انواع شیشه کرکره ای

با توجه به اینکه چیدمان داخلی بناهای امروزی یکسان نیست و از سبک‌های مختلفی برای دکوراتیو کردن فضای داخلی سازها استفاده می‌شود، به همین منظور شیشه کرکره‌ای انواع گوناگونی دارد که عبارتند از:

نمونه کار شیشه کرکره ای

شیشه کرکره ای رنگی

گاهی اوقات افراد تمایل دارند تا محیط داخلی منزل و محل کار آنها از بیرون دیدی نداشته باشد، در چنین مواقعی استفاده از شیشه کرکره‌ ای رنگی به خوبی از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. با توجه به تنوع رنگی این محصول، امکان ست کردن آن با مبلمان داخلی وجود دارد.

شیشه کرکره ای متلاک (متلوکس)

شیشه کرکره ای متلاک یک محصول جذاب برای دکوراتیو کردن فضای داخلی است که جلوه بصری خاصی را در ساختمان ایجاد می‌کند. ساختار این کالا به گونه‌ای است که در صورت تابش نور خورشید به آن، متوجه اکلیل‌های براق در داخل آن می‌شوید که این ویژگی، زیبایی کرکره را دوچندان می‌کند.

شیشه کرکره ای طرح دار (سندبلاست)

اگر به دنبال این هستید تا از کرکرهای طرح دار برای زیبای محیط داخلی منزل و محل کار استفاده کنید، کرکره شیشه ای سندبلاست یک انتخاب مناسبی است. توجه داشته باشید که امکان ایجاد هر گونه طرح پیشنهادی با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ بر روی شیشه کرکره ای وجود دارد.

عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه کرکره ای

قیمت شیشه کرکره ای به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام در کاهش و افزایش نرخ این محصول نقش مهمی دارند. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم:

  • میزان حجم پروژه
  • جنس و مدل شیشه‌
  • کیفیت ساخت
  • میزان سختی و راحتی نصب

قیمت انواع شیشه کرکره ای

لازم نیست هیچ گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید. با توجه به اینکه صفر تا صد طراحی، ساخت و نصب شیشه سکوزیت کرکره ای در مجموعه شیکو انجام می‌شود، ما این کالا را با نازلترین قیمت به دست مشتریان می‌رسانیم.

سفارش شیشه سکوریت کرکره ای

نحوه سفارش شیشه کرکره‌ ای اینگونه است که ابتدا مشتریان عزیز با مشاوران ما تماس می‌گیرند و نیاز خود را بیان می‌کنند. سپس کارشناسان شیکو با توجه به سلیقه‌ای که مشتری دارد، بهترین محصول را به وی معرفی می‌کنند. ثبت سفارش از این بابت حائز اهمیت است که ما با خواسته شما بیشتر آشنا می‌شویم و سعی خواهیم کرد که با توجه به بودجه شما، انتخابی هدفمند پیش پایتان قرار دهیم.

نحوه خرید و سفارش شیشه سکوریت کرکره ای

خرید شیشه کرکره ای

برای خرید شیشه کرکره ای تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان شیکو است. شیشه کرکره ای جزو محصولات مدرنی است که امروزه در پروژ‌ه‌های ساختمانی شیک کاربرد دارد . استفاده از این المان زیبا دکور داخلی سازه را دچار تغییرات شگرفی می‌کند و یک پوشش امن برای محافظت از حریم خصوصی محسوب می‌شود. اگر تمایل دارید تا به ظاهر خانه خودتان روحی دوباره تزریق کنید، کافیست با ما همراه باشید.

فرآیند اجرای شیشه کرکره ای در مجموعه شیکو

تمامی مراحل طراحی و اجرای شیشه کرکره ای باید به صورت منظم و پشت سر هم انجام شود تا این پروسه به صورت موفقیت آمیزی صورت گیرد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازيم:

مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی مشتری توسط تیم پشتیبانی مجموعه

مرحله دوم: اعزام کارشناسان شیکو به مکان نصب محصول جهت بررسی و برآوردهای لازم

مرحله سوم: ثبت سفارش محصول

مرحله چهارم: تولید شیشه کرکره ای توسط متخصصان شیکو

مرحله پنجم: نصب محصول توسط استادکاران توانمند مجموعه

مراحل انجام و اجرای شیشه کرکره ای

سخن پایانی

شیشه کرکره ای یک پوشش بلوری جذاب است که از آن برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخلی سازه استفاده می‌شود. ساختار این محصول به گونه ای است که در برابر فشار و ضربه از مقاومت زیادی برخوردار است و از ورود آلودگی صوتی به داخل خانه تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. برای سفارش و خرید این محصول لاکچری می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا به بهترین شکل، شما را در این راستا همراهی کنیم.