انواع پارتیشن بلوک شیشه ای

پارتیشن بلوک شیشه ای دسته بندی‌ها و مدل‌های گوناگونی دارد. شما می‌توانید با انتخابی مناسب در میان این سازه‌ها محیط منزل خود را به زیبایی دیزاین کنید. دیزاین فضا با پارتیشن‌های بلوک شیشه‌ ای بسیار جذاب خواهد بود. برای انتخاب رنگ و مدل هر یک از این تجهیزات حتماً به طراحی منزل و رنگ‌های به کار رفته نیز دقت داشته باشید.

انواع مدل‌های این پارتیشن، بلوک بندی شده و با رنگ‌های متنوعی عرضه شده و قابلیت‌های منحصر به فردی در فضا دارند. در خصوص انتخابی هوشمندانه‌تر در میان این سازه‌ها باید به مدل‌ها و دسته بندی‌های موجود نیز دقت داشته باشید. برخی از این پارتیشن‌های بلوک شیشه ای تولید شده در مجموعه شیکو را در زیر معرفی می‌کنیم:

بلوک شیشه‌ ای طرح دار مدل موج

یکی از دسته بندی‌های پرطرفدار و پر فروش این پارتیشن، مدل‌های طرح دار موج هستند که زیبایی قابل توجهی در فضا به وجود می‌آورند. استحکام این سازه‌های شیشه‌ ای و طراحی زیبای آن‌ها به محیط شما رنگ و جلای ویژه‌ای می‌بخشد. شما می‌توانید این سازه‌های پارتیشنی را برای نصب در هر محیطی خریداری کنید. زیبایی طراحی آن‌ها سبب افزایش میزان استفاده از آن‌ها شده است.

پارتیشن‌ شیشه‌ ای کاربردهای بسیاری برای تفکیک و جداسازی فضا به همراه دارد. با به‌کارگیری آن‌ها در محیط می‌توانید، انواع فضاهای کاربردی و قابل استفاده ایجاد کنید. با این روش بدون نیاز به سبک دیوارچینی‌های قدیمی محیط مورد نظر شما تفکیک خواهد شد. پارتیشن بلوک شیشه ای با قابلیت نظافت و شست و شو تولید شده‌اند و کیفیت و کارایی بالایی برای مشتریان به همراه دارند.

پارتیشن بلوک شیشه ای طرح آجر

پارتیشن بلوک شیشه ای طرح آجر نیز با زیبایی ویژه‌ای در فضا، نصب و راه اندازی می‌شود. شما می‌توانید هر یک از این سازه‌ها را برای دیزاین بهتر فضا به کار ببرید. این سازه‌های پارتیشنی کلیه قابلیت‌های مورد نیاز مصرف کننده را در خود جای می‌دهند. دیزاین خاص و زیبای آن‌ها فضای منزل و محل کار شما را شکیل‌تر جلوه می دهد.

شما می‌توانید این سازه‌های پارتیشنی را در هر محیطی نصب و راه اندازی کنید. این سازه‌ها در ابعاد و اندازه‌های گوناگون تولید و عرضه می‌شوند. بلوک‌های شیشه‌ ای آجری اندازه‌های متفاوتی داشته و به زیبایی در هر فضایی نصب و راه اندازی خواهند شد.

پارتیشن بلوک شیشه ای رنگی

یکی دیگر از مدل‌های کاربردی و زیبای پارتیشن‌های بلوک شیشه‌ ای، مدل‌های رنگی هستند که با قابلیت‌های ویژه در فضا نصب و اجرا می‌شوند. این پنل‌های شیشه‌ ای با رنگ‌های زیبا و متنوع عرضه شده و برای انتخاب هر یک باید به دیزاین فضای نصب دقت کنید. رنگ‌های زیبای این سازه‌ها با براقیت قابل توجهی در محل مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با انعکاس نور بر سطح این سازه‌های شیشه‌ ای، زیبایی فضا چندین برابر خواهد شد. اگر شیشه‌های مورد استفاده در ساخت بلوک‌های شیشه‌ ای از نوع براق و رنگی باشند، نورپردازی جذابی در طول روز در محیط خواهید داشت.

پارتیشن بلوک شیشه ای فانتزی

در ساخت و آماده سازی برخی از سازه‌های پارتیشنی از طراحی‌های فانتزی و هنرمندانه‌ای استفاده می‌شود که ساختار آن‌ها را برای نصب در محیط‌های مخصوص کودک مناسب‌تر می‌کند. شما می‌توانید طراحی‌های سنتی را برای اجرای این سازه‌های شیشه‌ ای در فضا به کار ببرید.

پارتیشن بلوک شیشه ای فانتزی با استفاده از یراق آلات اصل و باکیفیت در محل مورد نظر شما نصب و راه اندازی خواهد شد. شما می‌توانید این تجهیزات را با رنگ‌های متنوع سفارش داده و یک پارتیشن چند رنگ در فضا نصب کنید. به این ترتیب زیبایی فضای مورد نظر شما چندین برابر خواهد شد.

پارتیشن بلوک شیشه ای طرح نوشته

پارتیشن بلوک شیشه ای طرح دار با اضافه کردن محتوای متنی و طرح‌هایی با حروف لاتین نیز دیزاین می‌شود. شما می‌توانید انواع آرم و برندهای مورد نظر خود را بر روی این بلوک‌ها درج کنید و یک سازه کاربردی تبلیغاتی را در فضای کار خود مورد استفاده قرار دهید. طراحی حروف لاتین با فونت‌های زیبا در کنار اشکال فانتزی برای زیباسازی محیط‌های اداری و مسکونی بسیار کارایی دارد.

هر یک از این پارتیشن‌ها قابلیت‌های ویژه‌ای در محیط ساختمان دارند و برای عایق کاری محل مورد نظر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. ضخامت این سازه‌های شیشه‌ ای بسیار بالا است.از این رو با نصب آن‌ها یک عایق صوتی حرفه‌ای به محیط اضافه می‌شود. از این پارتیشن‌های کاربردی برای اجرای طراحی‌های زیبا در ساختمان‌های مدرن امروزی استفاده می‌کنند.

عوامل مؤثر در قیمت پارتیشن بلوک شیشه ای

قیمت و هزینه ساخت و اجرای این پارتیشن‌ها بسته به ویژگی‌های ظاهری و طراحی این سازه‌ها و کیفیت به کار رفته در هر یک از اجزای آن‌ها مشخص می‌شود. در فرایند خرید حتماً به قیمت روز هر یک از این تجهیزات دقت داشته باشید. برخی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت این سازه‌های شیشه‌ ای را در زیر مشاهده می‌کنید:

کیفیت بلوک‌های شیشه‌ ای

برای تعیین قیمت پارتیشن بلوک شیشه ای در بخش اول کیفیت بلوک‌های شیشه‌ ای مورد استفاده بررسی می‌شود. هر یک از این سازه‌ها با قابلیت عایق، در فضا نصب و راه اندازی خواهند شد. در هر فضایی از نوع به خصوصی از بلوک‌ها با ضخامت متفاوت استفاده می‌شود.

افزایش ضخامت کار سبب افزایش استحکام و مقاومت آن در برابر آسیب‌های محیطی خواهد شد. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را با بررسی این فاکتورهای کمی و کیفی خریداری کنید.

کیفیت بالای بلوک‌های شیشه‌ ای سبب افزایش ماندگاری سازه مورد نظر در طولانی مدت خواهد شد. شما می‌توانید هر یک از این تجهیزات را بر اساس نیازهای خود در فضا نصب و راه اندازی کنید. درجه بندی کیفی این سازه‌ها به صورت مستقیم هزینه‌های تعیین شده را تحت تأثیر قرار می دهد. شما می‌توانید بر اساس هزینه خود یکی از درجه بندی‌های کیفی این سازه‌ها را انتخاب کنید.

ابعاد پارتیشن بلوک شیشه ای

یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت نهایی بلوک‌های شیشه‌ ای، ابعاد این سازه‌ها است. ابعاد آن‌ها بر اساس متراژ کار مشخص خواهد شد. ابعاد پارتیشن‌ها تعیین کننده میزان پنل‌های شیشه‌ ای مورد استفاده و پروفیل‌های مصرفی خواهد بود.

در این زمینه باید از نظرات کارشناسان فنی این حوزه بهره‌مند شوید. برای اجرای این سازه‌ها در هر محیطی در مرحله اول کارشناسان بازدیدهای اولیه را انجام داده و متراژ نهایی سازه را مشخص می‌کنند. بر اساس متراژ محل نصب پارتیشن بلوک شیشه ای قیمت‌های نهایی کار نیز مشخص خواهند شد که تأثیر به سزایی بر بودجه مورد نیاز برای ساخت پارتیشن بر جای می‌گذارد.

نحوه طراحی بلوک‌های شیشه‌ ای

در ساخت و آماده سازی انواع پارتیشن بلوک‌های شیشه‌ ای، از شیشه‌های جداگانه در ابعاد کوچک استفاده می‌شود که بر روی استراکچر اولیه کار نصب می‌شوند. نصب و اجرای این سازه‌ها پس از طراحی بلوک‌های شیشه‌ ای انجام می‌شود. برای طراحی این سازه‌ها از انواع دیزاین‌ها استفاده می‌شود. دیزاین و طراحی شیشه‌ها با استفاده از فناوری‌های مختلف انجام گرفته و بر کیفیت نهایی محصول تأثیر می‌گذارد.

سفارش پارتیشن بلوک شیشه ای

گروه تولیدی شیکو در فرآیند سفارش و اجرای پروژه پارتیشن بلوک شیشه ای، ابتدا از طریق خدمات مشاوره تلفنی یا حضوری با مشتریان تماس برقرار می‌کند و نیازها و توقعات آنها را دقیق بررسی می‌نماید. پس از توافق و واریز وجه، سفارش به ثبت می‌رسد و کارشناسان به محل نصب می‌روند تا شرایط کلی پروژه را بررسی و ابعاد را اندازه‌گیری کنند.

سپس، پروژه بر اساس نقشه و الزامات کارفرما با دقت و کیفیت بالا توسط گروه تولیدی شیکو تولید می‌شود. در مرحله نهایی، تیم فنی شیکو پارتیشن بلوک شیشه ای را با رعایت استانداردهای فنی نصب و اجرایی می‌کند، و اینگونه، فرآیند به اجرای موفق پروژه ختم می‌شود.

نصب و اجرا پارتیشن بلوک شیشه ای

برای نصب و اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای، باید حتماً از روش‌های تخصصی و ابزار آلات باکیفیت استفاده شود. به این ترتیب کیفیت نهایی بسیار مطلوب خواهد بود. شما می‌توانید در این خصوص از نصابان حرفه‌ای این حوزه کمک گرفته و با پرداخت نازل‌ترین قیمت‌ها پارتیشن خود را در فضا راه اندازی کنید.

برای نصب این سازه‌ها پس از طراحی بلوک شیشه‌ ای اسکلت فلزی مربوطه در فضا برپا می‌شود. در ساختار این اسکلت قسمت‌های کوچکی برای تعبیه هر یک از پنل‌های شیشه‌ا ی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پارتیشن بلوک شیشه ای از کاربردی‌ترین سازه‌ها در ساختمان‌های امروزی است که در بازه‌های زمانی کوتاهی در فضا نصب می‌شود.

این پنل‌ها پس از آماده‌سازی و نصب به سهولت نظافت شده و شست و شوی آن‌ها با متریال ساده و در دسترس انجام خواهد شد.

در خصوص نصب و اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای پیش‌تر به نقشه محیط مورد نظر دقت داشته و بر این اساس ساختار پارتیشن را طراحی کنید. طراحی این سازه‌ها در فرایند اجرای کار با استفاده از ابزارهای تخصصی و نرم افزارهای حرفه‌ای انجام می‌گیرد.

نتیجه گیری

در این بخش به معرفی سازه‌های کاربردی پارتیشن در مدل‌های بلوک شیشه‌ ای پرداختیم. برای اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای در فضا از انواع روش‌های تخصصی استفاده می‌شود. برای نصب و اجرای آن‌ها باید حتماً به سراغ یک مرکز معتبر بروید. در نظر گرفتن سابقه کاری و تجربیات مراکز نصب و اجرای این سازه‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین‌ها را برای نصب در محیط انتخاب کنید.

پارتیشن بلوک شیشه ای یک دیوار پیش ساخته کاربردی است که در هر فضایی به سهولت جای می‌گیرد و کار شما را ساده‌تر می‌کند. برای استفاده از این سازه‌ها باید حتماً به معماری فضا و بخش بندی‌های مختلف ساختمان خود دقت داشته باشید. برای استفاده از پارتیشن بلوک شیشه ای باید به روش‌های سفارش کالا دقت داشته باشید.