عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه رومیزی سفید

به صورت کلی عوامل متعددی سبب می‌شود تا قیمت شیشه میز دچار نوسان شود، ولی این موضوع دلیل قانع کننده‌ای نیست تا تولید کنندگان با قیمت گزافی این محصول را در اختیار مشتری قرار دهند. یادتان باشد که قبل از خرید شیشه میز حتما اطلاعات کافی در رابطه با مراکز ارائه دهنده آن کالا کسب کنید تا از اعتماد شما سوءاستفاده نشود. در ادامه به برسی عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت شیشه رومیزی سفید می‌پردازیم:

 • ابعاد و اندازه
 • ابزار ایجاد شده دور شیشه
 • الگوی شیشه
 • قطر و ضخامت آن
 • رنگ شیشه
 • جنس و کیفیت ساخت

سفارش شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید از شفافیت و زیبایی خاصی برخوردار است و سبب می‌شود تا میز یک نمای جذاب به خود گیرد. برای سفارش این محصول می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه شیکو تماس بگیرید تا به بهترین شکل، شما را در این زمینه راهنمایی کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر روند ثبت درخواست شیشه‌ میز سفید به شکل بهتری سپری شود، مشتری انتخاب هدفمندتری دارد و عکس این موضوع نیز صدق دارد.

خرید شیشه رومیزی سفید

شیشه میز سفید یکی از کاربردی‌ترین شیشه‌‌هایی است که امروزه در مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به شفافیت و درخشندگی که این محصول دارد، باعث می‌شود یک نمای فوق‌العاده در مبلمان داخلی ایجاد شده و میز را در برابر هر گونه خط و خشی ایمن می‌کند. برای خرید و تهیه شیشه رومیزی سفید تنها کافیست با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید تا این متخصصان با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که شما دارید، بهترین کالا را به شما ارائه دهند. نگران هزینه آن نباشید زیرا شیکو تمامی محصولاتش را با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

خرید شیشه رومیزی سفید

انواع شیشه رومیزی سفید

تنوع مدل‌های شیشه میز از این بابت حائز اهمیت است که پاسخگوی نیاز افراد با هر سلیقه‌ای است، انواع مدل‌های شیشه رومیزی سفید عبارتند از:

شیشه رومیزی سفید طرح دار

روش ساخت این محصول اینگونه است که با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ، الگوهای پیشنهادی مشتری بر روی شیشه میز ایجاد می‌شود. مثلا شما برای شرکت، تجارت و کسب و کارتان می‌توانید لگو و نام برندتان را بر روی شیشه میز سفید طرح دار ایجاد کرده و تبلیغات هدفمندی را از این طریق انجام دهید.

شیشه رومیزی سفید جلو مبلی

از این محصول برای پوشش و محافظت از میزهای عسلی استفاده می‌شود و نمای خاصی را به مبلمان می‌بخشد. برای ساخت این شیشه میز از شیشه‌های ۸ میل و ۱۰ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی سفید جلو مبلی

شیشه رومیزی سفید ضخیم

با توجه به مقاومت و استحکام بالایی که شیشه رومیزی سفید ضخیم دارد، برای میزهای نهارخوری و میزهای کنفرانس اداری یک محافظ مناسب محسوب می‌شود، شیشه مورد استفاده برای ساخت آن بین ۱۰ تا ۲۰ میل قطر دارد.

شیشه رومیزی سفید کریستال

برای ساخت این محصول از شیشه‌های ۶ میل، ۸ میل، ۱۰ میل، ۱۵ میل و ۲۰ میل استفاده می‌شود. تنوع مدل آن شامل 3 دسته‌ی کریستال، فلوت و سوپر کلیر می‌باشد.

شیشه رومیزی سفید اداری

شیشه رومیزی سفید نهار خوری

شیشه رومیزی نهار خوری، بزرگترین مدل شیشه میز سفید است که برای ساخت آن از شیشه‌های مقاوم و ضخیم با قطر ۱۰ میل و ۲۰ میل استفاده می‌شود.

شیشه رومیزی سفید نهار خوری

شیشه رومیزی سفید سکوریت

اگر تمایل دارید تا از یک شیشه مقاوم و نشکن برای محافظت و تزئین مبلمان خودتان استفاده کنید، شیشه میز سفید سکوریت یک انتخاب مطمئن محسوب می‌شود. توجه داشته باشید که این محصول در برابر هر گونه فشار و ضربه‌ای از مقاومت زیادی برخوردار است و اگر بنا به هر دلیلی شکسته شود، به شکل پودر در می‌آید و هیچ گونه خطری برای افراد به همراه ندارد.

معرفی ابزار ایجاد شده دور تا دور شیشه رومیزی سفید

 • تخت مات و براق
 • تراش پخ
 • تراش سه پله
 • تراش ۴۵ درجه
 • لول مات و براق
 • دیاموند
 • تراش دو پله
 • تراش انگشتی

فرآیند طراحی و ساخت شیشه‌ رومیزی سفید در مجموعه شیکو

برای تولید این محصول باید یک پروسه منظم طی شود که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری با کارشناسان شیکو

مرحله دوم: اعزام کارشناسان مجموعه به مکان نصب شیشه میز

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: ساخت شیشه رومیزی سفید توسط استادکاران توانمند

مرحله پنجم: نصب محصول توسط نصابان کارآزموده با استفاده از بهترن متدهای روز

مراحل شیشه رومیزی سفید

سخن پایانی

شیشه رومیزی سفید، یک نمای درخشان را در میز‌ها به وجود می‌آورد و سبب می‌شود تا چیدمان داخلی روشن‌تر به نظر برسد. برای سفارش و خرید این محصول، تنها کافیست با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را در این رابطه همراهی کنند.