برترین مدل‌های تولیدی نمای شیشه ای

برای این که بتوانید در مرکز تولید کننده نمای شیشه ای بهترین‌ها را سفارش داده و اجرا کنید، باید به دسته بندی‌ها و مدل‌های متنوع این تجهیزات دقت داشته باشید. پیش از هر چیز باید به استانداردسازی نمای ساختمان و همخوانی آن با طراحی ایجاد شده توجه کنید.

به علاوه در این خصوص برآورد قیمت‌ها و تأمین بودجه مورد نیاز برای اجرای هر یک از سبک‌های نمای شیشه ای اهمیت دارد. به همین منظور در راستای انتخابی بهتر برخی از پرطرفدارترین دسته بندی‌های سازه‌های شیشه ای را در زیر مشاهده می‌کنید:

نمای شیشه ای کرتین وال

یکی از پرطرفدارترین و زیباترین نماسازی‌های ساختمان‌های امروزی با سبک نمای کرتین وال انجام می‌گیرد. در این سبک زیبای نماسازی از مقاوم‌ترین دسته بندی‌های متریال شیشه ای استفاده می‌شود که کیفیت کار را به میزان قابل توجهی ارتقا می‌دهند. شما می‌توانید این سبک را با طرح‌ها و مدل‌های انتخابی خود اجرا کنید.

با استفاده از این تجهیزات طوفان و بارندگی و سایر عوامل آسیب زا تأثیر مخربی بر روی سازه‌های نمای ساختمان شما بر جای نمی‌گذارند. به این ترتیب یک سازه امن و مطمئن در محل ساختمان خود به کار می‌برید.

نمای شیشه ای اسپایدر

این سازه‌های نمای ساختمانی نیز یکی از پرطرفدارترین ها به شمار می روند. در مرکز تولید کننده نمای شیشه ای سفارش ساخت این سبک از اجرای نماهای شیشه ای به کرات ثبت می‌شوند. عایق کاری محیط ساختمان با استفاده از این سبک سازه‌های شیشه ای نما به سهولت انجام می‌گیرد.

به این ترتیب با انتخاب نمای اسپایدر با یک تیر چند نشان خواهید زد! این تجهیزات کاربردی تا سال‌ها در محل نصب مورد نظر شما سالم باقی می‌مانند و تنوع گسترده و وسیعی دارند.

نمای شیشه ای اسپایدر کابلی

یکی دیگر از مهم‌ترین مدل‌های اجرای نمای شیشه ای ساختمان، سازه‌های کابلی هستند که با استفاده از متریال ویژه‌ای در فضا نصب و اجرا می‌شوند. این سبک از نمای ساختمانی کاربردهای ویژه‌ای در ساختمان‌های بزرگ دارد. استفاده از نمای شیشه ای به دهانه و ابعاد پروژه ساختمانی بستگی دارد.

در خصوص اجرای این سازه‌ها باید این نکات کیفی را مد نظر قرار دهید. اجرای این سبک از نمای ساختمانی با استفاده از یراق آلات و پنل‌های شیشه ای مقاوم انجام می‌گیرد. استفاده از آن در برخی از سبک‌های طراحی معماری بسیار رایج است.

عوامل مؤثر در کیفیت خدمات کارخانه نمای شیشه ای

در مرکز تولید کننده نمای شیشه ای کلیه فاکتورهای مربوط به افزایش کیفیت این سازه‌ها توجه می‌شود. به این ترتیب محصول نهایی با استحکام قابل توجهی در دسترس کارفرمایان پروژه قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با انتخاب یک مرکز معتبر برای ساخت و آماده سازی هر یک از این تجهیزات بهترین‌ها را در محل ساختمان خود نصب و اجرا کنید. برخی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر کیفیت نهایی سازه‌های شیشه ای نما را در زیر مشاهده می‌کنید:

شیشه مورد استفاده در نماسازی ساختمان

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای کیفی که در ساخت و اجرای نماهای شیشه ای کنونی تأثیرگذار است، کیفیت شیشه مورد استفاده می‌باشد. شما می‌توانید در مرکز تولید کننده نمای شیشه ای بهترین پنل‌های شیشه ای را برای ساخت و آماده سازی سازه مورد نظر انتخاب کنید. در این مجموعه حرفه‌ای بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

از میان انواع شیشه‌های مورد استفاده در سازه‌های نمای شیشه ای می‌توان به شیشه‌های مقاوم سکوریتی اشاره کرد که با تنوع گسترده‌ای عرضه می‌شوند. این شیشه‌ها با قابلیت نشکن و به صورت چندلایه‌ای تولید و عرضه می‌شوند. به این ترتیب استحکام آن‌ها در محل نصب به میزان قابل توجهی ارتقا می‌یابد.

تولید کننده نمای شیشه ای با استفاده از شیشه‌های لمینتی چند لایه نیز ساخت و اجرای این سازه‌ها را انجام می دهد که کیفیت قابل توجهی در محل مورد نظر به وجود می‌آورد. منسجم بودن ساختار این پنل‌های شیشه ای ایمنی نصب هر یک از آن‌ها را به شدت افزایش می دهد.

به همین خاطر یکی از محبوب‌ترین شیشه‌های نماسازی، پارتیشن سازی و… به شمار می روند.

طراحی نمای شیشه ای

یکی دیگر از فاکتورهایی که در کارخانه نمای شیشه ای برای تعیین کیفیت این سازه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، طراحی نهایی محصول مورد نظر است. در این زمینه پیش از هر چیز به خواسته‌ها و نظرات کارفرما توجه می‌شود. به این ترتیب با راهنمایی‌های کارشناسان فنی مربوطه بهترین طرح برای اجرا در پروژه انتخاب خواهد شد.

در این مجموعه تولیدی با در نظر گرفتن محل اجرای پروژه نقشه‌های استاندارد و باکیفیتی برای انجام کار انتخاب می‌شوند. طراحان حرفه‌ای تیم تولید کننده نمای شیشه ای این فرایند را برای مشتریان تسهیل خواهند کرد.

مشتریان می‌توانند از طراحی‌ها و نمونه کارهای اجرا شده نیز دیدن کرده و بر این اساس طراحی اولیه کار را انتخاب کنند. فرایند نصب و اجرای نمای شیشه ای مورد نظر بر مبنای طراحی اولیه انجام می‌گیرد. هر یک از طراحی‌های به کار رفته در نمای شیشه ای ساختمان‌ها بسته به ابعاد و متراژ کلی کار مشخص خواهند شد.

میزان بودجه تعیین شده

در مرکز تولید نمای شیشه ای بر اساس بودجه مورد نظر کارفرما بهترین طراحی‌های پیشنهاد خواهند شد. هر یک از انواع نماهای شیشه ای بر اساس نوع متریال به کار رفته هزینه به خصوصی برای مشتریان به همراه دارند. به همین سبب برای انتخابی بهتر در میان این تجهیزات باید بودجه مناسبی فراهم کرده و بهترین تجهیزات را تهیه کنید.

به این ترتیب کیفیت نصب و اجرا در پروژه مورد نظر به میزان قابل توجهی ارتقا می‌یابد.

هر یک از انواع طرح‌های به کار رفته در محیط ساختمان با در نظر گرفتن هزینه‌های به خصوصی راه اندازی خواهند شد. بی شک هر چه کیفیت طرح اجرایی بیشتر باشد هزینه‌های تعیین شده برای تهیه اجزا و متریال به کار رفته در آن نیز بالاتر خواهد بود. در راستای بررسی قیمت‌ها و هزینه‌های نمای شیشه ای می‌توانید با مشاورین فروش تماس حاصل فرمایید.

اگر به صورت مستقیم این تجهیزات را از تولید کننده نمای شیشه ای تهیه کنید، هزینه‌های کار کاهش یافته و در مقابل بهترین کیفیت نمای شیشه ای ساختمان را دریافت خواهید کرد.

محاسبات اولیه پروژه

یکی دیگر از مهم‌ترین بخش‌های تعیین کننده کیفیت نهایی نمای شیشه ای ، محاسبات اولیه‌ای است که در خصوص تهیه پنل‌های شیشه ای ، ابزار و یراق آلات و سایر تمهیدات مورد نظر انجام می‌گیرد. این محاسبات توسط کارشناسان فنی مربوطه و تیم اعزامی به محل پروژه انجام می‌گیرند.

دقت عمل اجرای این مرحله تعیین کننده کیفیت نهایی نصب و اجرای سازه‌های شیشه ای نمای ساختمان خواهد بود. از این رو این فرایند در یک مرحله مجزا در بازدیدهای حرفه‌ای از محل نصب نمای شیشه ای انجام می‌گیرد.

شما می‌توانید در خصوص انجام این محاسبات از نرم افزارهای حرفه‌ای طراحی و معماری استفاده کنید.
محاسبات عددی و مکانیکی سازه مورد نظر برای به دست آوردن برآورد دقیق ابعاد کار، محاسبات دقیق فشار باد به صورت دستی یا اتوماتیک و… در این فرایند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

در این زمینه در نظر گرفتن محاسبات پروفیل‌ها و شیشه‌ها و ابعاد هر یک از آن‌ها به صورت جداگانه نیز انجام می‌گیرد و بر کیفیت پروژه تأثیر می‌گذارد.

بررسی ضخامت شیشه‌ها

یکی از عوامل تأثیرگذار بر کیفیت اجرا و نصب نمای شیشه ای در ساختمان‌های امروزی، ضخامت و لایه‌های به کار رفته در پنل‌های شیشه ای مورد نظر است. در ساختار نماهای شیشه ای مهم‌ترین متریال به کار رفته شیشه است که از نوع سکوریت یا لمینت انتخاب می‌شود.

هر یک از انواع شیشه‌های به کار رفته در این فرایند با ضخامت به خصوصی تولید شده و در دسترس صنایع مورد نظر قرار می‌گیرند. شما می‌توانید میزان ضخامت شیشه‌های به کار رفته در بخش نما را با در نظر گرفتن حساسیت پروژه و ساختمان مورد نظر تعیین کنید.

هر چه ضخامت کار بیشتر باشد ایمنی پروژه نما نیز افزایش می‌یابد. از طرفی برای سوار کردن پنل‌های سنگین چند جداره باید از ابزار و یراق آلات مقاوم‌تری استفاده کنید. برای انتخاب هر یک از این سازه‌ها به کلیه بخش‌های اجرایی و ساخت نمای شیشه ای در پروژه دقت داشته باشید.

بهترین میزان ضخامت برای اجرای این سبک نمای ساختمانی، مدل‌های دو جداره و سه جداره هستند که با بیشترین میزان مقاومت در محیط ساختمان‌های کنونی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تولیدی نمای شیشه ای

تولید کننده نمای شیشه ای خدمات مربوط به اجرای سازه‌ها را با نازل‌ترین قیمت‌ها ارائه می دهد. شما می‌توانید با بررسی این هزینه‌ها بهترین انتخاب را در میان این سازه‌ها داشته باشید. برخی از فاکتورهای کمی و کیفی که بر این هزینه‌ها تأثیرگذار هستند به شرح زیر هستند:

تأمین متریال اولیه

در مرکز تولید کننده نمای شیشه ای خدمات حرفه‌ای زیر نظر بهترین تکنیسین‌ها و نصابان نمای ساختمانی ارائه می‌شوند. به این ترتیب هزینه‌های کار به میزان قابل توجهی برای پروژه‌های وسیع ساختمانی به‌صرفه‌تر خواهند بود. در این فرایند مهم‌ترین بخش تأمین مواد و وسایل اولیه کار است.

ساخت و اجرای پنل‌های شیشه ای در بخش نمای ساختمان با در نظر رفتن نوع شیشه‌ها، جنس پروفیل‌های به کار رفته در نما برای ساخت اسکلت اولیه، ابزار و یراق برای انجام اتصالات مربوطه و…. انجام خواهد شد. این موارد هر یک به گونه‌ای هزینه‌های ساخت و اجرای این سازه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

هزینه‌های اجرای نمایش شیشه ای

یکی دیگر از بخش‌های تعیین قیمت سازه‌های نمای ساختمان، بخش اجرا است. این سازه‌ها در یک فرایند حرفه‌ای زیر نظر متخصصین کارآزموده در بخش‌های مورد نظر نصب خواهند شد. هزینه‌های اجرای پروژه بسته به وضعیت ساختمان و طراحی و نقشه اولیه تعیین خواهد شد و در مراحل اولیه به کارفرما اعلام می‌گردد.

کارفرما پس از تأیید هزینه‌های اولیه و پرداخت بخشی از مبلغ برای راه اندازی پروژه آماده خواهد شد. در فرایند اجرای سازه‌های شیشه ای نما، از متریال و ابزار آلاتی استفاده می‌شود که هزینه آن‌ها در بخش اجرای کار محاسبه خواهد شد.

هزینه حمل و انتقال

هزینه‌های حمل و انتقال ابزار آلات و متریال شیشه ای مورد نظر نیز بخشی از هزینه‌های پروژه ساخت نمای شیشه ای ساختمان را تشکیل می دهد. در این خصوص باید حتماً از وسایل نقلیه استاندارد برای انتقال سالم پنل‌های شیشه ای استفاده شود. به همین سبب بودجه مجزایی برای این بخش از کار در نظر گرفته خواهد شد.

مرکز ارائه دهنده خدمات ساخت و اجرای نمای شیشه ای

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که هزینه اجرا و ساخت نماهای شیشه ای ساختمانی را تحت تأثیر قرار می دهد، مرکز خدمات‌دهنده مربوطه به شمار می‌رود.

در مراکز مختلف سر تا سر کشور هزینه‌های متعددی برای اجرای این خدمات در نظر گرفته شده است. با انتخاب یک مرکز معتبر و نام آشنا تا حد قابل توجهی می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. این هزینه‌ها بر اساس تجربه کاری و کیفیت کار مجموعه مورد نظر تغییر خواهند کرد.

نحوه ثبت سفارش تولید کننده نمای شیشه ای

مجموعه شیکو به عنوان تولید کننده نمای شیشه ای با سابقه‌ای نزدیک به ۳ دهه فعالیت در این حوزه، انواع طرح‌های نمای شیشه ای را با شرایط ویژه به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. برای ثبت سفارش فقط باید با ما تماس بگیرید و نیاز خودتان را با ما در میان بگذارید تا کارشناشان ما متناسب با نیازی که دارید، پاسخگوی درخواست شما باشند.

محصولات ما  بدون واسطه از تولید به مصرف با بهترین کیفیت در اختیار کارفرمایان قرار می‌گیرد، به همین دلیل بعد از نصب و اجرای نمای شیشه ای شما می‌توانید سالیان سال از این نمای لوکس و جذاب در پروژ‌های ساختمانی خود بدون هیچ‌گونه مشکلی استفاده کنید.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با خدمات ویژه تولید کننده نمای شیشه ای در خصوص ساخت و اجرای نماهای شیشه ای ساختمانی نکاتی را بررسی کردیم. هر یک از انواع این سازه‌های مخصوص ساخت نمای ساختمان با کیفیت قابل توجهی تولید و عرضه می‌شوند. شما می‌توانید انواع دسته بندی‌های نمای شیشه ای هر یک با هزینه مجزایی اجرا می‌شوند.

در این زمینه می‌توانید با کارشناسان فنی تیم تولید کننده نمای شیشه ای در تماس باشید و اطلاعات به روز مربوط به این سازه‌ها را دریافت کنید.

به علاوه قیمت خدمات تولید کننده نمای شیشه ای به دلیل نوسانات هزینه‌های متریال اولیه دائماً در حال تغییر است. به همین سبب نمی‌توان نرخ ثابتی برای ارائه این خدمات تعیین کرد. برای این منظور باید قیمت‌های روز را از مرکز خدمات‌دهنده مربوطه دریافت کنید.