انواع میز کنفرانس شیشه‌ ای

میز کنفرانس شیشه‌ ای در مدل‌های متنوعی تولید و ارائه می‌شود. شما می‌توانید هر یک از دسته‌بندی‌های میزهای شیشه‌ ای را برای مصارف مختلف خریداری کنید. اگر به درستی از میزهای شیشه‌ ای اداری استفاده کنید، در طولانی مدت قابل استفاده خواهند بود. انواع دسته‌بندی‌های این میزها با قابلیت شست و شوی ساده ارائه می‌شوند و نظافت آن‌ها در محیط‌های اداری و شرکتی به سهولت انجام می‌گیرد.

شما می‌توانید هر یک از مدل‌های این محصولات را برای استفاده در اتاق‌های مدیریتی، برگزاری جلسات و اتاق‌های مخصوص کارمندان به کار ببرید. برای انتخاب بهتر معرفی برخی از مدل‌های پرطرفدار این میزها مزایای بی شماری به همراه خواهد داشت. برخی از این مدل‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

میز کنفرانس شیشه‌ ای مدل خم

مدل‌های خم شده و قوس دار میزهای کنفرانس شیشه‌ ای از طرفداران بی شماری در عرصه‌های صنعتی برخوردار هستند و در طول سال‌های گذشته به میزان قابل توجهی خرید و فروش شده‌اند. شما می‌توانید هر مدل از این میزها را برای استفاده در فضاهایی با نمای مینیمال و سبک‌های کلاسیک انتخاب کنید. ساختار منحنی شکل این میزها یکی از ویژگی‌های مهم در این تجهیزات اداری به شمار می‌رود که زیبایی قابل توجهی در ظاهر محصول به وجود می‌آورد.

برش‌کاری این مدل شیشه برای ساخت میزهای کنفرانس با استفاده از فناوری‌های خاص انجام می‌گیرد. در نظر گرفتن ابعاد و ضخامت شیشه به کار رفته در میز نیز برای ساخت و تولید میز کنفرانس شیشه‌‌ ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

میز کنفرانس شیشه‌‌ ای مدل کریستالی

تولید و ساخت انواع میز کنفرانس‌های شیشه‌ ای کریستال برای انواع مصارف انجام می‌گیرد. این میزهای کنفرانسی با ظاهری شفاف و زیبا تولید شده و نمایی خاص به دفتر کار شما می‌دهند. این مدل میزها با استفاده از چند مدل شیشه قابل تولید خواهند بود. شیشه‌های فلوت، کلیر و سوپر کلیر در این حوزه به کار می روند که هر یک از آن‌ها با میزان شفافیت بالایی تولید می‌شوند. این میزها برای نمای اتاق کار مدیریتی نیز بسیار کارایی خواهند داشت. البته باید برای نظافت و تمیزکاری این میزها کمی بیشتر تلاش کنید.

میز کنفرانس مدل رنگی

میز کنفرانس‌های شیشه‌ ای و رنگی نیز در این حوزه از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند. ساختار فانتزی این میزها سبب استفاده از آن‌ها در محیط‌هایی با سبک معماری فانتزی شده است. هر یک از این میزها با رنگ‌های برنزی، دودی، قهوه‌ای و… ارائه می‌شوند و کاربردهای بی شماری در این حوزه دارند. شما می‌توانید رنگ انتخابی خود را برای تولید شیشه به کار رفته در این میزها انتخاب کنید.

میز کنفرانس شیشه‌‌ ای طرح دار

یکی از برترین مدل‌های میز کنفرانس شیشه‌‌ ای، انواع میزهای طرح دار هستند که با کیفیت بالای ارائه و تولید می‌شوند. این میزها با استفاده از فناوری‌های نوین صنایع ساخت شیشه ارائه می‌شوند. شما می‌توانید طرح انتخابی خود را به صورت مات یا براق بر روی میز خود اجرا کنید. این میزها با قابلیت درج برندهای تجاری و نام و نشان‌های کسب و کارهای مختلف ارائه می‌شوند.

میز کنفرانس شیشه‌‌ ای مات

اگرچه میزهای کنفرانسی مدل براق و شفاف زیبایی بیشتری دارند، اما در برخی پروژه‌های معماری استفاده از متریال مات نیز کارایی خواهد داشت. به همین خاطر انواع دسته‌بندی‌های میز کنفرانس شیشه‌‌ ای نیز در این حوزه تولید می‌شوند و کارایی بالایی برای برخی سازمان‌ها و اداره‌جات به همراه دارند. اگرچه این میزها بیشتر مخصوص مصارف اداری هستند، اما برخی از طراحان معماری از این تجهیزات برای دیزاین محیط‌های مسکونی نیز استفاده می‌کنند.
گذشته از ساختار شیشه‌های به کار رفته در هر یک از انواع میز کنفرانس شیشه‌‌ ای، شکل برش این محصولات در انواع مدل‌های مستطیلی، دایره‌ای، مربعی و… تعیین می‌شود که هر یک از آن‌ها زیبایی قابل توجهی به میز می‌دهند و برای برخی محیط‌ها کارایی خواهند داشت.

قیمت میز کنفرانس شیشه‌‌ ای

میز کنفرانس شیشه‌‌ ای با رنج قیمتی متنوعی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. هر یک از این محصولات به صورت گسترده در بازارهای فروش مربوطه عرضه می‌شوند و بسته به نوع شیشه به کار رفته در آن‌ها قیمت خاص خود را برای مشتریان به دنبال دارند. شما می‌توانید قیمت‌های روز هر یک از این محصولات را از کارشناسان فروش مربوطه دریافت کنید. به علاوه قیمت و هزینه این محصولات در هر فروشگاهی متفاوت خواهد بود. به همین سبب در زمینه سفارش این میزها باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

میز کنفرانس شیشه‌‌ ای با در نظر گرفتن نحوه برش شیشه و نوع متریال به کار رفته در ساخت پایه‌ها تولید شده و بر این اساس قیمت‌های متفاوتی خواهد داشت. هر یک از مدل‌های شیشه به کار رفته در این میزها رنج قیمتی خاص خود را دارند. برای تعیین هزینه‌های قیمت نهایی این میزها باید به کلیه فاکتورهای کمی و کیفی متریال به کار رفته دقت داشته باشید. در این خصوص جنس یراق آلات به کار رفته نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. متریال به کار رفته در یراق آلات صنعتی میزهای کنفرانس شیشه‌ ای نیز دسته‌بندی‌های گوناگونی دارند و تعیین کننده کیفیت نهایی کار خواهند بود.

برای نصب هر یک از این میزها از دستگاه‌های مختلف و تکنیک‌های صنعتی ویژه استفاده می‌شود که زیر نظر استادکاران این حوزه اجرا خواهند شد. به همین سبب قیمت نهایی نصب و اجرای این محصولات نیز بر هزینه‌های نهایی محاسبه خواهند شد. هر یک از اجزای به کار رفته در این میزها از مسافت‌های دور برای انتقال به مقصد مورد نیاز شما تأمین می‌شوند. به همین سبب باید هزینه‌های باربری و حمل و نقل را برای سفارش هر یک از مدل‌های ممیز کنفرانس شیشه‌‌ ای بررسی کنید. با در نظر گرفتن کلیه این موارد خرید هوشمندانه‌تری را تجربه خواهید کرد.

نحوه سفارش دادن میز کنفرانس شیشه ای

فرآیند سفارش و اجرای پروژه میز کنفرانس شیشه‌‌ ای در گروه تولیدی شیکو به شرح زیر می‌باشد:
مرحله اول: در این مرحله، مشتریان با امکان مشاوره تلفنی، حضوری یا آنلاین، با کارشناسان ما در شیکو تماس برقرار می‌کنند و نیازهای خود را به اشتراک می‌گذارند.
مرحله دوم: پس از تأیید مشتریان و موافقت کارفرما، کارشناسان شیکو با دریافت وجه مورد نیاز، سفارش را ثبت کرده و به مرحله بعدی انتقال می‌دهند.

مرحله سوم: کارشناسان شیکو جهت بررسی محل نصب، ابعاد برداشتی و بازدید از شرایط کلی پروژه به محل اعزام می‌شوند.
مرحله چهارم: پس از بررسی موارد فنی و نقشه‌ها، پروژه طبق الزامات کارفرما تولید می‌شود.

ارسال میز کنفرانس شیشه ای

با توجه به ساختار شیشه ای میز کنفرانس، این محصول باید با رعایت اصول و استانداردهای لازم ارسال گردد تا هیچ گونه صدمه را متحمل نشود. ما در مجموعه شیکو از بهترین روش‌ها برای افزایش ایمنی میز شیشه ای در زمان ارسال استفاده می‌کنیم تا این محصول با امنیت کامل به دست کارفرمایان عزیز برسد. هیچ‌گونه محدودیتی برای ارسال میز کنفرانس وجود ندارد و در هر کجا که باشید تنها کافیست سفارش خودتان را در شیکو به ثبت برسانید تا ما این محصول را در موعد تعیین شده برایتان ارسال کنیم.

نحوه طراحی و تولید میز کنفرانس شیشه‌‌ ای

برای طراحی و تولید میز کنفرانس شیشه‌‌ ای، چند مرحله زیر نظر متخصصین این حوزه انجام می‌گیرد که در ادامه به بررسی این مراحل می‌پردازیم:

تعیین مدل میز شیشه‌ ای

برای انتخاب میز کنفرانس شیشه‌‌ ای باید کمی زمان بگذارید و همه مدل‌های موجود را بررسی کنید. سپس با در نظر گرفتن نظر کارشناس معماری پروژه بهترین مدل‌ها انتخاب خواهند شد. هر مدل از این تجهیزات با ویژگی‌های ظاهری متفاوتی عرضه می‌شوند و کیفیت لازم را برای نصب در محیط‌های اداری به همراه دارند.

اندازه گیری‌های دقیق میز شیشه‌ ای کنفرانس

برای نصب و اجرای میز کنفرانس شیشه‌‌ ای تعیین دقیق ابعاد این میزها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از این میزها در فضاهای اداره‌ها و شرکت‌ها با در نظر گرفتن متراژ محیط به کار می روند. اندازه گیری‌های دقیق این میزها با بررسی طول، عرض و ارتفاع هر میز برآورد می‌شوند. شما می‌توانید پس از تعیین اندازه گیری‌های اولیه سفارش برش شیشه‌های مربوطه را ثبت کنید.

برش‌کاری شیشه‌های میز

برای آماده سازی میز کنفرانس شیشه‌‌ ای برش‌کاری این متریال نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فرایند برش‌کاری با استفاده از ابزارها و تجهیزات تخصصی انجام می‌گیرد. پس از این فرایند مرحله انتخاب پروفیل‌ها و پایه‌های به کار رفته در میزهای کنفرانس اجرا می‌شود. برای این منظور از انواع پایه‌های فلزی و چوبی برای تکمیل مراحل ساخت این تجهیزات استفاده می‌شود. میزهای شیشه‌ ای در این مرحله تقریباً تکمیل خواهند شد.

اتصال شیشه به پایه میز

برای نصب و اجرای میزهای شیشه‌ ای کنفرانسی باید به نحوه اتصال شیشه به پایه‌های فلزی میز نیز دقت داشته باشید. هر یک از این پایه‌ها با استفاده از یراق آلات محکم به محل مورد نظر متصل می‌شوند. کیفیت یراق آلات در این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برخی از انواع مدل‌های میز کنفرانسی در محل مورد نظر فیکس و ثابت می‌شوند. در اطراف برخی از این میزها از صندلی‌های کنفرانسی نیز استفاده می‌شود که فضای مورد نظر را تکمیل می‌کنند. این میزها مقاومت و ماندگاری بسیار طولانی داشته و تا سال‌های سال در محل مورد نظر سالم باقی می‌مانند.

نتیجه گیری

در این بخش در رابطه با انواع میز کنفرانس شیشه‌‌ ای و ویژگی‌ها و مزایای هر یک از آن‌ها در محیط‌های کاری و اداری اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر مدل از این تجهیزات با ویژگی‌های ظاهری به خصوصی تولید شده و از متریال مختلفی در آن‌ها استفاده می‌شود. این تجهیزات با کیفیت با روش‌های حرفه‌ای در محل مورد نظر اجرا شده و سبب مدرنیزه فضای سازمان و اداره شما خواهند شد. با به‌کارگیری هر یک از این محصولات می‌توانید محیط ساختمان اداری خود را به زیبایی دیزاین کنید.

دیزاین فضا با استفاده از متریال شیشه‌ ای شفافیت قابل توجهی در محیط مورد نظر به وجود می‌آورد. میز کنفرانس شیشه‌‌ ای با رنج قیمتی متنوعی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برآورد قیمت دقیق این محصولات خرید هوشمندانه‌ای در میان این اقلام کاربردی داشته باشید. انواع دسته‌بندی‌های میز کنفرانس شیشه‌‌ ای زیر نظر استادکاران حرفه‌ای در محل اجرا خواهند شد. شما می‌توانید سفارشات دقیق نصب و اجرای این تجهیزات را بسته به سلیقه و نیازهای خود ثبت کنید.