کلی یک سری عوامل در تعیین نرخ این کالا تاثیرگذار هستند که عبارتنداز:

  • ابعاد شیشه
  • ضخامت
  • الگوی مورد استفاده
  • کیفیت و جنس شیشه
  • حجم پروژه
  • سختی و راحتی نصب
  • نوع حمل‌ونقل

قیمت شیشه خم در شیراز

سفارش شیشه خم در شیراز

مشتریان عزیزی که در شیراز و حومه آن سکونت دارند، برای درج سفارش شیشه خم می‌توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در یک فرآیند ساده، درخواست آنها به ثبت برسد. این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا اگر به هر دلیلی مشتری در انتخاب کالا دچار اشتباه شود، بعد از نصب و استفاده از محصول، رضایت کافی از آن ندارد. لازم نیست هیچ‌گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید زیرا کارشناسان ما به دقت نیاز شما را مورد بررسی قرار داده و متناسب با سلیقه‌ی شما، بهترین مدل شیشه منحنی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

خرید شیشه خم در شیراز

شیشه منحنی کاربرد زیادی دارد و جلو‌ه‌ی خاصی در دکور داخلی و نمای بیرونی سازه ایجاد می‌کند. خرید شیشه خم در شیراز یکی از راحترین کارهایی است که مشتریان برای تهیه این محصول، با آن روبه‌رو هستند. برای خرید این کالا تنها کافیست با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا شما را در جریان این فرآیند قرار دهند.

نحوه‌ی ارسال شیشه خم به شیراز

بعد از اینکه مشتری پروسه خرید شیشه خم را در مجموعه شیکو سپری کرد، حالا نوبت ارسال محصول است. به صورت کلی از دو روش برای حمل‌و‌نقل شیشه منحنی استفاده می‌شود که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم:

در روش اول با استفاده از پیک، شیشه خم برای مشتری ارسال می‌شود. این مدل ارسال برای آن دسته از محصولاتی است که نیاز به نصب ندارند و خود مشتری قادر به استفاده از آنها می‌باشد.

روش دوم مخصوص پروژ‌ه‌هایی است که برای اجرای آنها، نیاز به یک تیم فنی جهت نصب می‌باشد، به عنوان مثال اجرای نرده شیشه ای و پله های شیشه ای. با توجه به اینکه ساخت این سازه‌ها نیاز به شیشه‌هایی با ابعاد مختلف دارد، حمل‌و‌نقل این محصولات توسط تیم پشتیبانی ما و با رعایت تمامی استاندارهای لازم انجام می‌شود که تیم فنی و اجرایی، وظیفه نصب آنها را برعهده دارد.

ارسال شیشه خم به شیراز

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه خم در شیراز

تمامی مراحل ساخت و اجرای شیشه خم باید به صورت منظم و پشت‌سر هم انجام شود تا محصولی با کیفیت به مشتریان عرضه گردد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی کارشناسان ما با مشتری جهت خرید شیشه خم در شیراز

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه به مکان نصب محصول در صورت نیاز

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه منحنی توسط تیم فنی با استفاده از بهترین متدهای روز

مرحله پنجم: ارسال محصول به سایر نقاط شیراز و حومه

سخن پایانی

در سازه‌های مدرن امروزی، از ابزار و محصولات مختلفی استفاده می‌شود تا ظاهر و نمای ساختمان شکلی زیباتر به خود گیرد. خرید شیشه خم در شیراز، فرصتی ایدال است که مجموعه شیکو در اختیار مشتریان عزیز استان فارس قرار داده تا تغییراتی شگرف را در منزل و محل کار خود ایجاد کنند.