عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه رومیزی در شیراز

قیمت شیشه میز از موضوعات مهمی است که تاثیر زیادی در فروش این محصول دارد زیرا هر چقدر مبلغ آن بیشتر باشد، مشتریان کمتری از آن استفاده می‌کنند و هر چقدر قیمت این کالا مناسب و بهینه‌تر باشد، فروش آن بیشتر خواهد بود. در ادامه به بررسی عوامل مهمی که باعث کاهش و افزایش قیمت شیشه میز می‌شوند، می‌پردازیم:

  • قطر شیشه
  • ابعاد
  • الگوی پیشنهادی
  • طرح و مدل
  • هزینه ارسال
  • سختی و راحتی نصب
  • حجم پروژه

قیمت شیشه رومیزی در تهران

هزینه ارسال شیشه رومیزی به شیراز چقدر است؟

هزینه ارسال شیشه رومیزی به شیراز، نرخ ثابتی ندارد و بستگی به حجم پروژه‌ و مدل حمل و نقل آن دارد. به عنوان مثال هزینه‌ی ارسال یک شیشه میز نهارخوری، بیشتر از شیشه‌ میز عسلی است. اکثر این محصولات با استفاده از پیک برای مشتریان فرستاده می‌شود و در برخی مواقع که حجم پروژه زیاد است، تیم پشتیبانی مجموعه خود وظیفه‌ی حمل بار را برعهده دارد تا این کالا با ایمنی بالایی به دست مشتری برسد. هزینه نصب و ارسال شیشه میز به عهده شما می‌باشد.

سفارش شیشه رومیزی در شیراز

سفارش شیشه میز از این بابت اهمیت دارد که مشاوران ما با سلیقه و خواسته شما بیشتر آشنا می‌شوند و متناسب با نیازی که دارید، محصول مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهند. روند ثبت سفارش شیشه میز به این شکل است که ابتدا مشتری با کارشناسان شیکو تماس می‌گیرد، سپس این متخصصان به دقت خواسته او را بررسی کرده و محصولی با کیفیت را در اختیارش قرار می‌دهند.

سفارش شیشه رومیزی در تهران

خرید شیشه رومیزی در شیراز

برای خرید شیشه رومیزی در شیراز، تنها کافیست با کارشناسان شیکو تماس حاصل کنید تا این کالا در کمترین زمان و به راحتی، درب منزل به شما تحویل داده شود. با خرید  این محصول مبلمان منزل شما نمای جذابی را به خود می‌گیرد و فضای ساختمان روشن‌تر جلوه می‌کند. شیشه میز در طرح‌های مختلفی ساخته می‌شود که به مشتریان امکان استفاده از آن را در بخشی گوناگونی از منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری می‌دهد.

فرآیند اجرای شیشه رومیزی در شیراز

تمامی مراحل طراحی و ساخت شیشه‌ رومیزی باید منظم و به صورت پشت سر هم انجام شود تا هیچ گونه مشکلی در روند آن ایجاد نشود، در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارشناسان شیکو با مشتری

مرحله دوم: اعزام کارشناسان ما به مکان نصب محصول جهت برسی و برآورده‌های لازم

مرحله سوم: ثبت سفارش شیشه رومیزی

مرحله چهارم: تولید این محصول با در نظر گرفتن تمامی استاندارهای بین‌المللی در مجموعه شیکو

مرحله پنجم: ارسال شیشه میز به سایر نقاط شیراز و شهرهای همجوار

مراحل خرید شیشه رومیزی در تهران

سخن پایانی

مشتریانی که در استان شیراز و حومه ساکن هستند، برای خرید و سفارش شیشه میز می‌توانند با مشاوران مجموعه شیکو تماس حاصل کنند و محصول پیشنهادی خود را در کمترین زمان، درب منزل تحویل بگیرند.