انواع میز شیشه‌ ای آشپزخانه

میز شیشه ای آشپزخانه یک محصول جذاب و کاربردی است که علی‌رغم زیبایی و نمای خارق‌العاده‌اش، وسیله‌ای کاربردی محسوب می‌شود که لذت غذاخوردن را بالا می‌برد. آشنایی با طرح‌های مختلف میز شیشه ای به شما کمک می‌کند که بهترین میز را متناسب با سلیقه و چیدمان منزل خودتان انتخاب کنید. به صورت کلی مدل‌های مختلف میز شیشه ای آشپزخانه تولید شده در مجموعه شیکو عبارتنداز:

میز شیشه‌ ای آشپزخانه ۴ نفره

این محصول که به صورت مربع تولید می‌شود برای آشپزخانه‌هایی که دارای فضای کمی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد، میز شیشه ای آشپزخانه ۴ نفره از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار است و فضای آشپزخانه را مجلل می‌کند.

میز شیشه ای آشپزخانه با پایه های شیشه خم

میز شیشه ای گرد آشپزخانه

از دیگر مدا‌ل‌های میز آشپزخانه که از طرفدارن زیادی برخوردار است میز شیشه‌ ای گرد آشپزخانه است که استفاده از این محصول باعث می‌شود تا محیط صمیمانه‎‌تر شود، برای تولید این کالا بهتر است از شیشه‌های با کیفیتی استفاده شود تا مقاومت آن را تا حد زیادی افزایش دهد.

میز شیشه‌ ای آشپزخانه مستطیل

با توجه به ابعاد و اندازه نسبتا زیاد میز شیشه‌ ای آشپزخانه مستطیل، این محصول انتخاب مناسبی محسوب می‌شود برای خانواده‌هایی که جمعیت آنها بین ۸ تا ۱۲ نفره می‌باشد. وزن و ابعاد زیاد این کالا باعث شده تا از شیشه‌های مقاوم سکوریت با قطر ۱۰ سانت به بالا برای ساخت آن استفاده شود تا در برابر فشار هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود.

میز شیشه خم آشپرخانه

از دیگر محصولات جذاب و پرطرفداری که در مجموعه شیکو ساخته می‌شود، میز شیشه خم آشپرخانه است. این کالا در طرح و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود و جوابگوی سلیقه هر فرد با هر نیازی می‌باشد.

میز شیشه غذاخوری خمیده

قیمت میز شیشه‌ ای آشپزخانه

قیمت تهیه این محصول در شیکو نازلترین نرخ بازار است زیرا این مجموعه تمامی پروسه ساخت و نصب میز شیشه ای را بدون هیچ گونه واسطی انجام می‌دهد. برای اینکه قیمت میز شیشه ای آشپزخانه به دقت محاسبه شود یک سری نکات باید در نظر گرفته شود که متراژ و اندازه، قطر شیشه، جنس، کیفیت ساخت و مدل میز از موارد مهم در قیمت‌گذاری این محصول به شمار می‌روند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیکو تماس بگیرید تا به صورت دقیقی شما را راهنمایی کنند.

قیمت و هزینه میز شیشه ای آشپزخانه مستطیلی

سفارش میز شیشه ای آشپزخانه

همانگونه که در بخش‌های قبلی به آن اشاره کردیم میز شیشه ای آشپزخانه اهمیت زیادی در آشپزخانه دارد زیرا هم می‌توان از این محصول برای سرو غذا استفاده کرد و هم زیبایی و نمای خارق‌العاده‌ای دارد. اگر شما قصد سفارش میز شیشه خم آشپزخانه را دارید می‌توانید با کارشناسان شیکو تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان درخواست شما را به ثبت برسانند.

ارسال میز شیشه‌ ای آشپزخانه

شاید شما نیز به عنوان فردی که قصد تهیه میز آشپزخانه را دارد با این چالش مواجه شده باشید که بعد از سفارش این محصول، چقدر زمان می‌برد تا آن را در اختیار داشته باشم! در جواب به این سوال باید گفت که بعد از ثبت درخواست میز شیشه‌ ای آشپزخانه، این محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌گردد. ما در شیکو هیچ‌گونه محدودیتی برای ارسال میز شیشه ای نداریم و به تمامی نقاط محصولات خود را ارسال می‌کنیم، تنها کافیست با ما تماس حاصل کنید.

سفارش و طراحی میز شیشه ای آشپزخانه سکوریت

 

فرآیند اجرای پروژه‌ی میز شیشه ای آشپزخانه در مجموعه شیکو

روند اجرای میز شیشه ای آشپزخانه باید به صورت منظم و حرفه‌ای انجام شود تا بدون هیچ گونه اختلالی این پروسه اجرایی شود، این فرآیند شامل:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی

مرحله دوم: ثبت سفارش محصول

مرحله سوم: اعزام کارشناسان به محل برای برآورد فضا و بررسی محیط نصب محصول

مرحله چهارم: تهیه میز شیشه ای آشپزخانه

مرحله پنجم: نصب محصول و اتمام پروژه

دقت داشته باشید که تمامی این مراحل توسط مجموعه شیکو به صورت استاندارد و با در نظر گرفتن نکات امنیتی انجام می‌شود تا مشتریان با خیال آسوده میز شیشه‌ ای آشپزخانه مورد نظرخود را در اختیار داشته باشند.

مراحل خرید و ساخت میز شیشه ای نهارخوری

سخن پایانی

میز شیشه‌ ای آشپزخانه یک محصول مدرن است که دارای جذابیت زیاد بوده و از آن استفاده‌های زیادی می‌شود، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش این محصول تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرد تا به بهترین شکل شما را در این راستا همراهی کنند.