انواع شیشه رومیزی گرد

شیشه میز گرد در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که شامل:

شیشه رومیزی گرد جلومبلی

شیشه میز گرد جلومبلی یکی از محصولات جذابی است که از آن برای تزئین میز‌های پذیرای استفاده می‌شود. با توجه به ابعاد نسبتا کوچک میز جلومبلی، از شیشه‌های ۸ میل برای تولید آن استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی گرد مناسب جلو مبلی

شیشه رومیزی گرد کریستال

اگر به دنبال یک شیشه میز شفاف برای دکور داخلی منزل خودتان هستید شیشه رومیزی گرد کریستال بهترین انتخاب برای شماست، این محصول به سه دسته سوپر کلیر، کریستال و فلوت تقسیم می‌شود.

شیشه رومیزی گرد طرح دار

در مجموعه شیکو با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ، امکان ایجاد طرح‌های مختلف به صورت مات و رنگی بر روی شیشه میز گرد وجود دارد.

شیشه رومیزی گرد مات

این محصول به دو صورت سندبلاست و ساتینا تولید می‌شود که شباهت زیادی با یکدیگر دارند، شیشه میز ساتینا به صورت ساده ساخته می‌شود در صورتی که شیشه سندبلاست قابلیت طرح دار شدن دارد.

شیشه رومیزی گرد نهارخوری

شیشه میز نهار خوری گرد از آن دسته محصولاتی  است که در تمامی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد و زیبایی خاصی به چیدمان داخلی  می‌بخشد. با توجه به اینکه شیشه میز نهارخوری در معرض ضربه و فشار قرار دارد برای ساخت آن از شیشه‌های ۸ میل، ۱۲میل، ۱۶میل و ۲۰ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی گرد مناسب نهارخوری

شیشه رومیزی گرد رنگی

رنگ‌ها تاثیر زیادی در زیبایی محیط خانه دارند، از همین رو شیشه میز گرد رنگی یک انتخاب هوشمندانه برای تزئین و جذابیت میزهای منازل محسوب می‌شود. این محصول قابلیت ست شدن با محیط اطراف را دارد مثلا اگر شما یک میز غذاخوری کرم داشته باشید باید از شیشه میز برنزی برای محافظت از سطح خارجی آن استفاده کنید.

شیشه رومیزی گرد آشپزخانه

امروزه چیدمان درست فضای آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است و هر چقدر این مهم به شکل بهتری پیاده‌سازی شود، محیط آشپزخانه را جذاب‌تر می‌کند. شیشه رومیزی گرد آشپزخانه دارای زیبایی خاصی است که باعث می‌شود تا یک نمای مدرن و شیک در محیط خانه به وجود آورد.

شیشه رومیزی گرد حکاکی شده

روش ساخت این محصول به این شکل است  که با استفاده  از دستگاه هوشمند مستر طرح‌های مختلفی بر روی شیشه کنده کاری (تراشیده) می‌شود، ما در مجموعه شیکو امکان ایجاد هر گونه طرح پیشنهادی شما را بر روی شیشه فراهم می‌کنیم.

شیشه رومیزی گرد سکوریت

به جرات می‌توان گفت که این شیشه میز با توجه به استحکامی که دارد، در برابر هر گونه فشار و ضربه‌ای از مقاومت زیادی برخوردار است و اگر به هر دلیلی شکسته شود به صورت پودر در آمده  و هیچ گونه تهدیدی برای افراد محسوب نمی‌شود.

شیشه رومیزی گرد نشکن

قیمت شیشه رومیزی گرد

میز شیشه گرد یک انتخاب مناسب برای تزئین و زیبایی مبلمان داخلی خانه و محل کار است که از آن در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود. مجموعه شیکو با تجربه چندین ساله‌ در زمینه تولید شیشه میز این محصول را با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافیست با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید.

خرید شیشه رومیزی گرد

شیشه میز گرد را باید جزوء آن دسته محصولاتی به شما آورد که با توجه به ظاهر جذابش از طرفداران زیادی برخوردار است و افراد زیادی تمایل دارند از آن برای تزئین و نمای مبلمان خود استفاده کنند. پروسه تهیه شیشه میز گرد در شیکو به این صورت است که ابتدا مشتری  با کارشناسان مجموعه تماس می‌گیرد سپس با توجه به نیاز مشتری بهترین محصول به  وی پیشنهاد داده  می‌شود، بعد از طی کردن این پروسه در مدت زمان کمی شیشه میز گرد مورد نظر درب منزل به  مشتری ارائه می‌شود.

سفارش و خرید شیشه رومیزی گرد

سفارش شیشه رومیزی گرد

یکی از راحترین کارهایی که شما برای تهیه و خرید شیشه میز گرد در مجموعه شیکو با آن روبرو هستید، سفارش آن است. برای ثبت درخواست این محصول ابتدا باید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا به دقت نیاز و خواسته شما را مورد برسی قرار دهند و به صورت موفقیت آمیزی سفارش شما را به ثبت برسانند. توجه داشته باشید که این پروسه به منظور این است تا شما انتخاب هدفمندی داشته باشید و شیشه میزی متناسب با نیازتان دریافت کنید.

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی  گرد در مجموعه شیکو

اگر دوست دارید تا با روند ساخت، خرید و نصب شیشه میز گرد در مجموعه شیکو آشنا شوید کافیست در ادامه با ما همراه باشید:

در مرحله اول مشتری توسط مشاوران مجموعه نیاز سنجی می‌شود

در مرحله دوم کارشناسان شیکو سفارش او را به ثبت می‌رسانند

در مرحله سوم متخصصان و کارشناسان مجموعه جهت برسی و بازدید به محل نصب شیشه میز اعزام می‌شوند

در مرحله چهارم محصول مد نظر مشتری توسط استادکاران با تجربه  در کارگاه شیکو ساخته می‌شود

در مرحله پنجم نصابان با تجربه اقدام  به نصب شیشه میز گرد در مکان مورد نظر می‌کنند

مراحل سفارش شیشه رومیزی گرد

سخن پایانی

شیشه رومیزی گرد یکی از محصولات جذابی است که برای زیبایی نما و محافظت از سطح خارجی میزهای منازل و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال این هستید تا با صرف هزینه مناسبی مبلمان و دکور داخلی مکان‌های مختلف را با تغییرات چشمگیری همراه کنید، استفاده از شیشه میز گرد یک انتخاب هدفمند است.