عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریت رومیزی

لازم نیست هیچ گونه نگرانی بابت قیمت این محصول داشته باشید زیرا مجموعه شیکو با نازلترین نرخ شیشه میز سکوریت را به شما عرضه می‌کند، برای اینکه با عوامل مرتبط با نوسان قیمتی این شیشه بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید:

  • ابعاد
  • قطر شیشه
  • الگوی مورد استفاده
  • طرح و مدل
  • جنس
  • میزان حجم پروژه

قیمت شیشه سکوریت رومیزی

خرید شیشه سکوریت رومیزی

تهیه شیشه میز نشکن یکی از موضوعات مهمی است که باید توجه زیادی به آن داشت زیرا اگر این محصول را از یک مرکز نامعتبر خریداری کنید امکان دارد با قیمت گزافی شیشه میز را به شما ارائه دهند، همچنین استفاده از مواد بی‌کیفیت در ساخت شیشه نشکن از دیگر ترفنده‌های گول زننده‌ی مراکز غیر مجاز ارائه دهنده  این محصول  تلقی می‌شود. برای خرید شیشه رومیزی سکوریت تنها کافیست با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرد تا با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید در کمترین زمان ممکن این محصول درب منزل به شما تحویل داده شود همچنین امکان خرید آنلاین و غیره حضوری در این مجموعه وجود دارد.

سفارش شیشه سکوریت رومیزی

با توجه به اینکه شیشه‌ میز سکوریت با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه شیکو تولید می‌شود، سفارش این محصول کار ساده‌ای است که برای انجام این پروسه تنها کافیست با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کنید تا به بهترین شکل شما را در این راستا راهنمایی کنند.

خرید و سفارش شیشه سکوریت رومیزی

انواع شیشه سکوریت رومیزی

شیشه میز نشکن در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود که شامل:

شیشه سکوریت رومیزی کریستال

شیشه میز کریستال از شفافیت و جذابیت زیادی برخوردار است به همین دلیل طرفدارن زیادی دارد. این محصول به سه دسته کریستال، فلوت و سوپر کلیر تقسیم می‌شود که شیشه میزی کریستال انتخاب مناسبی برای تزئین و محافظت از سطح میز‌های پذیزایی محسوب می‌شود.

شیشه سکوریت رومیزی جلومبلی

یکی از میزهای مرسومی که در اکثر منازل وجود دارد، جلومبلی است که برای ساخت شیشه میز نشکن جلومبلی از شیشه‌هایی با قطر ۸ میل استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت رومیزی مناسب جلومبلی

شیشه سکوریت رومیزی رنگی

با توجه به اینکه رنگ‌ها تاثیرات بسیار زیادی در زیبایی ساختمان دارند از همین رو باید شیشه میز مطابق با نوع میز انتخاب شود تا یک نمای زیبا و جذاب را شکل دهد، مثلا اگر شما یک میز عسلی گردویی دارید بهتر است از شیشه میز برنزی برای تزئین آن استفاده کنید.

شیشه سکوریت رومیزی طرح دار

مجموعه شیکو با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح‌های مختلفی را بر روی شیشه خم سکوریت و شیشه صاف سکوریت ایجاد می‌کند که این طرح‌ها بسته به نیاز و سلیقه مشتری متفاوت است مثلا لوگو، اسم برند، نوشته و…

شیشه سکوریت رومیزی اداری

از دیگر محصولات تولید شده در مجموعه شیکو، شیشه نشکن رومیزی اداری است که به صورت کلی به سه دسته شیشه میز کنفرانس، مدیریت و رایانه تقسیم می‌شود. شیشه میز نشکن اداری فضای محیط را تا حد زیادی جذاب کرده و زیبایی خاصی به ادارات می‌دهد.

شیشه سکوریت رومیزی مناسب فضای اداری

شیشه سکوریت رومیزی نهارخوری

یکی از متداول‌ترین شیشه میز‌هایی که امروزه در بسیاری از منازل از آن استفاده می‌شود، شیشه‌ رومیزی نشکن نهارخوری است که برای تولید این محصول از شیشه‌های ۸ میل و ۱۰ میل استفاده می‌شود.

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه سکوریت رومیزی در مجموعه شیکو

پروسه خرید، ساخت  و نصب شیشه میز نشکن از صفر تا صد توسط مجموعه شیکو از این قرار است:

در مرحله اول مشتری توسط کارشناسان با تجریه شیکو نیاز سنجی می‌شود

در مرحله دوم سفارش مشتری با توجه به نوع محصول و حجم پروژه به ثبت می‌رسد

در مرحله سوم کارشناسان فنی مجموعه در مکان نصب شیشه رومیزی حاظر می‌شوند تا درصورت هر گونه ایراد و اختلال احتمالی، مشکل را برطرف سازند

در مرحله چهارم استارت تولید شیشه میز نشکن زده می‌شود؛ حالا تیم فنی در کارگاه  شیکو اقدام به ساخت محصول مورد نظر می‌کند

در مرحله پنجم شیشه میز توسط نصابان با تجریه مجموعه شیکو در مکان مورد نظر نصب می‌شود

مراحل خرید و سفارش شیشه سکوریت رومیزی

سخن پایانی

شیشه سکوریت رومیزی یکی از محصولات مقاوم و باکیفیتی است که از آن برای محافظت و زیبایی سطوح میز استفاده می‌شود و با توجه به جذابیتی که دارد دکوراسیون داخلی را با تغییرات شگرفی همراه می‌کند. شیشه میز نشکن در انواع گوناگونی تولید می‌شود که دست مشتری را برای انتخاب مناسب‌ترین محصول باز می‌گذارد، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش و خرید شیشه میز نشکن می‌توانید با کارشناسان شیکو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.