قیمت شیشه خم در تبریز چقدر است؟

قیمت تمامی محصولات شیشه خم در شیکو، نازلترین نرخ بازار است زیرا این مجموعه بدون دخالت هیچ‌گونه واسطی، صفر تا صد ساخت و اجرای این محصول را با استفاده از نیروهای متخصص خود انجام می‌دهد. ولی به صورت کلی یک سری عوامل در نوسان قیمت شیشه منحنی در شهر تبریز تاثیرگذار هستند که عبارتنداز:

  • قطر شیشه
  • ابعاد آن
  • الگوی مورد استفاده
  • حجم پروژه
  • جنس و کیفیت ساخت
  • سختی و راحتی طراحی و اجرا
  • حمل‌ونقل محصول

هزینه حمل‌ونقل شیشه خم به تبریز

ارسال شیشه خم به تبریز و شهرهای حومه یک هزینه جداگانه دارد که با توجه به حجم محصول تعیین می‌شود، به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید یک میز عسلی شیشه ای را از شیکو تهیه کنید، بعد از اینکه فرآیند خرید آن انجام شد، تیم پشتیبانی این محصول را توسط پیک برای شما ارسال می‌کنند و در کمترین زمان این کالا درب منزل در اختیارتان قرار می‌گیرد. اگر حجم کار زیاد باشد، اجرای آن نیاز به زمان بیشتری دارد که با توجه به این موضوع، تیم فنی و اجرایی شیکو وارد عمل شده و اقدام به نصب این محصول در مکان مورد نظر شما می‌کند. لازم به ذکر است که هزینه حمل و اجرای شیشه خم، توسط مشاوران ما به شما اعلام می‌شود.

ارسال شیشه خم به تبریز

خرید شیشه خم در تبریز

خرید شیشه خم یکی از راحترین کارهایی است که شما در شیکو با آن روبرو هستید زیرا متخصصان توانمند این مجموعه، از ابتدا تا انتهای مراحل خرید در کنار شما هستند. برای سپری کردن این پروسه تنها کاری که باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان ماست تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. توجه داشته باشید که بعد از خریداری شیشه منحنی توسط مشتری، حالا نوبت ارسال آن است. ما با در نظر گرفتن تمامی استاندارهای لازم، این محصول را با ایمنی بالایی به سایر نقاط تبریز ارسال می‌کنیم تا تجربه‌‌ای لذت بخش را برای شما به ارمغان آوریم.

سفارش شیشه خم در تبریز

مشتریان محترمی که در شهر تبریز سکونت دارند، برای ثبت سفارش شیشه خم می‌توانند با کارشناسان مجموعه شیکو تماس حاصل کنند، تا این مشاوران به دقت نیاز شما را مورد بررسی قرار دهند و متناسب با سلیقه‌ای که دارید، درخواستتان را به ثبت برسانند. هدف اصلی که ما همواره در مجموعه شیکو به دنبال آن هستیم، کسب رضایت مشتریان است. به همین منظور از تمام پتانسیل خود برای تحقق آن استفاده می‌کنیم.

سفارش شیشه خم در تبریز

فرآیند اجرای پروژه‌‌ی شیشه خم در تبریز به چه شکل است؟

چگونگی ارسال شیشه خم با در نظر گرفتن تمامی استاندارهای لازم، از موضوعات مهمی محسوب می‌شود که مجموعه شیکو توجه‌ ویژه‌ای به آن دارد. فرآیند طراحی و اجرای شیشه منحنی باید به صورت دقیق و حساب شده انجام شود تا هیچ‌گونه اشکالی در روند آن رخ ندهد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: در این مرحله کارشناسان شیکو جهت بررسی و برآوردهای لازم، به محل نصب شیشه اعزام می‌شوند. توجه داشته باشید که اعزام تیم فنی به مکان مورد نظر مشتری، به حجم پروژه بستگی دارد که این موضوع در مشاوره تلفنی بیان می‌شود.

مرحله سوم: ثبت درخواست محصول

مرحله چهارم: ساخت شیشه خم با کیفیت عالی در کارگاه تولید شیکو

مرحله پنجم: ارسال شیشه خم به شهر تبریز و استان‌های حومه با ایمنی بالا؛ نصب آن توسط تیم فنی و اجرایی در صورت لازم

سخن پایانی

استفاده از شیشه خم در پروژه‌های ساختمانی باعث می‌شود یک فضای مدرن و زیبا در سازه ایجاد شود. مجموعه شیکو این آمادگی را دارد تا با توجه به نیاز و سلیقه‌ی شما، مدل‌های مختلف شیشه منحنی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهد. مشتریان عزیز آذری‌زبان، برای خرید و سفارش شیشه خم در تبریز، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.