انواع شیشه رومیزی کنفرانس

با توجه به اینکه درجاهای گوناگونی از شیشه میز کنفرانس استفاده می‌شود این محصول در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که شامل:

شیشه رومیزی کنفرانس رنگی

شیشه میز کنفرانس رنگی یکی از محصولات جذاب و پرطرفداری است که از آن در بخش‌های مختلفی از فضاهای اداری استفاده می‌شود. این شیشه به دو دسته‌ی لاکوبل و ساده تقسیم می‌شود که شیشه میز لاکوبل به شیشه‌های رنگی یک رو نما گفته می‌شود در صورتی که شیشه میز ساده همان شیشه رنگی دو رو نما است.

شیشه رومیزی کنفرانس با رنگ های منتوع

شیشه رومیزی کنفرانس کریستال

برای ساخت این محصول از سه مدل شیشه سوپر کلیر، فلوت و کریستال استفاده می‌شود، اگر به دنبال یک شیشه میز کنفرانس جذاب و شفاف هستید شیشه کریستال بهترین انتخاب است.

شیشه رومیزی کنفرانس کریستال

شیشه رومیزی کنفرانس مات

شیشه میز مات یک انتخاب هوشمندانه برای میزهای کنفرانس است که به دو دسته ساتینا و سند بلاست تقسیم می‌شود و دست شما را برای ایجاد طرح و مدل بر روی شیشه باز می‌گذارد، شیشه میز سند بلاست قابلیت طرح دار شدن دارد در صورتی که شیشه میز ساتینا بدون طرح و ساده است.

شیشه رومیزی کنفرانس اسید کاری شده

اگر تمایل دارید تا از شیشه‌ی جذاب و طرح دار برای میز کنفرانس محل کار خود استفاده کنید، شیشه میز اسید کاری شده بهترین انتخاب است که برای ساخت این محصول با استفاده از دستگاه کاتر پلاتر اسید مخصوصی بر روی سطح شیشه پاشیده می‌شود.

شیشه رومیزی کنفرانس اکریلیک

به جرات می‌توان گفت که این مدل از شیشه میز یک اثر هنری زیبا محسوب می‌شود که برای ساخت آن با استفاده از قلم نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا را بر روی شیشه ایجاد می‌کنند، این شیشه بیشتر در پروژهای لوکس و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیشه رومیزی کنفرانس طرح دار

شیشه میز طرح دار از این بابت هائز اهمیت است که می‌توان هر نوع طرحی را بر روی آن ایجاد کرد که این موضوع باعث می‌شود تا یک تبلیغات گسترده و کم هزینه بر روی شیشه انجام شود، این محصول به دو صورت سند بلاست و طرح دار ساخته می‌شود.

شیشه رومیزی کنفرانس گرد

یکی از محصولات جذاب تولید شده در مجموعه شیکو شیشه رومیزی کنفرانسی گرد است که برای تولید این محصول از دستگاه MASTER و CNC استفاده می‌شود و قطر شیشه‌ی آن ۱۲ میل، ۱۶ میل و ۲۰ میل است.

شیشه رومیزی کنفرانس گرد

شیشه رومیزی کنفرانس شفاف

اگر به دنبال یک شیسه میز با درجه کیفی بالایی هستید، رومیزی کنفرانسی شفاف انتخاب مناسبی است. این محصول به سه دسته تقسیم می‌شود که شامل شیشه فلوت، کریستال و سوپر کلیر است.

شیشه رومیزی کنفرانس حکاکی شده

روش ساخت این شیشه میز به این شکل است که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح‌های مختلف بر روی شیشه حکاکی می‌شود، مثلا امکان ایجاد لگوی و نوشته بر روی این محصول وجود دارد.

قیمت شیشه رومیزی کنفرانس

با توجه به ابعاد و مدل میز کنفرانس قیمت این محصول با نوسان همراه است همچنین متریال‌های مهم دیگری که در قیمت‌گذاری این محصول تاثیر دارند شامل جنس و کیفیت ساخت، الگو پیشنهادی و میزان حجم پروژه است. توجه داشته باشید که مجموعه شیکو شیشه رومیزی کنفرانس را با نازلترین نرخ بازار به مشتریان عزیز عرضه می‌کند.

قیمت شیشه رومیزی کنفرانس

خرید شیشه رومیزی کنفرانس

شیشه میز کنفرانس جذابیت خاصی به محیط اداری می‌دهد و نمای زیبایی را برای سالن کنفرانس فراهم می‌سازد. برای تهیه این محصول می‌توانید به صورت آنلاین و غیره حضوری اقدام کنید. خرید شیشه رومیزی کنفرانس به این شکل است که شما با کارشناسان مجموعه شیکو تماس می‌گیرید و بعد از اینکه شیشه‌ی مورد نظر را انتخاب کردید این محصول در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سفارش شیشه رومیزی کنفرانس

برای سفارش این محصول می‌توانید با شیکو تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه اقدام به ثبت درخواست شما کنند. درخواست محصول به این شکل است که مشتری با کارشناسان شیکو تماس برقرار می‌کند سپس این کارشناسان با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که مشتری دارد شیشه رومیزی کنفرانس مورد نظر را به او پیشنهاد می‌دهند، هدف اصلی که در این مرحله اولویت دارد انتخاب هوشمندانه شیشه میز توسط مشتری است.

سفارش شیشه رومیزی اتاق کنفرانس

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی کنفرانس در مجموعه شیکو

برای آشنایی بیشتر با این پروسه در ادامه با ما همراه باشید:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط کارشناسان مجموعه

مرحله دوم: بازدید کارشناسان شیکو از محل نصب شیشه رومیزی؛ این مرحله به این خاطر است تا اگر هر گونه ایراد و اختلالی در مکان مورد نظر وجود داشته باشد توسط متخصصان این مجموعه برطرف می‌شود

مرحله سوم: ثبت سفارش شیشه میز؛ درخواست مشتری با توجه به سلیقه و نیاز او توسط کارشناسان شیکو درج می‌شود

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی کنفرانس توسط تیم فنی شیکو؛ این محصول با کیفیت بالایی تولید شده و تمامی استانداردهای لازم در آن رعایت می‌شود

مرحله پنجم: نصب محصول توسط تیم نصاب شیکو در مکان مورد نظر مشتری

مراحل خرید شیشه رومیزی کنفرانس

سخن پایانی

شیشه رومیزی کنفرانس یکی از محصولات مقاوم و با کیفیت مجموعه شیکو است که از آن برای تزئین و پوشش سطوح میزها اداری، میز منشی و میز مدیریت استفاده می‌شود. این محصول زیبایی خیره کننده‌ای دارد و سبب می‌شود تا دکور داخلی محیط‌های اداری با تغییرات مثبت زیادی همراه شود.