انواع شیشه رومیزی مشکی

برای آشنایی بیشتر با مدل‌های مختلف این محصول در ادامه با ما همراه باشید:

شیشه رومیز مشکی جلومبلی

جلومبلی یک نوع مبلمان است که برای سالن‌های پذیرایی و تشریفات مراسم‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای تزئین و محافظت از سطح خارجی این جلومبلی از شیشه رومیزی مشکی استفاده می‌شود. قطر این محصول ۸ میل است و از جذابیتی زیادی برخوردار است.

شیشه رومیزی مشکی برای جلومبلی

شیشه رومیزی مشکی گرد

همانگونه که از نام این محصول مشخص است از آن برای زیبایی نمای میزهای گرد استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که اگر اندازه‌ی شیشه بیشتر از ۱۰۰ سانتیمتر باشد باید برای ساخت آن از دستگاه CNC استفاده شود ولی اگر اندازه‌ی آن کمتر از ۱۰۰ سانت باشد از گرد بر دستی برای تولید آن استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی مشکی ضخیم

برای ساخت شیشه میز با ابعاد بزرگ از شیشه‌های مشکی ضخیم ۱۰ الی ۲۰ میل استفاده می‌شود، هر چقدر قطر شیشه بیشتر باشد از مقاومت بیشتری در برابر فشار و ضربه برخوردار است.

شیشه رومیزی مشکی با ضخامت بالا

شیشه رومیزی مشکی نهار خوری

میز نهارخوری یکی از بزرگترین محصولات محیط داخلی خانه محسوب می‌شود، به همین دلیل برای ساخت شیشه میز مشکی نهارخوری از شیسه‌هایی با قطر ۸ میل و ۱۰ میل استفاده می‌شود تا از مقاومت استانداردی برخوردار باشد.

شیشه رومیزی مشکی اداری

با توجه به اینکه میزهایی اداری به سه دسته‌ی منشی، مدیریت و کنفرانس تقسیم می‌شود به همین دلیل از شیشه‌ رومیزی مشکی متفاوتی برای تزئین آنها استفاده می‌شود، مثلا برای ساخت یک میز سالن کنفرانس که ابعادی حدود ۱۵۰۰ سانت در ۳۰۰ سانت دارد از شیشه ۱۴ میل استفاده شود.

شیشه رومیزی مشکی مناسب ادارات

شیشه رومیزی مشکی حکاکی شده

برای ساخت این محصول با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح پیشنهادی مشتری بر روی شیشه ایجاد می‌شود، امکان حکاکی لوگو یا نوشته بر روی این شیشه میز وجود دارد.

شیشه رومیزی مشکی برای میز شیشه‌ ای

استفاده از شیشه مشکی انتخاب هدفمندی برای تزئین و پوشش سطح میزهای شیشه‌ای است، مثلا برای میز  شیشه‌ای مطالعه می‌توان از شیشه میز مشکی ۱۵ میل لاکوبل استفاده کرد.

قیمت شیشه رومیزی مشکی

با توجه به اینکه قیمت شیشه میز مشکی بسیار کمتر از یک دست مبل است ولی تاثیر این محصول به قدری زیادی می‌باشد که با تهیه آن انگار تمامی نمای داخلی منزل شما دچار تغییر شده است. قیمت این شیشه به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل اندازه، قطر، جنس، الگوی ساخت و…. است. با توجه به اینکه مجموعه شیکو شیشه‌های رومیزی مشکی را از صفر تا صد بدون هیچ گونه واسطه‌ای تولید می‌کند این محصول را با نازلترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

هزینه و قیمت شیشه رومیزی مشکی

خرید شیشه رومیزی مشکی

با خرید شیشه میز مشکی برای تزئین و ست کردن وسایل منزل یا محیط کار، یک فضای حرفه‌ای با طراحی خارق‌العاده‌ای ایجاد می‌شود و با تهیه این محصول  از صرف کردن هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌شود. برای خرید شیشه میز اصلا نیاز نیست وقت زیادی صرف کنید زیرا مجموعه شیکو بستری را فراهم کرده تا تمامی افراد با هر دانشی و سوادی به راحتی قادر باشند محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنند.

سفارش شیشه رومیزی مشکی

شیشه میز مشکی از جذابیت و زیبایی منحصربه‌فردی برخوردار است و استفاده از آن در تمامی سازه‌های ساختمانی امکان پذیر است زیرا این محصول فضای داخلی مجتمع‌های مسکونی، اداره‌ای، سازمان‌ها و شرکت‌ها را به یک مکان شیک و رسمی تبدیل می‌کند. برای سفارش این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیک تماص حاصل کنید تا با توجه به نیاز و سلیقه  که دارید درخواست شما را با موفقیت به ثبت برسانند.

سفارش ساخت شیشه رومیزی مشکی

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی چوبی در مجموعه شیکو

این مراحل باید به صورت منظم و پشت سر هم تکرار شوند تا هیچ گونه اختلالی در پروژه ایجاد نشود:

مرحله اول: نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان شیکو

مرحله دوم: ثبت سفارش شیشه رومیزی مشکی در مجموعه شیکو

مرحله سوم: اعزام متخصصان مجموعه به محل نصب شیشه رومیزی در جهت بررسی و برطرف‌سازی هر گونه ایراد احتمالی

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی مشکی توسط تیم فنی شیکو؛ این محصول با رعایت کردن استانداردهای جهانی ساخته می‌شود

مرحله پنجم: نصب شیشه میز توسط نصابان با تجربه‌ و توانمند

مراحل خرید شیشه رومیزی مشکی

شیشه رومیزی مشکی

سخن پایانی

استفاده از شیشه رومیزی مشکی باعث می‌شود تا نمایی متمایز درون ساختمان ایجاد شود و تغییرات مثبت زیادی را در فضای داخلی سازه ایجاد می‌کند. برای ثبت سفارش و تهیه این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیکو تماس حاصل کنید تا به بهترین نحو نیاز شما را برطرف سازند.