عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه سندبلاست

قیمت شیشه سندبلاست با توجه به مدل شیشه متغیر است. به عنوان مثال اگر طرح پیشنهادی چاپ شده بر روی شیشه پیچیده‌تر باشد، قیمت آن بیشتر است و هر چقدر این محصول ساده‌تر باشد، قیمت کمتری دارد. ولی به صورت کلی یک سری موارد در تعیین قیمت این محصول تاثیرگذار هستند که عبارتند از:

 • نوع شیشه
 • رنگ شیشه
 • الگوی مورد نظر
 • ابعاد شیشه
 • درصد مات شدن شیشه
 • حجم پروژه

قیمت شیشه خم سندبلاست

سفارش شیشه سندبلاست

برای ثبت سفارش شیشه سندبلاست تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان مجموعه شیکو است. انجام پروسه به این منظور است تا مشاوران شیکو به صورت دقیقی نیاز مشتری را مورد بررسی قرار داده و با توجه به این موضوع، بهترین محصول را در اختیار وی قرار دهند.

خرید شیشه خم سندبلاست

شیشه خم سندبلاست از جذابیت زیادی برخوردار است و استفاده از آن سبب می‌شود تا نمای سازه با زیبایی دوچندانی همراه شود. مجوعه شیکو، شیشه سندبلاست را در مدل‌های مختلفی تولید و در اختیار مشتریان قرار ‌می‌دهد. با توجه به تنوع مدل‌های این محصول، امکان استفاده از آن در بخش‌های زیادی از دکوراسیون داخلی و فضای بیرونی پروژه‌های ساختمانی وجود دارد. برای سفارش  شیشه منحنی سندبلاست، می‌توانید با کارشناسان ما در گروه تولیدی شیکو تماس حاصل کنید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

خرید شیشه خم سندبلاست

انواع شیشه سندبلاست

با توجه به اینکه سلیقه مشتریان در انتخاب شیشه سندبلاست متفاوت است، این کالا در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که عبارتند از:

شیشه سند بلاست طرح لوگو

این محصول مناسب کسانی است که تمایل دارند لوگو و نام برند خودشان را بر روی شیشه چاپ کنند. برای تولید این شیشه، ابتدا شکل الگوی اولیه توسط نرم‌افزار ترسیم و به مشتری نشان داده می‌شود. سپس طرح موردنظر بر روی کاغذ چسب‌دار مخصوص چاپ می‌‌گردد و این الگو با استفاده از دستگاه پلاتر، بر روی شیشه چسبیده می‌شود.

اجرا و ساخت شیشه هم سندبلاست

شیشه سند بلاست راه مات

برای ساخت این محصول طرح‌های افقی، عمودی و شطرنجی به صورت منظم بر روی شیشه ترسیم می‌شوند که این خطوط به ۲ صورت مات و شفاف وجود دارد.

شیشه سند بلاست مات

روش ساخت شیشه سندبلاست مات به این صورت است که ابتدا شیشه‌های سکوریت و خام به صورت یکپارچه درون اتاق مخصوصی قرار می‌گیرد، سپس عملیات پاشش توسط اپراتور انجام می‌شود تا شیشه از حالت شفاف به حالت مات تغییر کند.

پاشش شن مخصوص شیشه سندبلاست

در چه مکان‌هایی امکان استفاده از شیشه سندبلاست وجود دارد؟

 • مراکز پزشکی
 • بانک‌ها و ادارت دولتی
 • شیشه‌های ویترینی در مراکز تجاری
 • استفاده از شیشه سندبلاست برای ساخت پارتیشن‌های اداری
 • درب‌های ورودی آرایشگاه‌ها، اماکن ورزشی و سالن‌های زیبایی
 • پنجره‌های سرویس بهداشتی و حمام‌ها

کاربردهای شیشه های سندبلاست

فرآیند اجرای پروژ‌ه‌ی شیشه سندبلاست در مجموعه شیکو

تمامی مراحل ساخت و اجرای شیشه سندبلاست باید به صورت حرفه‌ای انجام شود تا هیچ گونه مشکلی در این روند به وجود نیاید. در ادامه به بررسی مراحل مهم آن می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه به محل نصب محصول جهت بررسی و برطرف سازی ایرادات احتمالی

مرحله سوم: ثبت سفارش شیشه سندبلاست

مرحله چهارم: تولید شیشه توسط متخصصان با تجربه شیکو

مرحله پنجم: نصب و اجرای شیشه خم سندبلاست در مکان مورد نظر مشتری

سفارش و طراحی شیشه سندبلاست

سخن پایانی

شیشه‌ی سندبلاست جز، محصولاتی محسوب می‌شود که دارای انعطاف‌پذیر بالایی بوده و امکان ایجاد هر گونه الگویی بر روی آن وجود دارد. برای سفارش مدل‌های مختلف شیشه‌های سندبلاست، می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را در این رابطه راهنمایی کنند. اگر به دنبال خدماتی با کیفیت هستید، شیکو تمامی توان خود را در جهت برطرف سازی نیاز شما صرف می‌کند…