شیشه میز اداری در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود که شامل شیشه گرد، رنگی، طرح دار، مات و… است. روش تولید آن به این شکل است که ابتدا با استفاده از الگوهای مخصوص اندازه میز گرفته می‌شود سپس شیشه رومیزی مورد نظر با قطر و ابعاد مشخص برش داده شده و در مرحله آخر لبه‌های این محصول با استفاده از دستگاه‌های دیاموند، لول زنی و مستر ابزار زده می‌شود. مجموعه شیکو با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی و متدهای روز شیشه رومیزی مدیریتی را با بالاترین سطح کیفی به بازارعرضه می‌کند.

معرفی شیشه رومیزی اداری

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه رومیزی اداری

به صورت کلی قطر، ابعاد، جنس، مدل، الگو و میزان حجم پروژه از موارد مهمی هستند که تاثیر زیادی در قیمت شیشه میز اداری دارند. لازم نیست که هیچ گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید زیرا مجموعه شیکو با نازلترین قیمت این محصول را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

قیمت شیشه رومیزی اداری

خرید شیشه رومیزی اداری

تهیه شیشه میز مدیریتی یک فرآیند ساده و راحت است که تمامی افراد به راحتی قادر هستند در کمترین زمان ممکن آن  را انجام دهند، در واقع خرید این محصول به این صورت است که شما با کارشناسان شیکو تماس می‌گیرد سپس با توجه به سلیقه و نیازی که دارید شیشه میز مورد نظر را انتخاب کرده و در کمترین زمان آن را درب منزل تحویل می‌گیرید. توجه داشته باشید که اگربه دنبال طرح خاصی از شیشه هستید و میزان حجم پروژه شما زیاد است امکان دارد که برای ساخت آن چند روز زمان نیاز باشد.

انواع شیشه رومیزی اداری

با توجه به اینکه سلیقه افراد با یکدیگر فرق دارد مجموعه شیکو شیشه رومیزی‌های اداری را در مدل‌های مختلفی تولید می‌کند که شامل:

شیشه رومیزی اداری جلومبلی

از میز عسلی در اتاق انتظار و لابی بسیاری از ادارات استفاده می‌شود به همین منظور شیشه رومیزی جلومبلی زیبایی دوچندانی به این میز می‌بخشد و باعث می‌شود تا افراد را جذب خود کند همچنین برای ساخت این محصول از شیشه‌های ۱۰ میل، چاپی و سند بلاست استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی اداری برای جلو مبل

شیشه رومیزی حکاکی شده

از دیگر شیشه های رومیزی که در مجموعه شیکو تولید می‌شود شیشه‌ میز حکاکی شده است که برای ساخت آن با استفاده از دستگاه Engraving طرح دو بعدی به صورت اتوماتیک بر روی شیشه ایجاد می‌شود.

شیشه رومیزی اداری کنفرانس

با توجه به اینکه از میز همایش در بیشتر جلسات اداری استفاده می‌شود و احتمال وارد شدن صدمه به آن بالا است، شیشه‌ رومیزی کنفرانس بهترین انتخاب برای محافظت از این میز است. شیشه‌های ۱۰ میل، ۱۵ میل و ۲۰ میل سکوریت انتخاب مناسبی برای ساخت این محصول می‌باشند.

شیشه رومیزی اداری در اتاق کنفرانس

شیشه رومیزی اداری شفاف

شیشه میز مدیریتی دارای زیبایی و درخشندگی بالایی است و در ادارات دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این محصول به سه دسته‌ی کریستال، فلوت و کلیر تقسیم می‌شود.

شیشه رومیزی اداری سه بعدی

روش ساخت این مدل از شیشه رومیزی به این شکل است که با استفاده از دستگاه چاپ طرح‌های مختلف سه بعدی بر روی شیشه ایجاد می‌شود. توجه داشته باشید که اگر طرح خاصی مد نظر دارید امکان پیاده سازی آن بر روی این شیشه میز وجود دارد.

شیشه رومیزی اداری اسید کاری شده

یک مدل خاص از شیشه رومیزی است که سطح شیشه با استفاده از دستگاه کاترپلاتر و پمپ فشار قوی اسید کاری می‌شود.

شیشه رومیزی اداری گرد

شیشه رومیزی گرد یکی از محصولات پرطرفداری است که در بیشتر ادارات از آن استفاده می‌شود. از دیدگاه معماران شکل دایره نماد اتحاد و دور هم بودن است به همین دلیل استفاده از شیشه میز گرد احساس خوبی به مراجعه کنندگان اماکن اداری انتقال می‌دهد، برای ساخت آن از دستگاه MASTER و CNC استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی اداری مدل دایره ای

شیشه رومیزی اداری طرح دار

سازمان‌‌ها و اداراتی که تمایل دارند بر روی شیشه رومیزی لگوی مورد نظر آنها ایجاد شود می‌توانند از این محصول استفاده کنند، اجرای طرح بر روی شیشه‌ میز سبب می‌شود تبلیغات هدفمندی  برای شرکت و اداره صورت گیرد. مجموعه شیکو با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه‌ها طرح‌های مورد نظر شما را بر روی شیشه پیاده سازی می‌کند.

شیشه رومیزی اداری رنگی

تنوع رنگی تاثیر زیادی در جذابیت چیدمان اداری دارد و با توجه به این موضوع  رنگ میز باید متناسب با شیشه مورد نظر آن انتخاب شود. مثلا  برای میز کنفرانسی که رنگ آن قهو‌ه‌ای است باید از شیشه میز دودی استفاده شود. شیشه میز اداری رنگی شامل رنگ‌های دودی، شامپاینی، آبی، مشکی و… است.

شیشه رومیزی اداری با رنگ های متنوع

شیشه رومیزی اداری مات

از دیگر شیشه‌های رومیزی اداری تولید شده در مجموعه شیکو، شیشه میز مات است که این محصول به دو روش سندبلاست و ساتینا ساخته می‌شود. شیشه ساتینا به صورت ساده تولید می‌شود در صورتی که شیشه سندبلاست دارای طرح می‌باشد.

شیشه رومیزی اداری لمینت

با توجه به اینکه در ساخت این محصول از دو عد شیشه با ابعاد یکسان و یک لایه PVB محافظتی استفاده می‌شود از مقاومت و استحکام زیادی در برابر هرگونه فشار و ضربه‌ای برخوردار است. شیشه رومیزی مدیریتی لمینت جذابیت و زیبایی خاصی دارد و یک انتخاب هوشمندانه برای اکثریت  ادرات محسوب می‌شود.

شیشه رومیزی اداری لمینت

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی اداری در مجموعه شیکو

برای آشنایی بیشتر با این پروسه در ادامه با ما همراه باشید:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام متخصصان فنی به محل نصب شیشه  در جهت برآورد و برسی دقیق پروژه

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول؛ این پروسه با توجه به مدل شیشه و حجم کار صورت می‌گیرد

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی اداری توسط تیم فنی مجموعه؛ این مرحله در بالاترین سطح کیفی و با استفاده از بهترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود

مرحله پنجم: نصب شیشه میز توسط نصابان با تجربه مجموعه شیکو در مکان مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد

مراحل خرید شیشه رومیزی اداری

سخن پایانی

محیط اداری یک مکان رسمی است که باید طراحی آن به صورت حرفه‌ای انجام شود، شیشه رومیزی مدیریتی یک محصول مدرن و جدید است که برای ایجاد تغییرات در چیدمان داخلی شرکت‌ها و سازمان‌ها انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.