قیمت شیشه رومیزی دو پله

برای اطلاع از قیمت شیشه میز دوپله می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا به بهترین شکل نیاز شما را برطرف سازند. عوامل متعددی در نرخ این محصول تاثیرگذار هستند که شامل قطر شیشه، میزان سختی و راحتی نصب، حجم پروژه، ابعاد و طرح  می‌باشد. مجموعه شیکو تمامی مراحل ساخت و نصب شیشه میز دو پله را بدون هیچ گونه واسطی و با استفاده از نیروهای توانمند خود انجام می‌دهد، به همین دلیل این محصول را با نازلترین قیمت به دست مشتریان می‌رساند.

سفارش شیشه رومیزی دو پله

نحوه درخواست شیشه میز دو پله به این صورت است که مشتری با کارشناسان مجموعه شیکو تماس حاصل می‌کند و سپس این کارشناسان با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که مشتری دارد، اقدام به ثبت سفارش وی می‌کنند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چگونگی نیاز سنجی مشتری در این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر بنا به هر دلایلی او در انتخاب شیشه میز دچار اشتباه شود بعد از تهیه و نصب محصول، رضایت کافی از این انتخاب ندارد. لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا کارشناسان شیکو به دقت نیاز شما را مورد برسی قرار می‌دهند تا شما یک انتخاب هدفمند داشته باشید.

ابزارهای متفاوت شیشه رومیزی دو پله

خرید شیشه دو پله

اگر شما به دنبال این هستید تا یک نمای خارق‌العاده‌ را برای میز و مبلمان منزل و محل کار خود خلق کنید، شیشه میز دو پله انتخاب هوشمندانه‌ای است زیرا این محصول با توجه به ظاهر جذابش، فضای داخلی ساختمان را لوکس و به روز می‌کند. برای خرید این محصول می‌توانید با ما تماس حاصل کنید تا شما را در این زمینه به بهترین شکل راهنمایی کنیم. خرید شیشه میز دو پله باید از مراکز معتبر انجام شود تا این کالا با نازلترین قیمت و کیفیت ساخت مطلوبی به دست مشتری برسد. ما بر این باوریم که رضایت مشتری مهم‌ترین اولویت در هر تجارت و کسب و کاری محسوب می‌شود و ما برای تحقق آن، از تمامی توان خود استفاده می‌کنیم.

انواع شیشه رومیزی دو پله

شیشه دو پله‌ای در مدل و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شود تا پاسخگوی نیاز افراد با هر سلیقه باشد، در ادامه به برسی انواع مختلف این محصول می‌پردازیم:

شیشه رومیزی دو پله کریستال

با توجه به اینکه شیشه کریستال دارای شفافیت بالایی است، زمانی که دورتادور آن را با استفاده از دستگاه مخصوص ابزار دو پله‌ای می‌زنند، سبب می‌شود تا این محصول از جذابیت زیادی برخوردار شود.

شیشه رومیزی دو پله کریستال

شیشه رومیزی دو پله طرح دار

مجموعه شیکو با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ، اقدام به ساخت شیشه‌های دو پله در مدل و طرح‌های مختلفی می‌کند. در این روش طرح مورد نظر مشتری بر روی شیشه میز دو پله ایجاد می‌شود.

شیشه رومیزی دو پله جلو مبلی

از دیگر محصولات زیبایی که مبلمان منزل را با جذابیت خاصی همراه می‌کند، شیشه میز دو پله جلو مبلی است. برای ساخت این محصول از شیشه‌هایی با قطر ۶ الی ۸ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی دو پله جلو مبلی

شیشه رومیزی دو پله رفلکس

برای ساخت این محصول بلوری زیبا، از شیشه‌های رفلکس رنگی استفاده می‌شود که در مدل‌های دودی، طلایی، شامپاینی، برنزی، سبز و بنفش تولید می‌شود.

شیشه رومیزی دوپله طرح سنگ

روش ساخت آن به این صورت است که طرح‌های مختلف گرانیتی و سنگ مرمر با استفاده از دستگاه چاپ بر روی شیشه دو پله ایجاد می‌شود. با توجه به اینکه این محصول از جذابیت و زیبایی خارق‌العاده‌ای برخوردار است، بیشتر در پروژه‌های لاکچری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیشه رومیزی دو پله گرد

برای تولید شیشه میز گرد دو پله باید از دستگاه‌های مخصوصی استفاده شود زیرا در صورت بروز هر گونه مشکلی در ساخت این محصول، شکل و شمایل آن از حالت طبیعی خارج می‌شود. با توجه به اینکه مدت زمان ساخت شیشه‌ دو پله گرد به نسبت دیگر نمونه‌های آن بیشتری است، قیمت این کالا نسبت به دیگر مدل‌ها زیادتر است.

شیشه رومیزی دو پله گرد

شیشه رومیزی دو پله رنگی

شیشه های رنگی دو پله، به ۲ صورت یک رو نما و دو رو نما ساخته می‌شوند. شیشه‌‌های یک رو نما تنوع رنگی زیادی دارند در صورتی که شیشه دو رو نما در ۳ مدل رنگ شامپاینی، برنزی و دودی تولید می‌شود.

شیشه رومیزی دو پله نهارخوری

شیشه میز دو پله نهارخوری یک انتخاب هوشمندانه است برای حفاظت و تزئین میزهای نهارخوری که جذابیت دوچندانی را در چیدمان آشپزخانه ایجاد می‌کند. برای ساخت این محصول، از شیشه‌های ۸ میل استفاده می‌شود تا در برابر هر گونه فشار و ضربه‌ای مقاومت زیادی داشته باشند.

شیشه رومیزی دو پله نهارخوری

فرآیند اجرای پروژه‌ی شیشه رومیزی دو پله در مجموعه شیکو

تمامی مراحل طراحی، ساخت و نصب شیشه رومیزی دو پله باید به صورت حرفه‌ای انجام شود تا هیچ گونه اخلالی در پروژه به وجود نیاید، در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری با کارشناسان شیکو

مرحله دوم: بازدید کارشناسان مجموعه از محل نصب شیشه دو پله

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه رومیزی دو پله توسط استادکاران توانمند شیکو

مرحله پنجم: حمل محصول به مکان مورد نظر مشتری و نصب آن

مراحل سفارش شیشه دوپله

سخن پایانی

امروزه زیبایی اهمیت زیادی در چیدمان داخلی منازل و محیط‌های کاری دارد و افراد تمامی سعی خود را دارند تا به بهترین شکل، این مکان‌ها را تزئین کنند. شیشه رومیزی دو پله را باید جزو محصولات شیک و مدرنی محسوب کرد که جذابیت بی نظیری را برای مبلمان پیرامون شما فراهم می‌سازد، این محصول یک محافظ مقاوم و مقرون به صرفه می‌باشد. برای سفارش و خرید این کالای لوکس، می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا به بهترین شکل نیاز شما را برطرف سازند.