انواع شیشه رومیزی شامپاینی

در مجموعه شیکو مدل‌های مختلفی از شیشه میز شامپاینی تولید می‌شود که شامل:

شیشه رومیزی شامپاینی حکاکی شده

این محصول مناسب افرادی است که تمایل دارند طرح‌های مورد نظرآنها بر روی شیشه رومیزی حکاکی شود و روش ساخت این محصول به این شکل است که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح‌های گوناگونی بر روی شیشه میز ایجاد می‌شود.

شیشه رومیزی شامپاینی کریستال

یکی دیگر از شیشه‌های تولید شده در مجموعه شیکو، شیشه میز شامپاینی است. این کالا از شفافیت زیادی برخودار است و به سه دسته کریستال، سوپر کلیر و فلوت تقسیم می‌شود.

شیشه رومیزی شامپاینی رفلکس

شیشه میز رفلکس یک طرح خاص و جدید است که از جذابیت زیادی برخوردار است که تنوع رنگی آن شامل برنزی، شامپاینی، دودی، سبز، بنفش، طلایی و آبی است.

شیشه رومیزی شامپاینی مات

زیبایی خاصی  که شیشه میز شامپاینی مات دارد باعث شده تا توجه طراحان داخلی زیادی را به این شیشه میز جلب شود. این محصول  به دو دسته ساتینا و سند بلاست تقسیم می‌شود که شیشه رومیزی سند بلاست دارای طرح است، در صورتی که شیشه ساتینا به صورت ساده تولید می‌شود.

شیشه رومیزی شامپاینی سکوریت

شیشه میز سکوریت بهترین انتخاب برای متقاضیانی است که دوست دارند از شیشه رومیزی با دوام و محکم استفاده کنند، برای تولید این محصول از مواد با کیفیت استفاده شده که باعث مقاومت چند برابر آن در مقابل ضربه و فشار می‌شود.

انواع شیشه های رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی نهار خوری

یکی دیگر از شیشه میزهای محبوب و پرطرفداری که در ابعاد مختلفی تولید می‌شود، شیشه‌ رومیزی شامپاینی غذا خوری است که برای ساخت آن از شیشه‌هایی با قطر ۱۰ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی شامپاینی چاپی

از دیگر محصولات پرطرفدار تولید شده در مجموعه شیکو، شیشه میز شامپاینی چاپی است. روش ساخت آن به این شکل که با استفاده دستگاه چاپ طرح مورد نظر مشتری بر روی شیشه ایجاد می‌شود مثلا امکان چاپ انواع لگو و نوشته بر روی آن وجود دارد.

شیشه رومیزی شامپاینی اداری

تمامی ادارات، سازمان‌ها و سایر موسسات خصوصی و دولتی  می‌توانند برای محافظ و زیبایی میزهای خود از شیشه میز شامپاینی استفاده کنند، این محصول بسته به نیاز و سلیقه مشتری در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود.

شیشه رومیزی شامپاینی بیضی

برای بالا بردن جذابیت طراحی داخلی سازه از شیشه رومیزی شامپاینی بیضی استفاده می‌شود که ساخت این محصول لوکس و مدرن توسط دستگاه MASTER و CNC صورت می‌گیرد.

قیمت شیشه رومیزی شامپاینی

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی شامپاینی می‌توانید با کارشناسان  شیکو تماس حاصل نمایید تا به سرعت به نیاز شما پاسخ داده و شیشه میز را با قیمت مناسبی در اختیار شما قرار دهند. دقت داشته باشید که قیمت این محصول به عوامل متعددی مانند طول و اندازه شیشه، قطر، جنس، مدل و الگوی مورد نظر بستگی دارد.

قیمت شیشه رومیزی شامپاینی

خرید شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه میز شامپاینی مجموعه شیکو در بالاترین  سطح استانداردهای روز دنیا ساخته می‌شود و از قیمت مناسبی برخودار است، خرید این محصول به این صورت است که ابتدا مشتری شیشه میز مورد نظر خود را انتخاب می‌کند سپس کارشناسان مجموعه مابقی کارهای مربوط به تهیه شیشه میز را انجام می‌دهند.

سفارش شیشه رومیزی شامپاینی

سفارش این محصول به این گونه است که طی یک تماس تلفنی مشتری نیاز خود را با کارشناسان مجموعه شیکو در میان می‌گذارد سپس کارشناسان با توجه به سلیقه مشتری سفارش او را با موفقیت به ثبت می‌رسانند. این پروسه به این خاطر است تا ما با خواسته شما بیشتر آشنا شویم و بهترین شیشه میز را در اختیار شما قرار دهیم.

فرآیند اجرای پروژه‌ی میز شیشه ای شامپاینی در مجموعه شیکو

برای آشنایی بیشتر با این پروسه حرفه‌‌ای در ادامه با ما همراه باشید:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان شیکو

مرحله دوم: در این مرحله نوبت به ثبت سفارش میز شیشه‌ ای  شامپاینی است

مرحله سوم: ساخت این محصول توسط تیم فنی مجموعه شیکو

مرحله چهارم: نصب میز شیشه ای شامپاینی در مکان مورد نظر مشتری

سخن پایانی

امروزه میز‌های شیشه‌ای در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند که این موضوع  باعث شده تا جذابیت بیشتری در محیط داخلی خانه ایجاد شود، در واقع یک میز به تنهایی زیبا نیست بلکه شیشه میز جذابیت دوچندانی به آن می‌دهد. شیشه رومیزی شامپاینی نمای خارق‌العاده‌ای به میز می‌بخشد و باعث می‌شود تا این محصول در برابر ضربه و فشار مقاومت زیادی داشته باشد. برای خرید و سفارش شیشه میز می‌توانید با کارشناسان شیکو تماس حاصل نمایید.