انواع میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

میز کنار مبلی جزء مبلمان‌های محبوب و کاربردی محسوب می‌شود که جذابیت زیادی را در چیدمان داخلی سازه ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تا احساس خوشایندی در افراد ایجاد شود. ساده‌ترین کاری که مشتری در زمان تهیه این محصول با آن مواجعه می‌شود سفارش میز کنار مبلی چرخدار است، در واقع این پروسه به قدری راحت است که هر فردی قادر به انجام آن است. ولی باید قبل از تهیه این محصول اطلاعات کافی راجب مدل‌های مختلف آن در اختیار داشته باشید تا در انتخاب خودتان دچار اشتباه نشوید. در ادامه به بررسی انواع آن می‌پردازیم:

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار سکوریت

میزهای کنار مبلی همیشه در معرض ضربه و فشار قرار دارند به همین دلیل باید از شیشه‌‌های با کیفیت در ساخت آنها استفاده شود، میز کنار مبلی سکوریت با توجه به مقاومتش در برابر هرگونه ضربه‌ از دوام زیادی برخوردار است.

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

میز کنار مبلی شیشه‌ ای چرخدار لمینت

یکی دیگر از محصولات تولید شده در مجموعه شیکو میز کنار مبلی شیشه‌ ای چرخدار لمینت است، با توجه به اینکه ساخت شیشه لمینت روند نسبتا پیچیده‌ای دارد قیمت این میز به نسبت دیگر نمونه‌های مشابه بیشتر است.

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار رنگی

اگر به دنبال این هستید تا برای جذابیت دکوراسیون داخلی منزل خودتان از یک میز شیشه‌ ای چرخدار زیبا استفاده کنید، کنار مبلی چرخدار رنگی انتخاب مناسبی برای شما است که برای تولید این محصول از شیشه‌های یک رو نما و دو رو نما استفاده می‌شود و تنوع رنگی آن شامل دودی، شامپاینی، آبی و مشکی است.

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار طرح دار

این محصول به دو روش رنگی و طرح دارعرضه می‌شود که برای ساخت کنارمبلی رنگی طرح مورد نظر با استفاده از رنگ بر روی میز چرخدار شیشه‌ ای ایجاد می‌شود در صورتی که برای ساخت کنارمبلی طرح دار با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح پیشنهادی مشتری بر روی کنار مبلی حکاکی می‌شود که امکان ترسیم نوشته و ایجاد لوگو بر روی آن وجود دارد.

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار طرح دار

قیمت میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار و نکات مهم در نوسان قیمت آن

با توجه به اینکه تمامی کارهای ساخت و نصب محصول از شروع پروژه تا انتهای آن بدون هیچ گونه واسطی و توسط مجموعه شیکو صورت می‌گیرد، کنار مبلی شیشه ای با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. نکات مهم در کاهش و افرایش قیمت آن عبارتند از:

• ابعاد میز

• کیفیت و جنس محصول

• الگو و طرح پیشنهادی

• سختی و راحتی ساخت آن

سفارش و خرید میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

سفارش میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

درخواست میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار به این شکل است که مشتری بعد از انتخاب محصول مورد نظر با مجموعه شیکو تماس می‌گیرد سپس کارشناسان این مجموعه با توجه به نیاز و سلیقه‌ی که مشتری دارد سفارش او را با موفقیت به ثبت می‌رسانند. توجه داشته باشید که اگر نیاز مشتری به صورت هدفمندی شناسایی نشود امکان دارد بعد از سفارش میز شیشه‌ ای رضایت کافی از این محصول نداشته باشد، به همین منظور بررسی درخواست متقاضیان از مهم‌ترین اولویت‌های ما محسوب می‌شود و تمامی تلاش خود را در این مهم می‌کنیم تا شما انتخاب هدفمندی داشته باشید.

فرآیند اجرای پروژه‌ی میز کنار مبلی شیشه ای در مجموعه شیکو

برای آشنایی بیشتر با این مراحل در ادامه با ما همراه باشید:

مرحله اول: مشتری از طریق تماس تلفنی نیاز سنجی می‌شود.

مرحله دوم: حالا نوبت ثبت سفارش محصول است؛ این روند توسط کارشناسان مجموعه شیکو صورت می‌گیرد تا مشتری انتخاب هدفمندی داشته باشد.

مرحله سوم: تولید کنار مبلی شیشه ای چرخداراستارت می‌خورد؛ برای ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود.

مرحله چهارم: نصب کنار مبلی توسط نصابان شیکو؛ این مرحله با بالاترین سطح ایمنی انجام می‌شود.

ارسال میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

نحوه ارسال کنار مبلی شیشه ای چرخدار در مجموعه شیکو به این صورت است که مشتریان عزیز با ما تماس می‌گیرند، سپس بعد از اینکه روند ثبت سفارش میز کنار مبلی با موفقیت به اتمام رسید، این محصول برای آنها ارسال می‌گردد. تمامی نکات ایمنی در زمان ارسال میز کنار مبلی در نظر گرفته می‌شود تا این محصول با سلامت کامل به دست کارفرما برسد. هیچ‌گونه‌ محدودیتی برای ارسال این محصول وجود ندارد و شما می‌توانید در هر شهر و استانی که هستید، این محصول را سفارش دهید

مراحل سفارش میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار

سخن پایانی

میز کنار مبلی شیشه ای چرخدار یکی از محصولات لاکچری و شیک به شمار می‌رود که برای ساخت آن از بهترین تکنولوژی و متدهای روز دنیا استفاده می‌شود، این کالا از زیبایی خارق‌العاده‌ای برخوردار است و استفاده از آن باعث می‌شود تا مبلمان منزل شما یک نمای حرفه‌ای به خود گیرد.