در کارخانه تولید کننده نرده شیشه ای تولید انواع نرده شیشه ای و یراق‌آلات آن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب مصرف‌کننده انجام می‌شود. این تجهیزات محافظتی از جنس شیشه در صنایع معماری کنونی کارایی قابل توجهی دارند و بسیاری از نیازهای ساختمان‌ها را برآورده می‌سازند.

در گذشته ساختار نرده‌های ساختمانی با امروز متفاوت بود. نرده‌های ساختمانی فلزی، چوبی و… در طرح‌ها و سبک‌های مختلفی طراحی می‌شدند. سبک زندگی مدرن و نیاز به شفافیت و زیبایی توأمان، موجب شده تا تعداد تولید کننده نرده شیشه ای به طرز قابل توجهی جهت رفع نیاز بازار افزایش یابد.

هر تولید کننده نرده شیشه ای، پروژه‌های خود را به‌صورت نرده شیشه ای لمینت و یا نرده شیشه ای سکوریت تولید می‌کند. این انتخاب سلیقه ای نیست و با توجه به الزامات ایمنی تعیین می‌گردد.

اما عاملی که استفاده از متریال شیشه را برای نرده شیشه ای جایگزین فلزات و چوب‌ها کرده است این بود که در گذر زمان کیفیت این نرده‌های چوبی و فلزی تحت تأثیر قرار گرفته، پوسیده و تخریب می‌شدند. نرده‌های فلزی و چوبی در معرض پوسیدگی و رطوبت قرار دارند.

شیکو به‌عنوان یک تولید کننده نرده شیشه ای استفاده از شیشه را به‌عنوان متریالی نوین و مقاوم در برابر ضربه، فشار، رطوبت، سرما، گرما و… به عموم مخاطبان خود معرفی می‌نماید.

مدل‌های برتر جان‌پناه در یک تولید کننده نرده شیشه ای

مرکز تولید کننده نرده شیشه ای سبک‌های مختلف طراحی این نرده‌ها را به مشتریان معرفی می‌کند. هر یک از این تجهیزات کاربردی علاوه بر زیبایی قابل توجه، با کیفیت بسیار بالایی در محیط موردنظر نصب و راه اندازی می‌شوند. البته باید توجه داشت که این نرده‌ها با توجه به نیاز کارفرما، در سبک‌های متفاوتی قابلیت تولید، نصب و اجرا دارند.

نرده شیشه ای راه پله به همراه نرده شیشه ای بالکن دو محصول پرسفارش در یک مجموعه تولید کننده نرده شیشه ای محسوب می‌شود.

بسیاری از افراد برای محافظت از سلامت افراد در فضای بالکن، تراس، پاسیو و… از این تجهیزات استفاده می‌کنند. مقاومت بالای انواع نرده‌های شیشه ای سبب افزایش عمر و دوام این سازه‌ها شده است. نرده‌های شیشه ای در برابر فشار، ضربه و شکستگی مقاومت قابل توجهی دارند و کیفیت و استحکام خود را حفظ می‌کنند.

تولید کننده نرده شیشه ای

در کارخانه تولید کننده نرده شیشه ای، انواع مختلفی شامل، نرده شیشه ای اسپیگات، نرده شیشه ای فیکس پوینت، نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار و نرده شیشه ای دفنی یا توکار قابل تولید و سفارش است. گاهی نیز برخی از تولید کنندگان نرده شیشه ای تنها روی یکی از مدل‌های گفته شده تمرکز دارند.

عوامل تأثیرگذار بر کیفیت خدمات تولید کننده نرده شیشه ای

تولید کننده نرده شیشه ای کلیه فاکتورهای کیفی انواع نرده‌های شیشه ای را مورد توجه قرار می دهد. با بررسی این فاکتورها به تولید و ساخت انواع نرده با یراق‌آلات آن خواهد پرداخت. برخی از فاکتورهای تأثیرگذار بر کیفیت ساخت و اجرای نرده‌های شیشه ای را در زیر مشاهده می‌کنید:

طراحی استاندارد نرده‌ها

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که مرکز تولید کننده نرده شیشه ای برای ساخت بهتر این تجهیزات مورد توجه قرار می‌دهد، طراحی استاندارد ابعادی نرده است. نرده‌های شیشه ای برای نصب در هر فضایی با طراحی ویژه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کیفیت یراق‌آلات تولید کننده نرده شیشه ای

تولید کننده نرده شیشه ای انواع یراق‌آلات به‌کار رفته در نرده‌ها را با حساسیت بالایی تولید و یا اینکه از بازار خریداری می‌نماید. یراق‌آلات مورد استفاده در نرده‌های شیشه ای حتماً باید از استحکام بالایی برخوردار باشند. رنگ، کیفیت پرداخت سطوح، ضخامت لبه ها، نوع ساخت، ابعاد و… از مهمترین پارامترهای تعیین‌کننده کیفیت یراق‌ها محسوب می‌گردند.

برای سفارش هر یک از انواع نرده‌های شیشه ای باید به این مهم توجه داشته باشید که استحکام نرده‌های شیشه ای ساختمان شما تا حد قابل توجهی به استحکام یراق‌آلات و اتصالات به کار رفته در این سازه‌ها بستگی دارد. در یک مرکز تولید کننده نرده شیشه ای انواع نرده‌ها باید به صورت استاندارد و با کیفیت بالا تولید شده و سپس در محل مورد نظر نصب شوند.

ایمنی نصب نرده شیشه ای

نرده‌ها باید ضمانت‌کننده امنیت باشند و جان‌پناه مناسبی در نوع کاربری انتخابی مشتریان باشند. این امر ممکن نیست جز اینکه تولید کننده نرده شیشه ای از افراد متخصصی در نصب نیز بهره‌مند باشد.

یعنی این نرده‌ها چون در طولانی مدت در محل ثابت باقی می‌مانند، باید کیفیت اولیه خود را حفظ کنند پس علاوه بر تولید، نحوه نصب و اجرای پروژه نیز از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. کارشناسان فنی با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای متراژ و ابعاد کار را مشخص کرده و سپس برای نصب سازه‌ها در محل موردنظر اقدام می‌کنند.

تولید کننده نرده شیشه ای پیش از ساخت و آماده سازی هر یک از این نرده‌ها ابتدا سوراخ‌های اولیه را ایجاد می‌کنند و سپس سکوریت کردن شیشه‌ها را انجام می‌دهند. شیشه‌های سکوریتی قابلیت سوراخ کاری ندارند. هرچند ایمن‌ترین پنل شیشه ای نرده‌ها، نوع لمینت شده آن است.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تولیدی نرده شیشه‌ ای

هر تولید کننده نرده شیشه ای برای ارائه خدمات خود هزینه‌ها و قیمت‌های متفاوتی درنظر گرفته است. قیمت‌ها با توجه به تجربه و تخصص مجموعه، نوع جنس و مراحل ساخت پنل‌های شیشه، درجه کیفی شیشه و یراق‌آلات و مهمتر از آن انتظارات و نیازهای کارفرما که باید توسط نرده‌ها برآورده شود تعیین می‌گردد.

خواسته‌ها و توقعات مشتریان

در مرکز تولید کننده نرده شیشه ای پیش از هر چیز خواسته‌های مشتریان مورد توجه قرار می‌گیرد. درصورتی‌که مشتریان برای سفارش این سازه‌ها تزئینات به خصوصی را مدنظر داشته باشند، قیمت اجرای کار افزایش می‌یابد. علاوه بر خواسته‌هایی که از آن به‌عنوان سلایق کارفرما نام می‌بریم، نوع و مکانی که کاربر نرده شیشه ای در آن است نیز بسیار مهم خواهد بود.

جنس و نوع ساخت شیشه‌ها

گاهی در دو پروژه با ابعاد یکسان قیمت و هزینه کار متفاوت است و گاهی این تفاوت بسیار چشمگیر و قابل توجه خواهد بود. علت اصلی در نوع پنل‌های شیشه ای است که تولید آن به‌صورت یک لایه سکوریت باشد یا به‌صورت دو و سه لایه سکوریت لمینت باشد. همچنین جنس شیشه فلوت باشد یا سوپر کلیر و یا کریستال!

علاوه بر آن نوع روش تولید و مدل‌بری شدن شیشه ها به چه صورت باشد، شیشه ساختار صاف داشته باشد یا در کوره‌های خمش، خمکاری شده باشد. تمامی این موارد مربوط به ساخت شیشه می‌تواند تاثیر قابل توجهی را در قیمت نهایی برجای بگذارد.

یراق آلات نصب نرده شیشه ای

یک تولیدکننده نرده شیشه ای چنانچه یراق‌آلات آن را نیز خودش تولید کند، به مراتب می‌تواند قیمت نهایی را کنترل نماید تا اینکه مجبور به تهیه یراق از بازار باشد. در گروه تولیدی شیکو ما تولید صفر تا صد نرده شیشه ای از یراق‌آلات گرفته تا پنل‌های شیشه ای و خمکاری را با نهایت کیفیت انجام می‌دهیم.

قیمت یراق‌آلات نرده شیشه ای اسپیگات

گاهی یراق آلات روکار است مانند نرده شیشه ای فیکس پوینت، اسپیگات، اکسپوز و گاهی نیز توکار است مانند نرده شیشه ای دفنی. طبیعتاً نوع دفنی به دلیل تخریب و زیرسازی محل نصب، هزینه بالاتری را به نسبت یراق‌آلات نرده‌های روکار خواهد داشت.

جمع بندی

تولید کننده نرده شیشه ای باید بتواند با درنظر گرفتن الزامات کارفرما، بهینه‌ترین و بهترین نوع نرده را به کارفرما پیشنهاد دهد. از ابتدای تولید تا انتهای آن و از نصب و تحویل و یراق‌آلات باید در حیطه تخصص کاری آن باشد. ما تمامی این موارد را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم. جهت مشاوره، بازدید از پروژه در محل و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.