عوامل مهم قیمت‌گذاری شیشه رومیزی شفاف

مجموعه شیکو از بهترین مواد اولیه در ساخت شیشه میز شفاف استفاده می‌کند تا این محصول با درجه کیفی بالایی در اختیار مشتریان قرار گیرد. قیمت شیشه رومیزی شفاف به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

  • رنگ شیشه
  • جنس و کیفیت ساخت
  • الگوی مورد استفاده
  • قطر
  • ابعاد شیشه
  • ابزار مورد استفاده دور شیشه میز

سفارش شیشه رومیزی شفاف

برای سفارش شیشه میز کافیست با کارشناسان ما در مجموعه شیکو تماس بگیرید تا درخواست شما با توجه به نیازتان، به ثبت برسد. چگونگی انجام این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در صورت بروز هر گونه مشکلی در آن، امکان دارد که مشتری در انتخابش دچار اشتباه شود. لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا کارشناسان ما به خوبی نیاز مشتریان را برسی می‌کنند و متناسب با نیاز مشتری، اقدام به ثبت درخواست وی می‌کنند.

خرید شیشه رومیزی شفاف

پروسه تهیه شیشه میز شفاف جزوء راحترین کارهایی محسوب می‌شود که شما با آن روبرو هستید. روند خرید آن به این شکل است که شما شیشه‌ میز مورد نظر خود را با توجه به نیاز و سلیقه‌‌ای که دارید انتخاب می‌کنید، سپس مراحل خرید این کالا توسط تیم فروش مجموعه سپری می‌شود تا شیشه میز با کیفیت و مرغوبی به دست مشتری برسد.

خرید شیشه رومیزی شفاف

انواع شیشه رومیزی شفاف

شیشه میز شفاف از آن دسته محصولاتی است که در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به زیبایی که دارد، فضای داخلی پروژه‌های ساختمانی را با جذابیت دوچندانی همراه می‌کند. مدل‌های مختلفی از این محصول در مجموعه شیکو ساخته می‌شود که عبارتند از:

شیشه رومیزی شفاف نهارخوری

تزئین میز نهار خوری یکی از دغدغه‌هایی است که اکثر بانوان خانه‌دار با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. شیشه میز شفاف یک انتخاب مناسب برای پوشش و محافظت از انواع میز‌های نهارخوری به شمار می‌رود که برای ساخت آن از شیشه‌های ۸ میل الی ۱۵ میل استفاده می‌شود.

نمونه کار شیشه رومیزی شفاف مستطیلی

شیشه رومیزی شفاف اداری

این محصول در انواع مختلفی تولید می‌شود که هر کدام دارای ابعاد متفاوتی هستند، مثلا شیشه میز کنفرانس طولی بیش از ۲ متر دارد که برای ساخت آن از شیشه‌هایی با قطر ۱۰ الی ۲۰ میل استفاده می‌شود. شیشه رومیزی اداری را باید جزء کالاهایی محسوب کرد که فضای داخلی شرکت و سازمان‌ها را به یک محیط رسمی و حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

شیشه رومیزی شفاف گرد

شیشه رومیزی گرد با توجه به ظاهر خاصی که دارد در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای ساخت شیشه میز‌های گردی که کمتر از ۱۲۰ سانت طول دارند، از روش دستی استفاده می‌شود ولی آن دسته از شیشه‌هایی که طول آنها بیش از ۱۲۰ سانتیمتر است با استفاده از دستگاه مخصوص تولید می‌شوند.

شیشه رومیزی شفاف گرد

شیشه رومیزی شفاف جزیره

با توجه به شکل و شمایل جذابی که شیشه میز جزیره دارد، بیشتر در پروژه‌های لوکس کاربرد دارد. از شیشه‌های ۱۵ الی ۲۰ میلی برای ساخت این محصول استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی شفاف سکوریت

اگر به دنبال این هستید تا برای محافظت و پوشش از میز‌های مسکونی و اداری از یک شیشه‌ی مقاوم استفاده کنید، شیشه رومیزی سکوریت بهترین انتخاب ممکن است. این محصول از استحکام بالایی برخوردار است و میز را در برابر هر گونه ضربه و فشاری ایمن می‌سازد.

شیشه رومیزی شفاف عسلی

میز جلو مبلی از آن دسته کالاهایی است که امروزه در تمامی منازل مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای تزئین و زیبایی این آن می‌توانید از شیشه میر شفاف عسلی استفاده کنید. به صورت کلی برای ساخت این محصول از شیشه‌های ۶ میل و ۸ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی شفاف عسلی

شیشه رومیزی شفاف طرح دار

مجموعه شیکو برای ساخت شیشه میز شفاف طرح دار از دستگاه‌های پیشرفته‌ی سندبلاست و چاپ استفاده می‌‌کند، امکان ایجاد هر نوع طرح پیشنهادی مشتری بر روی این محصول وجود دارد.

فرآیند اجرا و نصب شیشه رومیزی شفاف در مجموعه شیکو

تمامی مراحل ساخت و اجرای شیشه میز شفاف باید به صورت مرتب و پشت سر هم سپری شوند تا این فرآیند با موفقیت صورت گیرد، در ادامه به بررسی این پروسه می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان شیکو

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه به محل نصب محصول

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی شفاف توسط استادکاران توانمند شیکو

مرحله پنجم: نصب شیشه میز با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مراحل خرید شیشه رومیزی شفاف

سخن پایانی

شیشه رومیزی شفاف یک گزینه مناسب است برای تزئین و پوشش سطح خارجی میز‌های مسکونی، تجاری و اداری. مجموعه شیکو آمادگی این را دارد تا انواع شیشه میز را با نازلترین قیمت و کیفیت ساخت عالی، به مشتریان عرضه کند.