قیمت شیشه خم در ارومیه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت شیشه خم، از موضوعات مهمی است که نقش بسازی در خرید یا عدم خرید این محصول دارد. هر چقدر نرخ آن مناسب‌تر باشد، مشتریان زیادتری جذب آن می‌شوند و عکس این موضوع نیز صدق دارد. در ادامه به بررسی عوامل مهمی که در مشخص شدن قیمت نهایی این کالا تاثیر دارند، می‌پردازیم:

  • حجم پروژه
  • قطر شیشه
  • ابعاد آن
  • جنس و کیفیت ساخت
  • الگوی پیشنهادی مشتری
  • طرح و مدل
  • میزان راحتی و سختی نصب آن
  • هزینه‌ی ارسال محصول

سفارش شیشه خم در ارومیه

سفارش شیشه خم در ارومیه

چگونگی ثبت سفارش شیشه خم در ارومیه، از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر این پروسه به صورت اصولی سپری نشود، شما انتخاب هدفمندی نخواهید داشت. ما در مجموعه شیکو به دقت نیاز مشتریان را مورد بررسی قرار می‌دهیم و با توجه به خواسته‌ی که دارند، اقدام به درج سفارش آنها می‌کنیم.

خرید شیشه خم در ارومیه

برای خرید شیشه خم در ارومیه، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرد و محصول مورد نظر خودتان را به راحتی سفارش دهید. بعد از اینکه مشتری مراحل خرید را پشت سر گذاشت، این کالا برای او پست می‌شود. امروزه شیشه منحنی تنوع زیادی دارد و از آن در بخش‌های مختلف پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود، جذابیت این مدل شیشه سبب شده تا معماران و طراحان داخلی علاقه خاصی به استفاده از آن داشته باشند. برای سفارش و خرید انواع شیشه‌های قوس دار، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه‌ ارسال شیشه خم به ارومیه

چگونگی ارسال شیشه خم به ارومیه و شهرهای همجوار، به دو صورت انجام می‌شود.

در روش اول محصول پیشنهادی مشتری، برای او پست می‌شود و نیاز به هیچ گونه دانش خاصی جهت استفاده از آن نیست، به عنوان مثال شیشه رومیزی عسلی.

روش دوم مخصوص پروژه‌هایی با حجم زیاد است، مانند شیشه خم نمای ساختمان. برای حمل و نقل این حجم از شیشه، تیم فنی شیکو وارد عمل می‌شود و با رعایت کردن تمامی استاندارهای لازم، محصول را به مکان مورد نظر منتقل می‌کند. نصب و اجرای آن توسط متخصصان شیکو انجام می‌شود که هزینه‌ی تمامی این خدمات، به عهده‌ی مشتریان محترم می‌باشد. لازم نیست هیچ چونه نگرانی بابت مبلغ آن داشته باشید، زیرا تخفیفات ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته‌ایم.

خرید شیشه خم در ارومیه

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه خم در ارومیه به چه شکل است؟

اجرای پروژه‌‌ی شیشه خم باید به درستی انجام شود تا مشتریان رضایت کافی از آن داشته باشند، مراحل این فرآیند عبارتند از:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی متخصصان مجموعه با مشتری

مرحله دوم: اعزام کارشناسان شیکو به مکان نصب محصول در صورت نیاز

مرحله سوم: ثبت سفارش مشتری

مرحله چهارم: ساخت شیشه منحنی توسط استادکاران با تجربه و توانمند

مرحله پنجم: ارسال شیشه خم به تبریز و سایر شهرهای حومه

سخن پایانی

شیشه خم یک پوشش مناسب برای تزئین و جذاب کردن بخش داخلی و نمای خارجی ساختمان محسوب می‌شود که جلوه‌ی خاص را در سازه به وجود می‌آورد. تمامی مشتریانی عزیزی که در شهر ارومیه و حومه ساکن هستند، برای سفارش و خرید انواع مدل‌های شیشه خم، می‌توانند با کارشناسان مجموعه شیکو تماس گرفته تا در کمترین زمان این محصول لاکچری، درب منزل به آنها تحویل داده شود.