قیمت‌ شیشه رومیزی در کرج چقدر است؟

به صورت کلی قیمت شیشه رومیزی در کرج به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام در کاهش و افزایش نرخ این محصول تاثیرگذار هستند. برای تعیین قیمت این کالا، یک سری عوامل در نظر گرفته می‌شوند که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم:

  • جنس و کیفیت ساخت شیشه
  • مدل و طرح
  • الگوی پیشنهادی مشتری
  • حجم پروژه
  • میزان سختی و راحتی نصب
  • قطر
  • حمل و نقل
  • ابعاد و اندازه

لازم نیست هیچ گونه نگرانی بابت نرخ شیشه میز داشته باشید، زیرا ما در مجموعه شیکو این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت ساخت عالی، به مشتریان ارائه می‌دهیم.

قیمت شیشه رومیزی در کرج

سفارش شیشه رومیزی در کرج

برای سفارش شیشه رومیزی در کرج، تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و نیاز خودتان را با این مشاوران در میان بگذارید تا یک انتخاب هدفمند را تجربه کنید. روند ثبت سفارش شیشه میز به این شکل است که طی یک تماس تلفنی بین مشتری و متخصصان شیکو، به دقت نیاز وی مورد بررسی می‌گیرد تا محصولی با کیفیت و متناسب با نیازش، به او ارائه شود.

خرید شیشه رومیزی در کرج

مشتریان عزیز با خرید شیشه رومیزی در کرج، این امکان برای شما فراهم است تا از مزایایی که این محصول به همراه دارد بهرمند شوید و با صرف هزینه‌‌ای مناسب، دکوراسیون و چیدمان منزل شما دچار تغییرات شگفت‌انگیزی می‌شود. ما در مجموعه شیکو تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا شما با یک مبلغ مناسب و مقرون به صرفه، شیشه میزی متناسب با نیاز و سلیقه‌ خودتان تهیه کنید.

خرید شیشه رومیزی در کرج

نحوه‌ ارسال شیشه رومیزی به کرج

بعد از اینکه مشتری شیشه میز مورد نظر خود را از مجموعه شیکو سفارش داد و خرید با موفقیت به ثبت رسید، حالا نوبت ارسال این محصول می‌باشد. این کالا به دو روش برای شما ارسال می‌گردد.

روش اول برای آن دسته از شیشه میزهایی می‌باشد که دارای حجم کمی هستند و این محصول برای مشتری پست می‌شود. مثلا یک شیشه رومیزی عسلی، شیشه میز پذیرایی.

روش دوم مخصوص پروژه‌هایی با حجم و تعداد زیاد است که تیم فنی مجموعه وظیفه‌ی حمل و نقل آن را برعهده دارد تا مشکلی در زمان جابه‌جایی محصول رخ ندهد. همچنین کارشناسان ما جهت بررسی و برآوردهای لازم، از محل نصب شیشه میز بازدید می‌کنند تا شرایط را هموار سازند. هزینه ارسال و نصب کالا به عهده مشتریان محترم است که طی یک تماس تلفنی بین مشتری و متخصصان شیکو، این موارد بررسی می‌شوند.

سفارش و ارسال شیشه رومیزی در کرج

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی در کرج

تمامی مراحل طراحی، ساخت و نصب شیشه میز باید به صورت دقیقی انجام شود تا هیچ گونه مشکلی در این فرآیند رخ ندهد، در ادامه به بررسی این پروسه می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام تیم فنی جهت بازدید و بررسی از مکان نصب محصول در صورت نیاز

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی توسط استادکاران با تجربه در کارگاه شیکو

مرحله پنجم: ارسال شیشه میز به سایر نقاط کرج و حومه؛ نصب محصول در صورت لازم توسط نصابان مجموعه انجام می‌شود.

سخن پایانی

با توجه به اینکه تمامی وسایل منزل و محل کار نیاز به نگهداری دارند، از میزها باید به صورت درست و اصولی مراقبت شود که بهترین محافظ برای آنها، شیشه رومیزی است. مجموعه شیکو با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی‌ها و استفاده از نیروهای فنی و متخصص، انواع شیشه رومیزی را با قیمت مناسبی به مشتریانی که در استان البرز سکونت دارند، ارائه می‌دهد.