عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه رومیزی طرح دار

شیشه رومیزی طرح دار را باید جزو آن دسته از محصولاتی به شمار آورد که استفاده از آن ظاهر میز و مبلمان را دچار تغییرات شگرفی می‌کند و باعث می‌شود تا نمای داخلی سازه رنگ و رخ تازه‌ای به خود گیرد. به صورت کلی قیمت شیشه میز طرح دار به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام در نوسان نرخ این محصول تاثیر گذار هستند، اما یک سری موارد مهم وجود دارند که باعث می‌شود تا قیمت آن متغیر باشد، این عوامل عبارتند از:

  • ضخامت و قطر شیشه
  • رنگ و مدل شیشه
  • الگوی استفاده شده در ساخت آن
  • ابعاد شیشه
  • جنس و کیفیت تولید
  • ابزار مورد استفاده دورتادور شیشه

سفارش شیشه میز طرح دار

ثبت درخواست شیشه‌ رومیزی طرح دار به این صورت است که مشتری با کارشناسان شیکو تماس می‌گیرد و نیاز خود را با این افراد با تجریه در میان می‌گذارد، سپس کارشناسان مجموعه با توجه به سلیقه و نیاز مشتری، بهترین و مناسب‌ترین محصول را به وی پیشنهاد می‌دهند. دقت داشته باشید که روند درج سفارش باید به صورت دقیق و حساب شده انجام شود تا مشتری بهترین انتخاب را داشته باشد. ما در مجموعه شیکو بر این باورکه برطرف‌سازی نیاز مشتری از اولویت‌های اصلی هر تجارتی محسوب می‌شود و برای پایبند بودن به آن، از تمامی توان خود استفاده می‌کنیم.

سفارش انواع شیشه رومیزی طرح دار

خرید شیشه رومیزی طرح دار

انتخاب شیشه میز مناسب باعث می‌شود تا رخ و نمای میزها زیباتر جلوه کرده و با توجه به مقاومت و استحکامی که این محصول دارد، به خوبی از مبلمان شما محافظت می‌کند. شیشه رومیزی طرح دار درست همان چیزی است که شما برای جذاب کردن دکور منزل و محل کار به آن نیاز دارید، زیرا تمامی پارامتر‌های لازم و استاندارد را دارد. برای تهیه و خرید این محصول لوکس، تنها کافیست با کارشناسان ما در مجموعه شیکو تماس حاصل کنید تا با نازلترین قیمت و بالاترین سطح کیفی، این کالا در محل مورد نظر شما نصب و به شما تحویل داده شود.

انواع شیشه رومیزی طرح دار

مجموعه شیکو شیشه‌های رومیزی طرح دار را در مدل‌های مختلفی تولید می‌کند تا به خوبی پاسخگوی خواسته‌های مشتریان باشد، انواع این محصول عبارتند از:

شیشه رومیزی طرح دار جلو مبلی

با توجه به اینکه بسیاری از میزهای جلومبلی  دارای طرح و مدل هستند، استفاده از شیشه میز طرح دار انتخاب مناسبی برای تزئین و استحکام این مدل میزها محسوب می‌شود، برای ساخت  این محصول از شیشه‌های ۶ میل استفاده می‌شود.

خرید شیشه رومیزی طرح دار

شیشه رومیزی طرح دار تلویزیون

یکی دیگر از محصولات جذاب تولید شده در مجموعه شیکو، شیشه میز طرح دار تلویزیونی است. با توجه به اینکه امکان ایجاد الگوهای مختلفی بر روی این محصول وجود دارد، جلوه خاصی را در چیدمان منزل ایجاد می‌کند که برای ساخت  آن از شیشه‌های با قطر ۱۲ میل، ۱۵ میل و ۲۰ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی طرح دار آشپزخانه

اگر به دنبال این هستید تا برای میز آشپزخانه یک شیشه جذاب و زیبا تهیه کنید، شیشه رومیزی طرح دار آشپزخانه بهترین گزینه است. بر روی این محصول طرح‌های مختلفی مانند عکس سبزیجات و میوه‌جات ایجاد می‌شود که باعث می‌شود یک فضای مدرن را تجربه کنید.

شیشه رومیزی طرح دار اسید کاری شده

به جرات می‌توان گفت که شیشه رومیزی اسیدکاری شده یکی از زیباترین محصولاتی است که با استفاده از آن، میز یک نمای خیره‌کننده‌ به خود می‌گیرد. روش ساخت این محصول اینگونه است که اسید مخصوص با استفاده پمپ فشار قوی بر روی شیشه پاشیده می‌شود و یک طرح بی‌نظیر را ایجاد می‌کند.

شیشه رومیزی طرح دار لمینت

اگر به دنبال یک شیشه میز مقاوم و با استحکام هستید، شیشه رومیزی طرح دار لمینت انتخاب مناسبی است. روش ساخت آن به این شکل است که ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان تولید شده و سپس یک لایه PVB لابه‌لای این شیشه‌ها قرار داده می‌شود تا مقاومتشان بالا رود. این محصول برای تزئین میز‌های نهار خوری بزرگ و میز‌های کنفرانس گزینه مناسبی است زیرا اگر به هر دلیلی شکسته شود با توجه به ساختاری که دارد، ذرات آن از هم جدا نمی‌شود.

شیشه رومیزی طرح دار لمینت

شیشه رومیزی طرح دار جزیره

این محصول مدرن از جذابیت خاصی برخوردار است که برای ساخت آن از شیشه‌های لاکوبل مشکی و سفید استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی طرح دار نهار خوری

این محصول یکی از بزرگترین مدل‌های شیشه میز محسوب می‌شود که برای محافظت از انواع میز‌های غذاخوری کاربرد دارد. برای ساخت آن از دستگاه‌های MASTERR و CNC استفاده می‌شود، قطر شیشه مورد استفاده برای تولید آن باید کمتر از ۸ میل نباشد.

شیشه رومیزی طرح دار اداری

شیشه میز طرح دار گزینه مناسبی برای استفاده در ادارات و سازمان‌ها محسوب می‌شود و این اماکن را به یک محیط رسمی تبدیل می‌کند. از این محصول می‌توان برای تزئین میزهای اداری، کنفرانس، کامپیوتر و منشی استفاده کرد. از شیشه‌هایی با قطر ۸ میل، ۱۰ میل، ۱۵ میل و ۲۰ میل برای ساخت آن استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی طرح دار کریستال

استفاده از شیشه کریستال برای تولید رومیزی طرح دار، یک نمای شیک برای میز به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود تا جذابیت میز تا حد زیادی افزایش یابد. برای ساخت این محصول از شیشه‌هایی با ضخامت مختلفی استفاده می‌شود که در این بین شیشه ۱۰ میل بیشترین کاربرد را دارد.

شیشه رومیزی طرح دار گرد

از دیگر محصولات پرطرفداری که در مجموعه شیکو ساخته می‌شود و هر روز خواهان بیشتری دارد، شیشه رومیزی طرح دار گرد است. برای ساخت این محصول از ۲ روش دستی و اتوماتیک استفاده می‌شود، شیشه‌هایی که قطری کمتر از ۱۲۰ سانتیمتر دارند به صورت دستی و شیشه‌هایی که قطر آنها بیش از ۱۲۰ سانت است، به صورت اتوماتیک برش داده می‌شوند.

شیشه رومیزی طرح دار دایره ای

شیشه رومیزی طرح دار رنگی

با توجه به تنوع این محصول، امکان استفاده از آن برای تزئین انواع میزها وجود دارد و یک ظاهر شیک و مدرن را در چیدمان داخلی سازه ایجاد می‌کند. به عنوان مثال اگر شما یک میز قهوای رنگ دارید ، بهتر است از شیشه میز برنزی برای محافظت از آن استفاده کنید.

فرآیند طراحی و ساخت شیشه‌ رومیزی طرح دار در مجموعه شیکو

پروسه ساخت و نصب شیشه میز طرح دار از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار است و اگر به هر دلیلی در این روند مشکلی ایجاد شود، از کیفیت کار تا حد زیادی کم می‌شود، ادامه به بررسی این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: کارشناسان مجموعه شیکو به دقت مشتری را نیاز سنجی می‌کنند

مرحله دوم: اعزام کارشناسان شیکو به محل نصب شیشه رومیزی طرح دار

مرحله سوم: ثبت سفارش  محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه میز طرح دار توسط استادکاران زبردست

مرحله پنجم: نصب محصول در مکان مورد نظر مشتری

مراحل خرید شیشه رومیزی طرح دار

سخن پایانی

شیشه رومیزی طرح دار یک کالای لوکس است که از آن برای محافظت و جذاب کردن انواع میز‌های اداری، مسکونی و شرکتی استفاده می‌شود. اگر چناچه قصد سفارش و خرید این محصول را دارید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.