عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه خم دکوراسیون

مجموعه شیکو تمامی کارهای طراحی، ساخت و نصب شیشه خم را بدون هیچ گونه واسطی و با استفاده از نیرو‌های متخصص خود انجام می‌دهد، به همین دلیل شیشه خم دکوراتیو را با نازلترین قیمت به دست مشتریان می‌رساند. اما یک سری عوامل در نرخ این محصول تاثیرگذار هستند که عبارتند از:

  • ضخامت شیشه
  • ابعاد آن
  • الگوی مورد استفاده
  • حجم پروژه
  • جنس و کیفیت ساخت محصول

قیمت شیشه خم دکوراسیون

سفارش شیشه خم دکوراسیون

برای سفارش شیشه خم دکوراسیون، تنها کافیست با کارشناسان ما در مجموعه شیکو تماس برقرار کنید و نیاز خودتان را با این متخصصان در میان بگذارید تا با توجه به سلیقه‌ای که دارید، بهترین شیشه منحنی را به شما ارائه دهند و از کالایی که به دستتان می‌رسد، رضایت کامل داشته باشید.

خرید شیشه خم دکوراسیون

خرید شیشه منحنی دکوراسیون به قدری راحت است که تمامی مشتریان به آسانی امکان انجام آن را دارند. برای تهیه این محصول می‌توانید با کارشناسان فروش شیکو تماس بگیرد تا در کمترین زمان ممکن، این محصول درب منزل به شما تحویل داده شود. در صورتی که این کالا نیاز به نصب داشته باشد، تیم فنی مجموعه تمامی کارهای مربوطه را در این زمینه انجام می‌دهد.

شیشه منحنی دکوراتیو جذابیت خاصی را به منزل و محل کار شما می‌بخشد و باعث می‌شود تا افراد احساس خوشایندی را از فضای پیرامون خود دریافت کنند. توجه داشته باشید که قیمت تمامی شیشه‌ خم‌های ساخته شده در شیکو، متناسب با بودجه مشتری محاسبه می‌شود.

سفارش و خرید شیشه خم دکوراسیون

انواع شیشه خم دکوراسیون

چگونگی چیدمان دکور منازل از اهمیت زیادی برخوردار است و از سبک‌های مختلفی برای تزیین بخش داخلی ساختمان استفاده می‌شود. شیشه خم دکوراتیو در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که عبارتند از:

شیشه خم دکوراسیون لمینت

شیشه خم لمینت محصولی جذاب است که از آن برای دکوراتیو کردن فضای داخلی ساختمان استفاده‌های زیادی می‌شود. روش ساخت آن به این شکل است که ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد و اندازه یکسان تولید شده، سپس این شیشه‌ها با استفاده از یک لایه PVB به یکدیگر چسبیده می‌شوند.

شیشه خم دکوراتیو رنگی

شیشه خم رنگی از دیگر محصولاتی است که برای زیبایی بخشیدن به چیدمان داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کالا تنوع رنگی زیادی دارد که شامل دودی، برنزی، طلایی و شامپاینی است.

شیشه خم دکوراسیون ۲۰ میل

در برخی از پروژه‌های ساختمانی با توجه به حجم کار، نیاز به استفاده از شیشه‌های منحنی با ابعاد زیاد می‌باشد. استفاده از شیشه خم غیره استاندارد، امکان شکستن و خرابکاری را در این سازه‌ها بالا می‌برد. شیشه خم دکوراتیو ۲۰ میل یک محصول با دوام است که دارای زیبایی و جذابیت مناسبی بوده و در برابر ضربه و فشار، مقاومت زیاد دارد.

نمونه کار شیشه خم دکوراسیون 20 میل

شیشه خم دکوراسیون سکوریت

اگر به دنبال استفاده از یک شیشه بادوام و ضد ضربه برای شیک شدن دیزاین خانه خودتان هستید، شیشه خم دکوراسیون سکوریت بهترین انتخاب است. این محصول لوکس در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که با توجه به ساختارش، در صورت شکسته شدن قطعات آن تکه تکه نمی‌شود.

مدلی از شیشه خم دکوراسیون سکوریت

شیشه خم دکوراسیون طرح دار

مجموعه شیکو با بهره‌گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ، شیشه خم دکوراتیو طرح دار را در مدل‌های مختلفی تولید می‌کند. مشتریان عزیز می‌تواند الگوهای پیشنهادی خود را به دست ما برسانند تا طرح مورد نظر آنها را با بالاترین کیفیت، بر روی شیشه خم ایجاد کنیم.

فرآیند طراحی و اجرای شیشه خم دکوراتیو در مجموعه شیکو

تمامی مراحل ساخت و نصب شیشه خم دکوراسیون باید به صورت منظم و پشت سر هم انجام شود تا هیچ گونه مشکلی در روند آن ایجاد نشود. این مراحل عبارتند از:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان شیکو

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه جهت بازدید و بررسی محل نصب شیشه خم

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: ساخت شیشه خم دکوراسیون توسط متخصصان توانمند در کارگاه تولیدی شیکو

مرحله پنجم: نصب شیشه منحنی دکوراتیو با رعایت کردن تمامی استانداردهای لازم در محل مورد نظر شما

مراحلی خرید و سفارش شیشه خم دکوراسیون

سخن پایانی

اگر به دنبال این هستید تا دکور داخلی منازل و محیط‌های اداری را با یک تغییر اساسی و شگرف دگرگون کنید، استفاده از شیشه خم دکوراسیون بهترین انتخاب ممکن است. برای سفارش و خرید انواع مدل‌های شیشه منحنی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.