عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه طرح دار

شیکو صفر تا صد طراحی، ساخت و نصب شیشه‌های طرح دار را بدون هیچ واسطی و با استفاده از نیروهای توانمند خود انجام می‌دهد، این موضوع سبب می‌شود محصولات تولید شده در این مجموعه با نازلترین قیمت به دست مشتریان برسد. ولی به صورت کلی یک سری موارد در نوسان قیمت شیشه طرح دار تاثیر مستقیمی دارند که عبارتند از:

 • ابعاد شیشه
 • ضخامت
 • الگوی و طرح شیشه
 • حجم پروژه
 • رنگ شیشه
 • میزان سختی و راحتی نصب
 • جنس و کیفیت ساخت

قیمت شیشه طرح دار چاپی

سفارش شیشه طرح دار

جهت سفارش شیشه طرح دار، تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با مشاوران شیکو است. این جلسه‌ که به صورت غیرحضوری انجام می‌شود، به خاطر این است تا کارشناسان مجموعه با سلیقه و نیاز شما بیشتر آشنا شوند. توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی در روند ثبت درخواست این محصول اشکالی به وجود آید، امکان دارد مشتری در انتخابش دچار اشتباه شود که با نارضایتی او همراه است.

سفارش شیشه طرح دار استین گلس

خرید شیشه خم طرح دار

امروزه از شیشه خم طرح دار در بخش‌های مختلف دکوراسیون داخلی و نمای بیرون سازه‌ها استفاده می‌شود زیرا با توجه به طراحی خاصی که این محصول دارد، زیبایی دوچندانی را در محیط ایجاد می‌کند. برای خرید شیشه خم طرح دار می‌توانید با کارشناسان ما در شیکو تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. ما در مجموعه شیکو بر این باوریم که برطرف‌سازی نیاز مشتری متناسب با سلیقه‌ای که دارد، جزء مهم‌ترین الویت‌های هر تجارتی محسوب می‌شود، به همین دلیل از تمامی توان و انرژی خود برای جلب رضایت شما استفاده می‌کنیم.

انواع شیشه طرح دار

شیشه‌های طرح دار در بخش‌های گوناگونی از پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به همین دلیل این محصول در انواع و مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که عبارتند از:

شیشه طرح دار چاپی (اسپندرال)

برای ساخت شیشه‌ چاپی، طرح مورد نظر مشتری با استفاده از دستگاه مخصوص، بر روی شیشه ایجاد می‌شود. ما در مجموعه شیکو می‌توانیم هر گونه طرح پیشنهادی شما مانند لوگو، نام برند، نوشته و عکس خانوادگی بر روی شیشه خم طرح‌دار چاپ کنیم.

خرید شیشه خم طرح دار چاپی اسپندرال

شیشه طرح دار آستین گلاس

از دیگر محصولات شیشه‌‌ای که امروزه علاقه‌مندان زیادی را جذب خود کرده، شیشه طرح دار آستین گلاس است. این اثر هنری، زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد و بیشتر در پنجر‌ه و درب‌ها ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمونه کار شیشه طرح دار آستین گلس

شیشه طرح دار ساده

همان‌گونه که از اسم این محصول مشخص است، به صورت ساده تولید می‌شود و بیشتر در مکان‌های که حفظ حریم خصوصی افراد از اهمیت زیادی برخودار است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه این محصول طی یک فرآیند پیچیده در معرض حرارت زیادی قرار می‌گیرد، از مقاومت و استحکام مناسبی برخوردار است.

شیشه طرح دار ساده مشجر

شیشه خم طرح دار

می‌توان گفت که شیشه خم طرح دار، یکی از جذاب‌ترین محصولات تولید شده در مجموعه شیکو است. این کالا ظاهر و ساختار خیره کننده‌ای دارد که باعث می‌شود در دکور داخلی و نمای خارجی ساختمان‌های مسکونی و اداری استفاده‌های زیادی از آن شود. امروزه شیشه خم در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود تا نیاز افراد با هر سلیقه‌ای را برطرف سازد.

شیشه طرح دار لاکوبل

اگر به دنبال این هستید تا فضای خالی کابینت را با استفاده از یک محصول زیبا تزیین کنید، شیشه طرح دار لاکوبل گزینه مناسبی است. این کالا در انواع مختلفی تولید می‌شود تا شما بتوانید متناسب با فضای کلی آشپزخانه، هر مدل و طرح از آن را که نیاز دارید استفاده کنید.

شیشه طرح دار لاکوبل

کاربرد شیشه خم طرح دار

 • ساخت انواع پنجره‌ها
 • شیشه‌های بین کابین
 • پارتیشن‌های شیشه‌ای
 • درب‌های شیشه‌ای
 • حمام و سرویس بهداشتی

فرآیند طراحی و ساخت شیشه طرح دار در مجموعه شیکو

برای اینکه شیشه خم طرح دار به شکل موفقی تولید و نصب شود، یک سری مراحل باید به صورت منظم و پشت سر هم انجام شوند تا هیچ گونه مشکلی در این پروژه به وجود نیاید. در ادامه به بررسی مراحل آن می‌پردازیم :

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط متخصصان شیکو

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه جهت برآورد و بازدید از محل نصب محصول در صورت نیاز

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه خم طرح دار با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای بین‌المللی

مرحله پنجم: نصب محصول توسط تیم فنی و اجرایی شیکو در مکان مورد نظر

شیشه طرح دار استین گلس

سخن پایانی

برای ساخت شیشه طرح دار، از مواد عالی و درجه یک استفاده می‌شود تا درخشندگی و زیبایی این محصول دوچندان شود. اگر برای تزیین و جذاب شدن بخش‌های مختلف ساختمان به دنبال یک محصول مدرن هستید، تنها کاری که باید انجام دهید برقراری تماس با کارشناسان شیکو است. ما بهترین محصول را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از کالایی که به دستتان می‌رسد، رضایت کامل داشته باشید.